לכל אלה שמשכירים את הדירות.....

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תרצונת;2202174:
עמישראל לדורותיו מחליף ומקבל דירות כל שבת בשביל זוצי"ם שבאים להתארח אצל ההורים בשבת ואם זה משפחה מורחבת שנודדת לעיר אחרת להשתתף בשמחת חתן וכלה במשפחה,
אנשים נותנים למשפחות שכלל לא מכירים! כל אחד יכול לרדת מהבית ולצלם מודעות של ביקוש דירות.: "דרושה דירה לשבת לזוג+2 " "דרושה דירה ללינה בלבד" כבר במעלית של הבנין שלכם בטח יש מודעה כזו וכן בלוח המודעות של הבנין, בתחנת האוטובוס וכו'.

לפי התיאורים שיש כאן הדבר הזה היה צריך להיפסק מזמן,
כנראה שרוב עם ישראל עדיין מתנהג בנימוס ובהוגנות..

בואו נשים פורפורציות.

שמעתי מישהו ששאל פעם בצחוק את המשפחה שנתנה לו את הדירה לנופש: "את התמונות של החתונה תשימו על השולחן בסלון או שאנחנו כבר נמצא אותם לבד":):):)

מסכימה איתך לגמרי!
אני משכירה דירת אירוח כבר במשך שנתיים, כל שבת ובבין הזמנים ועדיין לא קרה לי סיטואציה אחת מכל הדברים החריגים שקרו כאן.
רוב האנשים בעולם מתנהגים בהגינות ובאנושיות, יש אחוזים בודדים של חריגים, ואפשר יפה מאוד לקלוט לפי ההתנהלות שלם וההתעניינות שלהם בטלפון שהם בעיתיים(אולי לא כל אחד, אבל אחרי כמה זמן כבר מפתחים אינטואיציה לכך.)

אני חושבת שלכתוב בצורה גורפת 'אל תשכירו את הדירה שלכם' זה לא דבר נכון, כי כל אלה שמשכירים שנים והכל דופק והכל בסדר, לא כותבים את זה כאן ונוצרת תחושה שכל המשכירים הם פרזיטים, חטטנים ומוזנחים.:eek:

נ.ב. עדיין לא הבנתי מה מעניין כל כך לראות אלבומים של אחרים?! אולי מישהו יאלפני בינה?;)

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני בהחלט מסכימה עם זה שרוב השוכרים הם בסדר גמור
אבל המיעוט הזה, הוא כואב ומשאיר טעם מר בפה להרבה זמן.

לגבי אלבומים אני ג"כ לא מבינה מה הקטע.
לפני החתונה שלי עשינו שבת חברות בדירה של חברה נשואה, חברה לעבודה שלי בזמנו התפלאה שהחברה הנשואה נתנה לנו את הדירה שלה, היא שאלה אותי מה? כאילו לא תסתכלו לה באלבומים של התמונות מהחתונה. ואני לא הבנתי מאיפה הבטחון ומה הקשר בכלל!! ופה זה ג"כ חזר ע"ע כמה פעמים. מוזר מה הקטע.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
נכתב ע"י תרצונת;2202174:
עמישראל לדורותיו מחליף ומקבל דירות כל שבת בשביל זוצי"ם שבאים להתארח אצל ההורים בשבת ואם זה משפחה מורחבת שנודדת לעיר אחרת להשתתף בשמחת חתן וכלה במשפחה,
אנשים נותנים למשפחות שכלל לא מכירים! כל אחד יכול לרדת מהבית ולצלם מודעות של ביקוש דירות.: "דרושה דירה לשבת לזוג+2 " "דרושה דירה ללינה בלבד" כבר במעלית של הבנין שלכם בטח יש מודעה כזו וכן בלוח המודעות של הבנין, בתחנת האוטובוס וכו'.

לפי התיאורים שיש כאן הדבר הזה היה צריך להיפסק מזמן,
כנראה שרוב עם ישראל עדיין מתנהג בנימוס ובהוגנות..

בואו נשים פורפורציות.

שמעתי מישהו ששאל פעם בצחוק את המשפחה שנתנה לו את הדירה לנופש: "את התמונות של החתונה תשימו על השולחן בסלון או שאנחנו כבר נמצא אותם לבד":):):)

הלוואי וזה היה הוכחה כל פעם שאנו מתבקשים לתת את הדירה אנחנו מתגברים על אף הקושי הגדול עם כל הסיפורים החריגים וכו'.

זהו ניסיון קשה מאוד בפרט לתת לאלו שמתהדרים שהם לא נותנים את הדירה שלהם, אבל מבחינתם אתה חייב לתת להם את הדירה כי עדיין לא קבעת עיקרון כזה, וגם שומרים על הזכות להיפגע עד עומק נשמתם אם התחמקת מכך.

וכן אני לא מדבר על אלו שלא אומרים תודה, אני גם לא מדבר על אלו שבטוחים שאפשר לעשות בבית של השני את כל מה שעושים בבית.

אלא מהדברים המופרכים לגמרי כמו שימוש באמבטיה ושימוש עם סבון וכו' והשארת שערות, השארת צלחות עם שאריות של טצו'לנט, סגירת תריסי מיזוג, שבירת תריס בחדר שינה ואח"כ בא השכן שרוצה לבוא לתקן בחדר שינה את התריס, ועוד דברים דומים וחריגים.

לעומת הקבוצה הזו (ירפא הקב"ה את מידותיהם) יש את אלו שהם כותבים ונותנים משהוא ומשאירים הרגשה טובה.

דרך אגב הפסיכולוגיה של המתארחים, הוא ממש פשוט, אלה שיודו וישאירו משהוא, הם אלו שיסדרו את הבית ולא יגעו בכלום, אלא שלא מודים כלום, גורנישט, הם אלו שהשתדלו ליהנות מה שיותר מהדירה, לנבור ולהשתמש מה שיותר, וכמובן גם להתלונן, ועוד להרגיש שזכינו שאירחנו אותם.

ולכן המלצה שימושית מניסיוני: תמיד כשאנו חוזרים במוצ"ש אנחנו בודקים אם יש פתק תודה, אם יש פתק יש אזעקת הרגעה, אם אין פתק יש אזעקת חירום, בדיקת ווהערכת נזקים שינויים וכו'.

מי כעמך ישראל...

[ומ"מ כל פעם זה ניסיון חדש לתת לזר לחינם להיכנס לדירה שלך, לפרטיות שלך, מי יודע מה יעולל]

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
עוד משהו יש הבדל גדול בין:
א. השאלת דירה - שאז האנשים אסירי תודה ומשתדלים מאד (ועדין יש סיפורים הזויים....)
ב. השכרת דירת ארוח - שם אין לך אלבומים, ארונות אישיים וכדו'
ג. השכרת דירת מגורים - שאז יש אנשים שבטוחים שהם צריכים לקבל תמורה מלאה לכסף שלהם, ואם חלילה לא ישאירו מזגן כל השבת ברצף זה יהיה ממש בזבוז והתורה חסה על ממונם של ישראל....

להשאיל לשבתות - נתתי הרבה מאד. (היום פחות, כי אנחנו כמעט לא יוצאים) תמיד החזירו כמו שקבלו (לפעמים חיפשתי זכר כלשהו שמישהו היה פה...)
להשכיר לנופש - לא עמדתי בנסיון הזה כי אני לא גרה באזורים המבוקשים, אבל לא נראה לי שהייתי נותנת כי אין הצר שווה בנזק.

חופשה נעימה ומועילה לכולנו
חני

חן 1

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
פשוט, צריך לסכם מראש, בצורה נחמדה אבל ברורה מה אתם נותנים ומה לא
מה לתת- זה החלטה אישית שלכם, רק חשוב שהשוכרים יהיו מודעים בדיוק למה שהם מקבלים
ומי שמתאים לו שיבוא, ומי שלא- לא מתאים לכם..
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה