לכל אלה שמשכירים את הדירות.....

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י מה הענינים;2199123:
מאמינה, לא חושבת שמישהו ממציא.
אבל לא מצליחה להבין לאיזה סוג של אנשים זה קורה.
את האמת? לא נותנת את הדירה לאף אחד, אז אין לי ניסיון מעצמי.

באמת רוב האנשים בסדר, בכנות. והיו לי גם כאלו בהשכרות.

אבל לצערינו זה קיים בהחלט, הזילזול והגסות וכשזה קורה זה מאד מכאיב.

אנשים משכירים את דירתם בשביל להתפרנס ועובדים עליה קשה אך ורק בשביל שהשוכרים יהנו באמת ויקבלו תגמול על כספם.
מנקים , מסדרים, משפשפים, כמעט כמו פסח.
הולכים לחפש מקום לשהות. כמו נוודים.
תגידו -הם לא חייבים להשכיר -נכון.
אבל עדיין זה לא מתיר תחושת השתלטנות של השוכרים שעושים ככל העולה על דעתם.

והם גם יצעקו על עוול שנעשה להם וכשהם ישכירו איזה הגבלות הם יתנו!!
כן לצערינו אנוכיים ומושחתים קיימים בעולם ,גם בציבור שלנו.

ויש אנשים שמאד רגישים ואינסטניסטיים ולהיכנס לבית שנשאר בו תחושה קשה שהיו בו אחרים , אכן לא מלוכלכים אבל אנשים זרים ולא קרובי משפחה זה מאד מאד קשה.

כן, אקונומיקה נצרכת. ולא כמו מישהו שנזעקה על הגועל המטורף ,אולי זה מצורעים.
אם הם היו מצורעים לא היינו משכירים..

ואני מכירה כאלו שמשכירים , נותנים דירה מקסימה ונעימה . לא מלוננים על דברים נורמליים ועל זה שהכסא לא חזר בדיוק למקום.
אבל לא מוכנים ליראות את האורחים לא בבואם ולא בצאתם ,
כשנכנסים שופכים אקונומיקה על השירותים , מעיפים את המצעים מיד ומאווררים את הבית.( הכל הבעל שלא אכפת לו עושה..)

ומה רע בזה? זכותם , זה לא פוגע באורחים מידיעה וזו הפרנסה שלהם והכל טוב ויפה.

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כשאנחנו באים לדירה, דבר ראשון עוברים בחדרים ובודקים את המצב שלהם: תאורה, חלון פתוח או סגור, וילון מוסט או לא וכו'.
כשאנחנו יוצאים מהדירה משתדלים שכל דבר יהיה בדיוק כמו שקיבלנו (לפעמים עם קצת יותר נקיון...)
בד"כ המשכירים התקשרו לשאול למה לא באנו בסוף...

יודעות מה, אפשר לנסות, מסכימה לקבל דירה ולהראות לכם שאפשר להשאיר אותה באותו מצב, מישהי רוצה לנדב?:D

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י מה הענינים;2199138:
כשאנחנו באים לדירה, דבר ראשון עוברים בחדרים ובודקים את המצב שלהם: תאורה, חלון פתוח או סגור, וילון מוסט או לא וכו'.
כשאנחנו יוצאים מהדירה משתדלים שכל דבר יהיה בדיוק כמו שקיבלנו (לפעמים עם קצת יותר נקיון...)
בד"כ המשכירים התקשרו לשאול למה לא באנו בסוף...

יודעות מה, אפשר לנסות, מסכימה לקבל דירה ולהראות לכם שאפשר להשאיר אותה באותו מצב, מישהי רוצה לנדב?:D

מה הענינים ,איפה את גרה ?רוצה להחליף?:p

esti_h

משתמש רשום
למה להשכיר דירה אם את יודעת מראש שאכפת לך שנוגעים בכל דבר?
אני אישית בחיים לא השכרתי ולא אשכיר בעז"ה, אבל כן שוכרת פעמיים בשנה בערך, שאנו מגיעים לדירה מטופחת ונקיה אוטומטית את שומרת עליה ומחזירה כפי שקיבלת ואפילו יותר.
הילדים שלי יודעים שצריך לשמור יותר מבבית שלנו כי זה לא שלנו.
אבל כשאת נופלת בדירה לא מטופחת עם ריחות.... עובש ...ורצפה דבוקה מיטות שבורות אוטומטית בא לך לברוח משם ולא מעניין אותך מה הילדים עושים.

היית יוצאת לעבוד בעבודה שלא היית מרוצה? שיום אחד טוב לי ויום אחד רע לי שם?
פרנסה משמים...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י esti_h;2199153:
אני אישית בחיים לא השכרתי ולא אשכיר בעז"ה, אבל כן שוכרת פעמיים בשנה בערך, שאנו מגיעים לדירה מטופחת ונקיה אוטומטית את שומרת עליה ומחזירה כפי שקיבלת ואפילו יותר.
הילדים שלי יודעים שצריך לשמור יותר מבבית שלנו כי זה לא שלנו.
אבל כשאת נופלת בדירה לא מטופחת עם ריחות.... עובש ...ורצפה דבוקה מיטות שבורות אוטומטית בא לך לברוח משם ולא מעניין אותך מה הילדים עושים.

פרנסה משמים...

כשאת מקבלת 2,500 3,500 ש"ח בעבור 2 ימי ראש השנה , את תגידי לא?
במיוחד כשהשכירות גבוהה?
מאד קל להגיד פרנסה משמים , ולהגיד תמצאי עבודה שנעים לך.
אילוצי החיים הרבה יותר חזקים.
ובואי תספרי לי מי עובד במה שכיף לו ונעים. ככה זה בחיים.
החיים שלנו תותים:D

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באחד מהפעמים שהשכרתי-
השוכרים הגיעו כבר לדירה, ובעלי עבר איתם בגדול על הבית. תוך כדי שאנחנו איתם בדירה-
המזגן היה על 25, אחד הילדים תפס את השלט הוריד ל16 , ילדים נוספים נכנסו לחדר שינה- התחילו לפתוח מגירות (למזלי אני מרוקנת לתוך ארון עם מס' אזיקונים). חזרנו במוצ"ש הבית היה קפוא, כל הידיות, ארונות, ריצפה, רהיטים הכל היה קרררר, הבנו שהם השאירו מזגן כל השבת בלי לכבות (סלון וחדרים...)

פעם אחרת- הגיע אלינו זוג שהשאיר מזגן דלוק שבת שלימה, וכניראה היה להם קר נורא כי השארתי להם שמיכות קיץ בלבד, הם הרימו את המיטות בחדר שינה- לחפש שם, הוציאו, השתמשו אפילו לא החזירו למקום...

שלא לדבר על אנשים לא נקיים בעליל- שמשאירים חופשי לכלוך בשרותים, כיורים, תלתלים ושערות בכל הבית, ולא מפנים אשפה... והם אומרים בטלפון- השתדלנו לנקות אחרינו...:eek:

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עצוב, יש לאנשים 'מושג' בנקיון...

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י esti_h;2199153:

פרנסה משמים...

רב האנשים שמשכירים את הדירות גרים ב"חור" כמו טבריה, צפת, ערד וכד'.
מבחינת תעסוקה ועבודה- האיזורים האלו ממש גרועים !!
יש 3 שבועות בשנה שאפשר להיתפרנס מהם לא רע, אז למה לא?
אני יוצאת מהבית עם 3 ילדים פצפונים למשך שלוש שבועות, זה נראה לך קל?

davida

משתמש רשום
נכתב ע"י מה הענינים;2199105:
תגידו, אתם מארחים אצלכם אזרחים מהירח?
אני לא מצליחה להבין, הרי גם פה בין גולשי פרוג יש את כל סוגי האנשים, יש כאן מישהו שמזדהה עם הנכתב פה לגבי מה אנשים עושים בדירות שכורות, או שאולי החופש מוציא מאנשים דברים שלא ידעו על עצמם?
בכל פעם שאני שומעת על כזה סיפור, אני חושבת לעצמי האם מדובר באנשים מזן מיוחד, או שגם המשפחה שלי והחברה שאני חיה בה מתנהגים כך?
מה שקורה שרוב האנשים נורמלים , וחיים ברמת נקיון סבירה פחות או יותר,
אבל יש לפחות 5% "שטינקערים" בלעז, שגרים בתוך סוג של פח זבל ביתי , לא נעים ,
וכשאלו באים לבית אחר- אוהה! אסון!
אני גרה בפרויקט חרדי , וכמעט כל שבת שאנו נוסעים אני נותנת את דירתי לאחרים-
נותנת, לא משכירה- אוקי? הגיוני שאני רוצה שישאירו דירה כמו שקיבלו וישמרו על פרטיותי וחפצי?
אז יש את הנחמדים שישאירו דירה כמו שקיבלו ואפילו ישאירו שוקולד או פתק,
ויש אחוז קטן שגורם לי כל פעם לרצות לוותר על החסד הזה!
אלו שחושבים שהם הגיעו לנופש/מלון/צימר, ושחפצינו הם כנראה ח"פ ויכולים ללכת לאשפה, ושכל הבית לרשותם, והנזקים שהם גורמים -לא להאמין!

עט הדר

משתמש מקצוען
עצה טובה (?)
חזרתכם לדירתכם והמצב לא מרנין...
תצלמו את הכל מכל זוית ותשלחו לשוכרים...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י davida;2201368:
מה שקורה שרוב האנשים נורמלים , וחיים ברמת נקיון סבירה פחות או יותר,
אבל יש לפחות 5% "שטינקערים" בלעז, שגרים בתוך סוג של פח זבל ביתי , לא נעים ,
וכשאלו באים לבית אחר- אוהה! אסון!
אני גרה בפרויקט חרדי , וכמעט כל שבת שאנו נוסעים אני נותנת את דירתי לאחרים-
נותנת, לא משכירה- אוקי? הגיוני שאני רוצה שישאירו דירה כמו שקיבלו וישמרו על פרטיותי וחפצי?
אז יש את הנחמדים שישאירו דירה כמו שקיבלו ואפילו ישאירו שוקולד או פתק,
ויש אחוז קטן שגורם לי כל פעם לרצות לוותר על החסד הזה!
אלו שחושבים שהם הגיעו לנופש/מלון/צימר, ושחפצינו הם כנראה ח"פ ויכולים ללכת לאשפה, ושכל הבית לרשותם, והנזקים שהם גורמים -לא להאמין!

אז אל תעיזי להשכיר להם כי אז בכלל תישארי עם בית ריק וצחנה נוראית.
והם עוד ירגישו שעשו לך טובה מעבר למה שמגיע לך שעזבו את הבית והחזירו לך מפתח:mad:

סליחה סליחה על הציניות.
אבל ראיתי מקרוב מקרים של אנשים חצופים וקשים שמנצלים כל אגורה.
ומתנהגים בגזל גמור.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י עט הדר;2201394:
עצה טובה (?)
חזרתכם לדירתכם והמצב לא מרנין...
תצלמו את הכל מכל זוית ותשלחו לשוכרים...

ומה יעשו עם התמונות?
אם היה להם מצפון היו דואגים לא להשאיר מזכרות כאלו:eek:

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רעיון יפה ששמעתי ממי שבאמת אכפת לו להשאיר דירה כמו שקיבלו אותה
כשאתם מגיעים לבית צלמו את כל "נקודות התורפה" בבית ז"א
תנוחת הכסאות המגבות כריות ,סדר של המשחקים וכו'
וכשתעזבו את הדירה תוכלו להחזיר הכל כפי שהייתה בהתחלה....
האמת שלצערי הרב בד"כ אנשים לא מחזירים דירה מטופטפת כמו שהם קיבלו
אז פשוט לומדים לענות לא!
לפני שאני נותנת את הדירה אני פשוט מוודאת אם מדובר באנשים שיודעים לשמור או ש....
במידה ולא אז אני אומרת שזה לא מתאים לי

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך מוודאים רשל?

פעם שכרו ממני את הדירה לשבועיים. מי שבא לראות את הדירה אמר שבא לראות שלא מדובר בחירבה. הם קבלו דירה מושקעת ונקיה והחזירו חירבה בעצמם.....

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברור שאף פעם א"א לדעת, לכן אני באמת לא משכירה...
אבל בעיקרון כשאני נותנת לשבת או כשאני מבררת על החלפת דירה
אני מציינת שחשוב לי מאד העניין של הנקיון כי אני נותנת דירה מאד מושקעת ומטופחת
ואני מצפה שיחזירו לי אותה במצב הזה, אם הם חושבים שזה לא יהיה כך אז לא עשינו עסק...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היתה אצלי מישהי שדרשה דירה מטופטפת, עשיתי לה פסח, אמרתי לה שאני מצפה לקבל לפחות דירה סימפטית, כי השקעתי לה למעלה מהנורמה, היא אמרה לי שהיא איסטניסטית וחייבת כך.

כשחזרתי הביתה, אחרי שהשארתי מגב, סמרטוט וחומרי ניקוי בהשג יד, רפת היתה מחמאה ליד הדירה שלי, כשכעסתי מאוד ותבעתי ממנה סכום נוסף בשביל עוזרת היא אמרה לי "מה את חושבת, אנחנו בנופש!!!"

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חשבתי להחליף דירה עם מישהי, היא הייתה נשמעת בסדר הוצאתם לי את החשק :rolleyes::rolleyes:
כנראה אין לי מספיק נסיון עם כלל האוכלוסיה בארצינו ...

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כל הסיפורים זה מנופש בבין הזמנים כאן?

עמישראל לדורותיו מחליף ומקבל דירות כל שבת בשביל זוצי"ם שבאים להתארח אצל ההורים בשבת ואם זה משפחה מורחבת שנודדת לעיר אחרת להשתתף בשמחת חתן וכלה במשפחה,
אנשים נותנים למשפחות שכלל לא מכירים! כל אחד יכול לרדת מהבית ולצלם מודעות של ביקוש דירות.: "דרושה דירה לשבת לזוג+2 " "דרושה דירה ללינה בלבד" כבר במעלית של הבנין שלכם בטח יש מודעה כזו וכן בלוח המודעות של הבנין, בתחנת האוטובוס וכו'.

לפי התיאורים שיש כאן הדבר הזה היה צריך להיפסק מזמן,
כנראה שרוב עם ישראל עדיין מתנהג בנימוס ובהוגנות..

בואו נשים פורפורציות.

שמעתי מישהו ששאל פעם בצחוק את המשפחה שנתנה לו את הדירה לנופש: "את התמונות של החתונה תשימו על השולחן בסלון או שאנחנו כבר נמצא אותם לבד":):):)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה