דרוש מידע לימודי אחיות / סיעוד

e b p

משתמש מקצוען
אופק זה בירושלים נראה לי הכי מומלץ - הבחורות שם אמריקאיות חוצניקיות כבד כבד, אבל הם חרדיות !!
לגבי מבחר אין לי מידע מדויק, אבל חברה שלי חרדית מביתר הלכה על זה ונקראה קשות מהנושא של 'המרכז' ואמרה לי שבחשיבה לאחור היא היתה צריכה לעשות את הלימודים מכל הבחינות בירושלים.
בהצלחה בכל!
כמה דברים לסדר
אופק-זה מסגרת סמינר אבל לא סמינר בכלל מכל הבחינות ואין שם אמריקאיות יותר מישראליות ולא בטוחה כ''כ בחרדיותם, ויש שם גם נשואות מכל הסוגים (וצריך בגרויות או פסיכומטרי)
מבחר נקרא חרדי, יש בכיתה של 68 איזה 35 בנות רק עם פלאפונים כשרים. ויש הרבה מורות חרדיות
משאלת רב אמר שעדיף מבחר על אופק אבל תלוי ברב.(ומספיק תעודת הוראה )

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
כמה דברים לסדר
אופק-זה מסגרת סמינר אבל לא סמינר בכלל מכל הבחינות ואין שם אמריקאיות יותר מישראליות ולא בטוחה כ''כ בחרדיותם, ויש שם גם נשואות מכל הסוגים (וצריך בגרויות או פסיכומטרי)
מבחר נקרא חרדי, יש בכיתה של 68 איזה 35 בנות רק עם פלאפונים כשרים. ויש הרבה מורות חרדיות
משאלת רב אמר שעדיף מבחר על אופק אבל תלוי ברב.(ומספיק תעודת הוראה )
איפה גרות נשואות שלומדות בלינאדו (חוץ מנתניה?)

מביתשמש

משתמש מקצוען
מישהי רוצה לעשות לי סדר?
מכון טל/שערי צדק/ מכון לב
מה ההבדל בינהם?
תודה

אנהלה

משתמש רשום
במבח"ר לא צריך פסיכומטרי בכלל או רק מגיל מסוים?

הבנתי שמבח"ר כבר התחילו את המכינה השנה, רוצה ללמוד גם סיעוד...
אך אלך למכינה רק שנה הבא..
במה ממולץ לי להשקיע השנה לקראת המכינה?
אין לי בגרות, רק חוצים...
תשקיעי בפסיכומטרי ובגרות ולכי ללניאדו.

במידה ואני ממשיכה במבח"ר , במה מומלץ לי להשקיע השנה?

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
מי רוצה לעשות טבלה מסודרת של לניאדו, טל, אופק, מבחר?
רמה לימודית, קהל יעד, תנאי קבלה וכ"ו...
זה יהיה חסד עצום לכולן...

לפרגן

משתמש חדש

נחמי3

משתמש מקצוען
חיבים לדעת אנגלית ברמה גבוהה?
תראי את צריכה לא ליפול משום מקום לאנגלית... אבל נותנת לך אוקיי שגם בלי רמה מידי גבוהה באנגלית צלחנו את מה שהיה צריך לצלוח.... וזה לאו דוקא בסיעוד, וגם הרבה תלוי במרצה, וכן כמובן בהשקעה וסיעתא דישמיא

נחמי3

משתמש מקצוען
השלמתי שם קורס תקופה, והרגשתי ממש חריגה בין בליל הצעקות של הבחורות, שברובן המכריע לא שוחחו בעברית אלא בשפות אחרות, אבל באמת לא מכירה לעומק...

אפיפית

משתמש פעיל
שואלת בשביל שכנה שרוצה ללמוד
והתווכחנו על השכר של אחות כל אחת לפי האחיות ששאלה
מישהי יכולה לתת כיוון של אחות מתחילה ואחות עם ותק כמה מרויחות ?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה