דרוש מידע לימודי אחיות / סיעוד

שירה כ

משתמש פעיל
אין לי בגרות, רק חוצים...
תעודת הוראה יש לך?
כי אם כן, אז אולי שווה לך לעשות תואר ראשון בהוראה (בד"כ זה שנה אחת השלמה)
ואז מסלול של שנתיים וחצי הסבה לסיעוד בלניאדו.
ככה אני עושה.
בלי פסיכומטרי, מכינה וכו'.

חיוששש

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
אני גם חושבת על לימודי אחיות
איפה כדאי?
אני סיימתי שנתיים של לימודי הוראה
וכרגע עושה בכיר.

מה הפרצודורה?
אשמח לשמוע.
תודה!

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אני גם עוקבת אחרי האשכול, הוא הגיע לי בדיוק בזמן.
אני גם מתלבטת על לימודי סיעוד. יש לי תעודת הוראה. איפה כדאי להשלים לתואר ראשון בהוראה?

נחמי3

משתמש מקצוען
שערי צדק ממש ממש לא מומלץ לבחורה חרדית
אופק זה בירושלים נראה לי הכי מומלץ - הבחורות שם אמריקאיות חוצניקיות כבד כבד, אבל הם חרדיות !!
מכון טל - זה גם לא כזה גרוע למי שמחליטה שהיא לא ממש מתערה בקהל
מבחינת הרמה של התואר והרמה של התעודה ודאי ודאי שהכי מומלץ במכון לב!! שנכון לכל השלוש לעייל
לגבי מבחר אין לי מידע מדויק, אבל חברה שלי חרדית מביתר הלכה על זה ונקראה קשות מהנושא של 'המרכז' ואמרה לי שבחשיבה לאחור היא היתה צריכה לעשות את הלימודים מכל הבחינות בירושלים.
בהצלחה בכל!

שירה כ

משתמש פעיל
אני חושבת שמבחר לא מקבלים מתחת לגיל 20...
אבל אולי למכינה כן...
לא ממש יודעת איך זה הולך שם בקטע הזה :(

שביעית

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שמבחר לא מקבלים מתחת לגיל 20...
אבל אולי למכינה כן...
לא ממש יודעת איך זה הולך שם בקטע הזה :(

לא נכון.

שערי צדק ממש ממש לא מומלץ לבחורה חרדית
אופק זה בירושלים נראה לי הכי מומלץ - הבחורות שם אמריקאיות חוצניקיות כבד כבד, אבל הם חרדיות !!
מכון טל - זה גם לא כזה גרוע למי שמחליטה שהיא לא ממש מתערה בקהל
מבחינת הרמה של התואר והרמה של התעודה ודאי ודאי שהכי מומלץ במכון לב!! שנכון לכל השלוש לעייל
לגבי מבחר אין לי מידע מדויק, אבל חברה שלי חרדית מביתר הלכה על זה ונקראה קשות מהנושא של 'המרכז' ואמרה לי שבחשיבה לאחור היא היתה צריכה לעשות את הלימודים מכל הבחינות בירושלים.
בהצלחה בכל!

אופק זה לבנות בגילאי סמינר.
סיעוד במבח''ר שייך למכון לב, בדיוק כמו מכון טל, אופק ושע''צ.

רמת הלימודים גבוהה מאוד אך הקושי הלימודי בהתאם.
מה שאומר שעם אותו תואר בסופו של דבר, במבח''ר תצאי עם ממוצע תואר x ולניאדו x+10 לפחות...

נחמי3

משתמש מקצוען
לא נכון.
אופק זה לבנות בגילאי סמינר.
סיעוד במבח''ר שייך למכון לב, בדיוק כמו מכון טל, אופק ושע''צ.
רמת הלימודים גבוהה מאוד אך הקושי הלימודי בהתאם.
מה שאומר שעם אותו תואר בסופו של דבר, במבח''ר תצאי עם ממוצע תואר x ולניאדו x+10 לפחות...
אל תשווי את הרמת תעודה של לניאדו למכון לב!!!! שימי לב!! וזה שהציונים במכון לב לא בתקרה, זה מחמיא להם כי זה מראה על הרמה.

לגבי הבית שמשית, נראה לי להציע לך לשקול את מכון טל!
בכל אופן זה מההכרות שלי - שוב אומרת שלא מתמצאת מספיק במבח"ר, אבל מחברה שלי היה נשמע שה'חרדיות' שלמדו שם זה סוג של סימן שאלה, כלומר שתיים צדיקות והרוב בכלל לא....

שביעית

משתמש סופר מקצוען
אל תשווי את הרמת תעודה של לניאדו למכון לב!!!

בשניהם יוצאים עם תואר B.Sn
ובשניהם ניגשים לאותו מבחן ממשלתי ומקבלים את אותה תעודה.

זה לא סמינרים שמחליטים על דעת עצמם מה ללמד ויש הבדלי ידע....
דרישות התואר נקבעות עפ''י משרד הבריאות והתעודה זהה וניתנת ע''י משרד הבריאות

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אל תשווי את הרמת תעודה של לניאדו למכון לב!!!! שימי לב!! וזה שהציונים במכון לב לא בתקרה, זה מחמיא להם כי זה מראה על הרמה.

לגבי הבית שמשית, נראה לי להציע לך לשקול את מכון טל!
בכל אופן זה מההכרות שלי - שוב אומרת שלא מתמצאת מספיק במבח"ר, אבל מחברה שלי היה נשמע שה'חרדיות' שלמדו שם זה סוג של סימן שאלה, כלומר שתיים צדיקות והרוב בכלל לא....
לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין התואר שיש בלניאדו לבין זה שבמכון לב. את מדברת מידיעה?
לגבי מבח"ר אם את לא מתמצאת ולא מספיק מכירה (לדברייך), את אמורה להיזהר קצת יותר בלשונך.
ועוד משהו לגבי לניאדו: עד לפני כמה שנים הלימודים שם לא היו לתואר אלא לתעודת אחות מוסמכת- שנתיים וחצי ולאחר מכן כל אחת השלימה לתואר איפה שרצתה תוך כדי עבודה.
אחותי שלמדה שם תיארה שהלימודים לתעודה היו כה קשים שלימודי התואר (מבח"ר דרך אונ' חיפה בזמנו) היו פשוט משחק ילדים לכל מי שבאה והשלימה.

שושי פוגרס

משתמש פעיל
אני מתמצאת במבחר והחרדיות שלומדות שם רובן חרדיות בהחלט. ברמה של בית יעקב.

בת ציון

משתמש מקצוען
לגבי הסבה,
מי שעושה הסבה ואח"כ תרצה לעשות תואר שני, תוכל לעשות רק תואר שני בסיעוד ולא בתחומי הבריאות האחרים, כמו מינהל מערכות בריאות וכו'.
בשונה ממי שהתואר הראשון שלה הוא בסיעוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה