דרוש מידע ליזענסק וקורונה

פרפרים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
האמת שקראתי קצת והבנתי שרמת התחלואה תהפוך לכמו במחלת השפעת. האם אני לא אצא מהבית בחורף כי יש שפעת בחורף????
יש בזה משהו . ונכון לעכשיו - אולי באמת יש שיקול חזק לחיוב
מי היה מאמין...

נערך לאחרונה ב:

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני קוראת את האשכול ובאמת זה ממש עצוב לי. כן- הבורות , החוסר ידע. ואני ממש מתביישת שזה מה שכתבתי לפני שנה. אבל אני זוקפת לזכותי שבאמת בהתחלה בהתחלה אף אחד לא חלם שהטרגדיה שאנחנו חיים בה היום תתרחש. (וזה עוד היה הרבה לפני שפרופסור לס צעק בכל מקום אפשרי שזו שפעת).
מייד כשקלטנו אף אחד לא חשב/חושב שזה מתקרב לשפעת.
וכן אני מבקשת מה' שיייקח מאיתנו את המגיפה ונוכל להתפלל בכל מקום בעולם שנרצה - ובקרוב ממש, בבחינת "ישועת ה' כהרף עין..."

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אי אפשר לצפות עם הנגיף הלא צפוי.
הוא הפתיע בבואו ויכול להפתיע בהתפרצותו במקומות נוספים, שלא נדע חלילה.
טוב, לפחות היה מישהו אחד שניבא משהו...
אגב, לפני חודשיים הפקתי את מסע "בהיכלי החסידות" לאוקראינה, כמו שנה שעברה.
חרף ההגבלות.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קוראת את האשכול ובאמת זה ממש עצוב לי. כן- הבורות , החוסר ידע. ואני ממש מתביישת שזה מה שכתבתי לפני שנה. אבל אני זוקפת לזכותי שבאמת בהתחלה בהתחלה אף אחד לא חלם שהטרגדיה שאנחנו חיים בה היום תתרחש. (וזה עוד היה הרבה לפני שפרופסור לס צעק בכל מקום אפשרי שזו שפעת).
מייד כשקלטנו אף אחד לא חשב/חושב שזה מתקרב לשפעת.
וכן אני מבקשת מה' שיייקח מאיתנו את המגיפה ונוכל להתפלל בכל מקום בעולם שנרצה - ובקרוב ממש, בבחינת "ישועת ה' כהרף עין..."
לפי כללי הפורום אסור להקפיץ אשכולות.
אם את מרגישה שנעשה לך עוול תדווחי.. ברור שמה שידעו אז לא ידענו היום לטוב ולמוטב.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
.
11111111111111111111111.PNG

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אם לא ניתן לטוס, לפחות לראות להתעורר ולהתרגש... :eek:
אגב, לא ידעתי שנטפרי פותחים ביוטיוב, תודה גם על חידוש זה.
חשבתם שראיתם הכל???
אז חשבתם.... :eek:

תראו כאן תקציר מרגש של מסע בהיכלי החסידות ד'.
יצא לאור לרגל כ"א אדר תשפ"א, יא"צ בעל הנועם אלימלך מליז'ענסק זיע"א.

גם את מסע זה הפקתי בהצלחה מרובה בס"ד.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה