דרוש מידע ליזענסק וקורונה

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בס"ד

כידוע לכם שאוטוטו מגיע כ"א אדר. ורבים נוסעים לקברו של ר' אלימלך מליזענסק. השנה כבר מתחילת השנה היה קטרוג על התאריך שרצו לקבוע את תאריך הבחירות ליום זה. כרגע הגיע קצפו של הקורונה והפחד הנוראי להדבק ממנו.
יש מניעה לנסוע לליזענסק או להאמין שכח הצדיק ישפיע עלינו ? אנחנו נוסעים כל שנה וקשה לי לחשוב לא לנסוע, הרי זה בסין, איראן , איטליה ובכלל לא בפולין אז מה הקשר

sukimeni

משתמש מקצוען
היות ואנו גרים במדינה מתוקנת, וכשמצאו לנכון להוציא אזהרת מסע ליעדים שונים בעולם (תאילנד. סינגפור ועוד), הרי שעשו זאת
ממילא אם לא הוציאו אזהרת מסע לפולין ולרחבי אירופה, מן הסתם שאין סיבה לחשוש יותר מאשר אנו מסתובבים כאן בארץ.
האם בגלל הקורונה אנשים פחות מסתובבים ברבי עקיבא או בגאולה?
האם כמות האנשים בקניונים פחתו מאז התפרצות הקורונה?
ברמת ההשתדלות אולי כדאי לכל אחת ואחד להחזיק אצלו חומר חיטוי, ומפעם לפעם לחטא את ידיו.
אני מאמינה שמי שנוסע/ת כבר כמה שנים להילולא של הצדיק מליז'ענסק, שימשיעו לנסוע
להתפלל על צרכים אישיים ולא לשכוח גם את צרכי עם ישראל
ובזכות הצדיק נשמע בשורות טובות ויתבטלו כל הגזירות הקשות. המגיפות והמחלות
סעי לשלום וחזרי בשלום

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
היות ואנו גרים במדינה מתוקנת, וכשמצאו לנכון להוציא אזהרת מסע ליעדים שונים בעולם (תאילנד. סינגפור ועוד), הרי שעשו זאת
ממילא אם לא הוציאו אזהרת מסע לפולין ולרחבי אירופה, מן הסתם שאין סיבה לחשוש יותר מאשר אנו מסתובבים כאן בארץ.
שאלו על נסיעה בעוד שלושה שבועות, נס גלוי צריך לקרות כדי שהוירוס שמשתולל עכשיו באירופה לא יגיע גם לפולין.
האם בגלל הקורונה אנשים פחות מסתובבים ברבי עקיבא או בגאולה?
האם כמות האנשים בקניונים פחתו מאז התפרצות הקורונה?
ל"ע, אבל לא קשה לדמיין מה יקרה אם מחר יגלו חולה שעבד כקופאי ב"יש" (להזכירכם - רבע שעה...)
ובזכות הצדיק נשמע בשורות טובות ויתבטלו כל הגזירות הקשות. המגיפות והמחלות
אכי"ר

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האמת שקראתי קצת והבנתי שרמת התחלואה תהפוך לכמו במחלת השפעת. האם אני לא אצא מהבית בחורף כי יש שפעת בחורף????
יש בזה משהו . ונכון לעכשיו - אולי באמת יש שיקול חזק לחיוב

sukimeni

משתמש מקצוען
שאלו על נסיעה לעוד שלושה שבועות, נס גלוי צריך לקרות כדי שהוירוס שמשתולל עכשיו באירופה לא יגיע גם לפולין.
בחסדי שמים כבר שומעים על חולים שנדבקו ונתרפאו
הישראלית שהיתה בספינת הקורונה ואושפזה בתאילנד שוחררה לחלוטין בבריאות טובה ב"ה
אני לא קובעת עובדות
אני מתייחסת קונקרטית
בעוד שלושה שבועות יכולה לפרוץ מלחמה עם החמאס והם ישביתו את נתב"ג, אז מה?
אני מתייחסת לעובדות כיום
ה' יעזור הלאה

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
האמת שקראתי קצת והבנתי שרמת התחלואה תהפוך לכמו במחלת השפעת. האם אני לא אצא מהבית בחורף כי יש שפעת בחורף????
אולי מספיק כבר עם השפעת, ההשוואה ביניהם הפסיקה להצחיק!
רבותי תפתחו מפות, הקורונה נוגסת בעולם חתיכה אחרי חתיכה...
.

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רבותי תפתחו מפות, הקורונה נוגסת בעולם חתיכה אחרי חתיכה...
ואם כפי שהנכם כותבים- היא נוגסת חתיכה אחרי חתיכה, אז מסתמא שבעוד 3 שבועות ח"ו הקורונה תהיה טוב טוב גם בארץ. אז מה נפשך...להפך אולי ר' אלימלך ימליץ טוב בעדינו

טעם של פעם

משתמש פעיל
אפילו שזה ראש חודש אדר ממש לא מתאים כאן לסמוך על כאילו "כוחותינו"

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואם כפי שהנכם כותבים- היא נוגסת חתיכה אחרי חתיכה, אז מסתמא שבעוד 3 שבועות ח"ו הקורונה תהיה טוב טוב גם בארץ. אז מה נפשך...להפך אולי ר' אלימלך ימליץ טוב בעדינו
ואז לא יתנו לך ליסוע לפולין כדי שלא תדביק אותם...

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ואז לא יתנו לך ליסוע לפולין כדי שלא תדביק אותם...
אם זה לא היה עצוב- היינו צוחקים

צריך להתפלל טוב טוב לרבש"ע שימצא חיסון למחלה הנוראה הזו
ואני לא מאבדת תקווה שנוכל לנסוע השנה

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ביררתי היום אצל משרד הבריאות *5400
תשובתם היתה שאין כרגע שום סיבה לחשוש, ונסיעה לפולין כמוה כנסיעה בתוך הארץ,
ממש מרגיע- תודה !

עפולה

משתמש מקצוען
הודעה חדשה משרד הבריאות:
הערכת המצב במשרד הבריאות היא כי יש סיכוי גבוה לכך כי התחלואה התפשטה באזורים נוספים באירופה ובמקומות רבים אחרים בעולם ועל כן, משרד הבריאות קורא לציבור לשקול נחיצות נסיעות לחו״ל באופן כללי, מעבר לחובת הבידוד לשבים ממדינות ספציפיות

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למשרד הבריאות יש בעיה להוציא הזהרות מסע,
כי אם יש הזהרה אז אפשר לבטל טיסות שנקבעו ללא תשלום ולכן חברות התעופה מתנגדות!
היום הכל עניין של אינטרסים!!!!!!.......
ולסוכני נסיעות אין מספיק כח ??? ז"א שאין למדינה בעיה להפיל את כל סוכני הנסיעות שקנו מקומות ללקוחות וכרגע מבטלים מהחשש ??????????? איזו מדינה...

איילת מטילת

משתמש מקצוען
ולסוכני נסיעות אין מספיק כח ??? ז"א שאין למדינה בעיה להפיל את כל סוכני הנסיעות שקנו מקומות ללקוחות וכרגע מבטלים מהחשש ??????????? איזו מדינה...
הם לא מפילים את הסוכנים, כי מי שקנה לא יכול לבטל! ולכן לא הוציאו הזהרת מסע בשביל שלא יכלו לבטל!!!!!

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ולכן לא הוציאו הזהרת מסע בשביל שלא יכלו לבטל!!!!!
נכון אבל סוכני נסיעות קנו כבר לפני שנה מאות מקומות לטיסות לפולין (כמו ששמעתי מהסוכן שלי) וכרגע הם תקועים- אנחנו מפחדים לטוס. והם לא יכלים לבטל את מה שכבר קנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה