סיפור בהמשכים לגעת בערפל

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נכון, אבל זה עוד בקטע של הויכוח. רק אחר כך מגיע הקטע של הבדיחה.
ותראה מה הגבתי לפני כן.
נהניתי לראות את הניגודיות, שבתחילה היא רואה את ה"משהו הטוב" הזה שבו, שיש לו מה למכור, ואח"כ נראה שדווקא העובדה שהוא הצחיק את כולם הפריע לה.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בציטוט שהבאת נכנסו שני חלקים, חלק מההתנצחות וכו' וחלק מהבדיחה...

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אלו התגובות לשני החלקים.
האמת היא שמהתגובה לחלק השני לא באמת מוכרח שהיא לא רואה את זה בעין טובה.
הסיבה שאני הבנתי שהיא לא ראתה את זה בעין טובה, היא משום מה שכתבת באחד הפרקים לעיל (פרק רביעי אולי?) שהיא מתקשה להסתדר עם הקלילות שלו.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
העולם מצחיק, אז צוחקים.
אני דווקא פירשתי את זה להיפך
היא נהנתה מהבדיחה. היא חונקת אותה כדי לא להתנגד למצב הנפשי הכעוס ושהיא נמצאת. חשבתי שהניגודיות בתוכה. מצד אחד היא אוהבת את מה שהיא רואה ונהנית ומצד שני היא תקועה עם קוץ בלב מלפני כן.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
העולם מצחיק אז לכן היא לא הצליחה לחנוק את הבדיחה. אבל עצם זה שהיא ניסתה לחנוק מעיד שזה מפריע לה, לא?

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לטעמי אין צורך, סה"כ מדובר בזוג צעיר שרגיל להתארח שבתות ותוסיף לזה את הדחיפות שלה לצאת קצת, להניח לחומה...
בכל אופן, תודה על ההערה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תכלס', אפשר להוסיף פרק. במקום כל הדיונים האלו :)
אני מחכה! אבל אחרי שראיתי שההפרש בין פרק ד' לפרק ה' הוא שבועיים, נואשתי מלבקש, והנני ממתין בכליון עיניים.
(מצד שני בין פרק ג' לפרק ד' היו רק כמה ימים, אז אולי גם כאן? :()

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ההסבר מעל הפרק האחרון לא הספיק?

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
העולם מצחיק, אז צוחקים.
אני דווקא פירשתי את זה להיפך
היא נהנתה מהבדיחה. היא חונקת אותה כדי לא להתנגד למצב הנפשי הכעוס ושהיא נמצאת. חשבתי שהניגודיות בתוכה. מצד אחד היא אוהבת את מה שהיא רואה ונהנית ומצד שני היא תקועה עם קוץ בלב מלפני כן.
גם אני חשבתי כך בתחילה אבל:
ההדים נרגעים ואני מברכת. צריכה קצת שקט.
פונה לחדר ומתחפרת מתחת לשמיכה. מעלה אותה עד מעל לעיניים. שתבוא השינה הגואלת.
בקטע הזה מבחינתי הגיעה התפנית... והיא חוזרת לשקוע בתוך עצמה, אם היא הייתה נהנית ומרוצה אולי היא לא הייתה נמלטת אל 'השינה הגואלת'... כך לכאורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה