לאן הולך כל ההודעות שנמחקות מ'פריטים שנמחקו' באאוטלוק?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עשיתי שחשבוןהג'ימייל שלי יגיע לאאוטלוק, יש בו כ20 אלף הודעות ישנות, מחקתי את רובם כי אני צריכה רק את ההודעות החדשות שמגיעות החלמעכשיו ולא את כל היסטורית ההודעות שנמצאת גם בחשבון הג'ימייל הרגיל.
מה שקרה, אחרי שמחקתי אלפי הודעות עלתה הודעת אזהרה שנגמר המקום בכונן C. אם מחקתי את הכל מ'פריטים שנמחקו' אז למה בעצפ זה תופס עדיין שטח על המחשב? איך אני יכולה להסיר את זה? זה לא ב-TEMP ולא בסל מיחזור.

אודה לעזרת המומחים.

אבי 30

משתמש רשום
בתיקיית ארכיון

יש לבדוק האם מחקתם את ההודעות גם משם

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אבי 30

משתמש רשום
אפשר לראות לאן זה הולך בצורה הבאה

כלים> אפשרויות>אחר> ארכיון אוטומטי>העבר פרטים ישנים אל

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מתחיל;889156:
כלים> אפשרויות>אחר> ארכיון אוטומטי>העבר פרטים ישנים אל
העבר פריטים ישנים לאן? לאיזה כתובת לשנות שם?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש עוד מישהו שיכול לעזור עם מידע?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מתכנתים, אף אחד לא יודע במה מדובר??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה