דרוש מידע כשרות חתם סופר בני ברק לפסח

יוחנן 1

משתמש מקצוען
דברי הרב זריצקי על בד"ץ חוג חת"ס פתח תקוה

קבצים מצורפים

• הכשרות -חוג חתם סופר- פתח תקווה - מי אתם באמת- - יוסף זריצקי.mp4
    3.9 MB
    3.9 MB
    3.9 MB

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
דברי הרב זריצקי על בד"ץ חוג חת"ס פתח תקוה
עדכון כשרות.jpg

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נודע לי שהרב זריצקי מנהל את בדץ חתם סופר בני ברק..
הם לא גופים מתחרים?
גם אם הוא מתחרה הדברים שלו צודקים. לצערינו!
רבה המכשלה על ידם לצערינו
חבל שלא קם מישהו ואומר את האמת בקול ברור וסוגר את הפייק כשרות הזו

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ישהרבה האומרים דברים אלו בדיוק על חת"ס בני ברק

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני ביררתי אישית אצל שני משגיחי כשרות ידועים ומפורסמים. זה היה במסגרת ראיונות לכתבות שונות. על אחד מהם אני סומכת, וכל היוצא מפיו 'כשר' - אני אוכל. השני ידוע כמשגיח מפורסם בארץ, אבל אני לא מקבלת כל אישור שלו כמובן מאליו (שוב, הגעתי אליהם במסגרת ראיונות לכתבות, ועל הדרך עלה הנושא). שניהם טענו שיש להתרחק מההכשר הזה (דיברתי כללית, על כל השנה. לא על פסח).
בנוגע לירקות עלים, אני רק אניח פה. מבירור עם משגיח הכשרות (הראשון, שנאמן עלי), הוא טען שיש חברות שנותנים כשרות לפי 'מבדק'. בודקים אחוז מסוים מהתוצרת, ועל סמך זה מאשרים/ פוסלים את הליין.
הבד"ץ הע"ח וגלאט עלים הם היחידים שלא מסתמכים על מבדק אלה על בדיקה של ממש, ולא חוששים לספול נגלות שלמות כשיש צורך (פעמים רבות הליין שנפסל עובר במבחן המבדק ומשווק תחת כשרויות אחרות).

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בנוגע לירקות עלים, אני רק אניח פה. מבירור עם משגיח הכשרות (הראשון, שנאמן עלי), הוא טען שיש חברות שנותנים כשרות לפי 'מבדק'. בודקים אחוז מסוים מהתוצרת, ועל סמך זה מאשרים/ פוסלים את הליין.
הבד"ץ הע"ח וגלאט עלים הם היחידים שלא מסתמכים על מבדק אלה על בדיקה של ממש, ולא חוששים לספול נגלות שלמות כשיש צורך (פעמים רבות הליין שנפסל עובר במבחן המבדק ומשווק תחת כשרויות אחרות).
שטויות במיץ, אתם חושבים שהבד"ץ בודק עלה עלה?
ההבדל הוא בכמות הזבובונים המאושרת (היורדים בשטיפה יסודית), אצל הבד"ץ כמדומני רק 2 עובר, ואצל אחרים קצת יותר גם עובר.
יתכן כמובן שיש כשרויות שהחותמת שלהם היא סתם, אבל גם הבדיקה המדגמית שלהם מסתבר שהיא לא טובה.

זושא כץ

משתמש מקצוען
רוצים לדעת את האמת על הכשרות הנ"ל,
חפשו חברים שלכם שגרים בפ"ת ושאלו אותם מי אחראי על הכשרות הזו?
מי הרב? מי המפקחים? איזה קהילה הם שייכים?
תגלו את האמת!
מדובר על מערכת אנונימית מאד מאד.
לא מוכרת ולא ידועה
אבל החותמת מתנוססת בכל הארץ.
אתם לא תדעו למצוא את הרבנים כ"כ מהר, אבל בעלי העסקים מהשווארמות בצפון יידעו להגיע עד לפ"ת ולמצוא אותם בשביל ההכשר המהודר. :(:(:(:(

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רוצים לדעת את האמת על הכשרות הנ"ל,
חפשו חברים שלכם שגרים בפ"ת ושאלו אותם מי אחראי על הכשרות הזו?
מי הרב? מי המפקחים? איזה קהילה הם שייכים?
תגלו את האמת!
מדובר על מערכת אנונימית מאד מאד.
לא מוכרת ולא ידועה
אבל החותמת מתנוססת בכל הארץ.
אתם לא תדעו למצוא את הרבנים כ"כ מהר, אבל בעלי העסקים מהשווארמות בצפון יידעו להגיע עד לפ"ת ולמצוא אותם בשביל ההכשר המהודר. :(:(:(:(
החברים שגרים בפ''ת לא אמורים להכיר את הרב חיים יהודה דייטש, כבר לפני יותר מעשור עבר לב''ב....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה