תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ואילו על הנהגים הצעירים והעבריניים שנוסעים כמו מטורפים ועושים מה שבא להם כפשוטו ממש אין שום פיקוח!!
א. יש פיקוח - הן באמצעות ניידות פיקוח סמויות, הן באמצעות נוסעים סמויים מטעם משרד התחבורה, והעיקר - הטכוגרף שמתעד את כל המידע הטכני של הנסיעה (כמו הקופסא השחורה במטוס)
ב. כדאי להתלונן במשרד התחבורה - מרבית הפניות ששלחתי למשרד התחבורה בנושא טופלו

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אתמול דיברו על זה ברדיו והעלו פקח שאמר אסור לשלם לפקח לפי דוחות. זה פלילי.
אז אם זה נכון שאגד משלמים לפקחים לפי דוחות צריך להתלונן.
סליחה על הבורות, דבר כזה קשור למבקר המדינה? כי אם כן....

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
עוצר את האוטובוס,
היכן שהוא עלה בתחנה.
במידה והוא עולה כמבקר ולא ככרטיסן (לדוג' - באוטובוס של חברת קבלן שאין בו מכשיר תיקוף ומשרד התחבורה אישר עצירת ביניים לתשלום) לכאורה זה לא חוקי
מומלץ בהחלט להגיש פנייה למשרד התחבורה בטופס -

24 קראט

משתמש צעיר
א. יש פיקוח - הן באמצעות ניידות פיקוח סמויות, הן באמצעות נוסעים סמויים מטעם משרד התחבורה, והעיקר - הטכוגרף שמתעד את כל המידע הטכני של הנסיעה (כמו הקופסא השחורה במטוס)
ב. כדאי להתלונן במשרד התחבורה - מרבית הפניות ששלחתי למשרד התחבורה בנושא טופלו
א. גם אם נניח שהפיקוח הנ"ל קיים, ברור שזה לא מספיק
ואם לנוסעים יש פיקוח פיזי, מן הראוי שגם על הנהגים יהיה אולי זה ירתיע יותר
ב. להתלונן צריך תיעוד וכו' מה שאין כוח לנוסע הסטנדרטי לעשות, והאמת שכמעט בכל נסיעה עירונית (לכה"פ בירושלים) אפשר וצריך להתלונן, על יציאה לא בזמן, על דילוג על תחנות, זריקת נוסעין באמצע הדרך וכו' וכו'
דברים שבכל יום !

נחמי3

משתמש מקצוען
התופעה הזו חייבת להיפסק פקחי התחבורה הציבורית בירושלים שמסתערים על האטובוסים
הם ממתינים בתחנה ואז פורצים מכל הדלתות לתפוס את הגנבים אלפי תלונות ואין שינוי
ואני תמה למה הם ערבים אין יהודים שיעשו את המלאכה ביותר רגישות והתחשבות
איך זרים מושלים בנו ואנו שותקים.
ברחוב גאולה, כל הזמן הלוך חזור
פשוט הזוי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
להתלונן צריך תיעוד
בשביל להגיש תלונה במשרד התחבורה לא צריך תיעוד!, למשרד התחבורה יש כלים לדעת את מהירות הנסיעה של הנהג באמצעות ה-GPS והטכוגרף, ומרבית האוטובוסים יש מצלמות שמתעדות את רוב שטח האוטובוס

כל מה שצריך בשביל להגיש פניה הם הנתונים הבאים -
מספר קו, כיוון הנסיעה (מאיפה לאיפה), שעה מדוייקת שבה אירע המקרה, מספר תחנה מדוייק (אם רלוונטי). כדאי מאוד לצרף את מספר לוחית הרישוי של האוטובוס

תהליך מילוי הטופס לוקח דקות ספורות ומביא תועלת מרובה

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לא הייתי שם - שמעתי מחברה שהיתה שם וראתה-
במקרה אני מכירה אישית את האישה הזאת-

זה מה שפורסם-
במשטרה סיפרו כי אמש הותקפה אישה בחודש מתקדם להריונה כשביקשה לרדת עם בעלה בתחנת האוטובוס. באותה עת עלו פקחים וביקשו מהשניים להציג בפניהם את כרטיס הנסיעה. לאחר שהתפתח דין ודברים בין הצדדים, לרבות דחיפות הדדיות, ירדה האישה מהאוטובוס, ולפתע הותקפה בבעיטה על ידי אחד הפקחים. כתוצאה ממעשיו, היא נזקקה לבדיקה רפואית.

וזה עוד משהו-
שירה, מאזינה שהייתה עדה לאירוע אלים מצד פקחים באוטובוס אתמול בירושלים, סיפרה לבצלאל קאהן במהדורת הבוקר: "קבוצת פקחים עלתה לאוטובוס מכל הדלתות במקביל ופשוט התחילו להרביץ לאנשים, דחפו אנשים קדימה. פקחית דחפה גבר חרדי והפקח השני נתן בעיטה בבטן לאשתו שהייתה בהיריון מתקדם והעיף אותה החוצה. אני מפחדת לעלות על אוטובוסים. זה נהיה מפחיד"

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אלפי תלונות ואין שינוי
דווקא יש
בעקבות פעילותו של הרב פינדרוס יו"ר ועדת הפניות בכנסת, יש הצעת חוק שתנתק את הקשר בין כמות הדוחו"ת לשכר של הפקח, שזה מה שגורם למוטיבציית יתר אצל הפקחים.
יש גם תקנה שתגביל את כמות הפקחים בכל אוטובוס כך שיוכלו לעלות רק כמספר הדלתות (אם יש ברשותכם אוטובוס עם 8 דלתות יש חברת תח"צ שתשמח להכיר אתכם:unsure:).
אז כן יש לנו כח בידיים - תלונות ופניות!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ני מפחדת לעלות על אוטובוסים. זה נהיה מפחיד
על רקע המתיחות הביטחונית בבירה והמלחמה בעזה, יותר ויותר תושבים בירושלים מתארים התנהלות מופרעת של נהגים ערביים בתחבורה ציבורית בירושלים.

ליאורה אלון, שהקימה את 'פורום אמהות למען בטחון הילדים', מספרת כי היא חוששת לשלוח את הילדים בתחבורה הציבורית בעקבות מקרים שאירעו רק בשבועות האחרונים על האוטובוסים בבירה.

ש', נערה בת 14 מירושלים, היא מספרת, חוותה התנהגות בריונית מצד נהג אוטובוס בתחבורה הציבורית בירושלים.

המקרה אירע בשבוע שעבר. "היא צילצלה בפעמון כדי לרדת בתחנה, אך הנהג לא עצר. כשהיא קראה לו לעצור, הוא הדליק מוזיקה בערבית בווליום גבוה והתחיל לדהור ברחובות העיר".

"גם בתחנות הבאות הוא לא עצר, רק אחרי 5 תחנות הוא פתח את הדלת ואפשר לש. לרדת מהאוטובוס.

מאז שהודיעה על הקמת הפורום ושיתפה את סיפורה של ש. ברשתות החברתיות, הוצפה אלון במאות תגובות של הורים עם סיפורים על התנהגות דומה של נהגי סופרבוס העובדים בתחבורה הציבורית בירושלים. השבוע נסעתי בקו 505, זה לא רק שירים בערבים ונסיעה מטורפת. אלא גם קללות בערבית", כתבה לה צעירה בת 21".

"הדיווחים הרבים", מספרת אלון, "מעלים דפוסי התנהגות חוזרים ונשנים של נהגים שחולפים על פני תחנות בלי להעלות או להוריד נוסעים, נהיגה מופרעת, מוזיקה בערבית בווליום מאוד גבוה, יחס בוטה לנוסעים וקללות בערבית.

אלון: "כתושבת הר חומה, אני והילדים שלי משתמשים הרבה בתחבורה הציבורית. חשבתי שרק אני חווה את הבריונות מצד נהגים בתחבורה הציבורית בירושלים, אבל שטף הפניות שקיבלתי מהפרסום ברשתות החברתיות, מראה שזאת ממש מגיפה בעיר".

"החלטתי להקים את פורום האמהות, כדי להעלות את הנושא לסדר היום ולמגר את התופעה המסוכנת. אני ממש מפחדת לשלוח את הילדים לבד בתחבורה ציבורית".

השבוע, התכנס לראשונה פורום האמהות, כדי להחליט על דרכי הפעילות ועל פניה לנבחרי ציבור שיסייעו לפתרון הבעיה.
לא מצאתי דרכי יצירת קשר איתה...

בוסו

משתמש מקצוען
אני עובדת בעבודה אחרת.
יש יותר יהודים אבל הם ממש נכנסים כבר לכל תחום בהמוניהם.
יש אפשרות בהגדרות בנייק לחסום את הנייק כך שלא תראו יותר את התגובות שלו
כך אני עושה לנייקים חכמים

chaia

משתמש מקצוען
אתה כ"כ בטוח שיהודים בהכרח היו עושים את זה ביותר רגישות והתחשבות?
כי אני למשל לא בטוח כ"כ...
אצלנו הפקחים/ מבקרים הם ברובם יהודים וההתנהגות היא שונה לחלוטין מהמתואר פה.
ההתנהגות מכבדת גם במצבים שאני אישית לא יודעת איך הייתי מתנהגת במקומם

ספריי שלג

משתמש צעיר
לדעתי הדבר שהכי יכול להועיל זה לחץ ציבורי + תקשורתי (כן כמו שעשו לשוטר שדחף במירון)
שיעלה למעלה לחכים החרדים.
ועוד משהו צריך שאנשים יסתובבו עם מצלמות ויצלמו תיעודים קשים עושים הרבה רעש. ואולי גם קצת ירתיע את הפקחים האלימים.
אגד מעצמה אין סיבה שתרד מזה זה הכנסה קלה בשבילם.

לדעת 1

משתמש פעיל
בכלל, ישנה חברה חדשה המכונת
"דרך אגד" - שהחליפה את אפיקים בהרבה קווים,
ביניהם קו 422 מירושלים לב"ב,
ואין נסיעה שלא עולים בה לפחות פעמיים פקחים,
ערבים בריונים, שרק מלהסתכל בהם יש חלחלה,
כל זאת, בעוד הם עוצרים את האוטובוס באופן לא חוקי,
כך עד שהם מסיימים לבדוק,
בעיניי ראיתי כמה וכמה התעללויות בנוסעים חרדים,
מה יש?
כן כן, תזכרו את החברה הזו:
"דרך אגד!".
לא מומלץ ליסוע בה אם אפשר אפי' בקו 402.
הם מחכים ברכב בסוף רמות ד סימו לב תחנה אחרונה של רמות לפני קבר שמואל הנביא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה