התייעצות כמה עולה לחרדי לפרסם בפייסבוק?

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
אז קולגה שלי אמר לי ש"צריך לפרסם בפייסבוק, אין מה לעשות, הפייסבוק עושה את שלו" עכ"ל.
לא הבנתי כלום כי אין לי פייסבוק, אבל פניתי ל "מנהלת דף פייסבוק" שלוקחת קרוב ל2000 ש"ח על פרסום.
עכשיו, בגלל שאני לא מבין בזה, אני רוצה לשאול כאן את המבינים האם זה באמת המחיר המינימאלי ל"ניהול דף"

הא?!

אה,
עוד משהו. מה זה אומר "לנהל דף"

תודה למגיבים (אם יהיו כאלו)

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
ניהול דף - זה אומר שאתה מעמיד מישהו במקומך שיעשה את זה, סוג של משרד פרסום.

לענ"ד במחיר הזה עדיף לפנות למשרד פרסום דיגיטל שיפרסם בכל הפלטפורמות ולא רק בפייסבוק.

אם שאר הפלטפורמות לא מעניינות אתכם, אפשר למצוא גוי של אינטרנט ;) שיעשה לכם במחיר מוזל יותר.

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אחד האתגרים לחרדים
אתה יכול לקחת מישהו שמחזיק פייסבוק וכמו שציין @נתל'ע לשלם לו כמה שקלים ושינהל לך את העמוד
בדרך כלל התנועה שמגיעה היא יותר קרה ופחות ממוקדת
אם אתה רוצה להיכנס לפרסום ממומן קח איש PPC טוב עם קבלות
טיפ: איש PPC טוב חייב לעקוב אחרי הפוליסי(מדיניות החברה) של פייסבוק ללא הפסקה

12 Shira

משתמש מקצוען
מצטרפת לתגובה הראשונה בעניין פנייה למשרד פרסום שיעזור גם בקידום בגוגל בכללי וכו'...
אם בכל אופן פונים למשהו רק בשביל ניהול דף פייסבוק.
כדאי לבדוק ולהגדיר מראש מה כוללת העבודה שלו,
מי אחראי לתוכן? האם אחרי פתיחת והגדרת הדף באופן ראשוני הוא רק מעלה טכנית ומקדם או גם מכין מודעות , האם המחיר כולל גרפיקה וכו'... מי אחראי על התגובות? האם הוא רק מפנה לידים? או שאתם תצטרכו לענות לכולם.
כדאי לסגור קצוות כמה שאפשר,
כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך.

בהצלחה!

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מצטרפת לתגובה הראשונה בעניין פנייה למשרד פרסום שיעזור גם בקידום בגוגל בכללי וכו'...
אם בכל אופן פונים למשהו רק בשביל ניהול דף פייסבוק.
כדאי לבדוק ולהגדיר מראש מה כוללת העבודה שלו,
מי אחראי לתוכן? האם אחרי פתיחת והגדרת הדף באופן ראשוני הוא רק מעלה טכנית ומקדם או גם מכין מודעות , האם המחיר כולל גרפיקה וכו'... מי אחראי על התגובות? האם הוא רק מפנה לידים? או שאתם תצטרכו לענות לכולם.
כדאי לסגור קצוות כמה שאפשר,
כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך.

בהצלחה!
לגמרי לגמרי מדויק!

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
תודה לכולם,
הבנתי את הכיוון.
אגב, אכן מדובר ב"פרסום ממומן" כלשונה.

תודה!

גננת לשעבר

משתמש פעיל
אולי תלמדו מהנסיון שלנו...

מצרפת מה שכתבתי לחברה שבנתה לי אתר, אחרי ששוכנעתי לשלם דרכם 1000 ש"ח חודשי ל"מנהל דף" חוץ מעלות הפרסום הממומן.

מהנסיון הכושל למדנו שעדיף אכן לקחת "גוי של אינטרנט" (במידה ואכן העסק פונה לקהל ששם מקומו (באף חסימה חרדית זה ממילא לא נפתח)

אני פונה בכאב רב, לאחר שנתתי בכם אמון פעם שניה, אחרי שהייתי מרוצה מאד מהתנהלות הקמת האתר.

אני משלמת סכומים גבוהים מאד, על ניהול מקצועי של דף פייסבוק, ולצערי לא מקבלת תמורה הולמת.
- אשת הקשר שמיניתי לצורך שליחת חומרים ותקשורת עם מפעיל הדף, מתלוננת בלי הרף על קושי גדול ליצור קשר עם XXXXXXX, בתחילה היה קשה מאד להשיג אותו, אחר כך הוא היה בחופש, אחר כך פרטי כרטיס אשראי שהוא אמר שיסדר עבור הפרסום הממומן מתוך הכרטיס הקבוע שלנו אצלכם לא התאימו.
בהמשך נתתי לפי בקשתו פרטי כרטיס בינלאומי, אבל הוא לא ידע להגיד שדיינרס לא מתאים, אני בוודאי לא יודעת דבר כזה, בדיוק בשביל ההתנהלות המקצועית חשבתי שאני משלמת 1000 ש''ח בחודש.

דיברתי איתו ישירות. הסברתי לו בדיוק, מה אופי הפעילות שדף הפייסבוק אמור לשדר. הרי כל הענין הוא שהוא ישדר את מה שהגן באמת נותן, ולא דברים שיבריחו לי את הלקוחות.
הוא הסכים איתי שההתנהלות עד עכשיו לא היתה טובה, והבטיח שהבין את דרישותי והוא מסוגל לעמוד בהם. כמו כן אמר שאת 3 החודשים יתחיל למנות רק מאז שיתחיל לעבוד כמו שצריך.

מה שאני שומעת מאשת הקשר הוא, שהיא בעצם שולחת לו את כל החומר מכן להעלאה, בעלויות נפרדות דרך משרד המיתוג איתו אנו עובדים. (כזכור- הסיכום היה שאת הגרפיקה לפייסבוק אנחנו מביאים מוכן, ובמקום זה הוא ידאג לסדר את הבלגן שנוצר באתר לאחר שהדפדפן שלי גרם ל''תרגום'' אוטומטי עילג מאד, בכל פעם שפתחתי את דף הניהול כדי לשנות משהוא)
לפי מה שהבנתי , עכשיו הוא שוב יוצא לחופש- ל-3 שבועות, בתקופה הקריטית של רישום לגני ילדים. מבחינתנו זו התקופה של סגירת עיסקאות עבור כל השנה.

לא אפרט כאן כל מה ששמעתי , עדיף שתדברי איתה בעצמך, ותראי מה לעשות הלאה.
מבחינתי המבחן היחיד הוא מבחן התוצאה.
כרגע הציון נע סביב ה-0

השאלה היא מה יש לכם להציע לי, מלכתחילה הבנתי שיש לתת צ'אנס לדבר חדש, של לפחות 3 חודשים בשביל להתחיל לראות פעילות. אבל אם תהליך העבודה הוא כזה, של חופשים על ימין ועל שמאל, אני לא בדיוק רואה איך יכול משהוא להתקדם.

לאחר שהייתי מרוצה מאד מהתהליך המהיר והיעיל של הקמת האתר שהיה לשביעות רצוני המלאה, פניתי אליכם באופן טבעי גם להמשך- מתוך מטרה שהכל ידבר באותה שפה, ישדר אותו מסר, ויתנהל בצורה מקצועית.
לצערי פני הדברים רחוקים מכך מאד.

מקווה מאד שיש פתרון להחזרת שיתוף הפעולה על כנו, כדי שנוכל לראות תוצאות בשטח.
בכאב רב

מוזרה לי מאד כל ההתנהלות- לא ככה הכרתי אתכם.
אני כבעלת העסק- רוצה לראות איזושהיא התקדמות- והוא לא עשה לי רושם כמי שמסוגל לספק את הסחורה.

אני רוצה לראות העלאת פוסטים ע''י קופירייטרים מקצועיים כפי שסוכם- ולא בקשה להביא דברים מוכנים ממשרד פרסום.
אני רוצה לראות יצירת באז בפייסבוק שיפנה לקןחות לאתר - תסכימי איתי שכבר היו אמורות להיות תוצאות בתחום זה.
(כמות הפניות עד עכשיו ניתנות לספירה על יד אחת- ועוד נשאר עודף).
אני רוצה לראות שימור קשר עם לקוחות קיימים.
אני רוצה לראות גיוס לקוחות חדשים ומתעניינים.

ההתנהלות עד עכשיו מזכירה יותר התנהלות של ילד בגיל בי''ס המשחק עם הפייסבוק- ולא שירות שמשולם ב-1000 ש''ח לחודש- מעבר לתקציב הקידום.

בהקמת האתר התרשמתי שמדובר בחברה מקצועית - ההתרשמות שלי מהעיסוק בפייסבוק הוא של משחק ילדים.

מצפה להתקדמות

מברר

משתמש פעיל
אוסיף מעט מהנסיון בחברה שלי, ואמשיך דברי הקודמים לי:

אכן רצוי מאד לקחת חברה שדואגת לקידום מלא באינטרנט
גם אורגני (בחיפושים גוגל, ללא פרסום - דרך העלאת חומרים איכותיים לאתר בקצב קבוע, שיפור קוד, וכו'),
וגם ממומן (פרסום בגוגל+פייסבוק ועוד).

לגבי פייסבוק,
כמו שכתבו כאן - צריך למצוא חברה שתעשה בעצמה גרפיקה מתאימה, תדאג להעלאה קבועה של פוסטים (אחד לשבוע),
ותנהל את הממשק על הלקוחות שפונים בתגובות בדף/ תגובות בפרטי.

לגבי תשלום:
לתשלום יש 2 חלקים:
1. תשלום לחברה על הנ"ל
2. תשלום לפייסבוק על קידום הדף

אם 2,000 ש"ח זה על הכל ביחד (ניהול דף+גרפיקה+מענה לפונים+תשלום לפייסבוק),
כנראה שמדובר בדבר זול מדי, והתוצאות בהתאם.
התשלום לחברה צריך להיות סביבות ה-2,000+ ש"ח בחודש, ולפייסבוק עוד כ-1,000.

מנסיון,
יכול להמליץ על החברה הבאה:

הם ישרים מאד,
עושים עבודה טובה,
ולא כובלים אותך בחוזה ארוך טווח - אינך מרוצה, אתה יכול לצאת מיד...

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

secret

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק.
אין לי פייסבוק אבל המעסיקה שלי פרסמה שם ולא ראתה תוצאות טובות, שילמה ים של כסף!

היא למדה לעשות את העבודה לבד ומקדמת היום בעצמה את הפרסום ללא עלות.
כדאי לבדוק.

NetWorking

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
למי שאין פייסבוק, ממש מומלץ לא לקחת מישהו שינהל את הדף במקומכם וגם לא לפרסם שם, מכמה סיבות:
1. חז"ל נותנים עצה למי שרוצה לכלות את ממונו, לקחת פועלים ולא לבקר אותם. אז זה תקף גם לזה.
2. אם הפרסום שתעשו יוציא את הגולשים מהפייסבוק (למשל לאתר או לדף נחיתה) המחיר לליד יהיה כנראה יהיה יקר יותר משמעותית.
צריכים עוד סיבות?

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בפייסבוק יש 2 חלקים:
-פתיחת דף, העלאת פוסטים, לענות לגולשים כו' (בשביל זה 2000 ש"ח מאווד יקר) זה סוג של ויטרינה של העסק
-פרסום מקודם בפייסבוק (בזה המחיר מאוד מאוד תלוי בקהל היעד ועוד ועוד)
תלוי מאוד בצרכים שלכם - האם הדף מיועד עבור לקוחות שיש לכם כבר או להביא לקוחות חדשים

אם צריכים, אני יכול למצוא טל' של אחד שעוסק בתחום עם המון ניסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה