כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שמתי לב שבפורטל עובדי הוראה הכניסו רשמית "כעובדי אופק חדש".

קבצים מצורפים

• אופק.png
    אופק.png
    KB 115.5 · צפיות: 5

חי 523

משתמש פעיל
השקט הזה פשוט לא ברור................
איך הולכים לעבוד שבוע הבא?
ואם בג"ץ יאשר תוך יום ישנו מערכת?
ומה עם רטרו?
ומה עם התקנות שנחתמו או לא אך נעלמו מהראדאר?

מימיר

משתמש רשום
בלתק
אני עובדת בבית ספר חינוך מיוחד של החינוך העצמאי-מוכש"ר.
שאלתי, האם יש לי מה לבקש לקבל משכורת לפי הסכם השכר של אופק חדש?
יכול להיות שחלק מהמורות מקבלות כך או שזה לא אפשרי

מנוי חדש

משתמש פעיל
לצערנו אין עדכונים בנושא אופק חדש ברשתות אבל יש בצד השני:

המהדורה המרכזית | פרסום ראשון אצל בצלאל קאהן: עיריית בני ברק סוערת - לפני כשבועיים חתם רה"ע חנוך זייברט לבעלזא על מעבר לממ"ח, על אף התנגדות חריפה של דגל התורה שכזכור אף איימה בעבר שמעבר לממ"חים יגרור ריצה נפרדת בכנסת
הסיבה לאישור המעבר: העובדה שבניגוד למה שהבטיחו להם - מוסדות החסידות לא הוכנסו ל'חינוך העצמאי'

מסדרונות עיריית בני ברק סוערות בשבועות האחרונים, אחרי שביום רביעי לפני כשבוע וחצי חתם ראש העיר חנוך זייברט לחסידות בעלזא – אישור העברת המוסדות שלהם לממ"ח (ממלכתי חרדי).

המהלך נעשה כנדרש בחוק – חתימת ראש העיר. החתימה הזאת גרמה לזעם גדול אצל 'דגל התורה' אשר הינה המפלגה הגדולה בקואליציה הבני ברקית ואשר מתנגדת בחריפות למעבר לממ"חים.

'דגל התורה' אף איימה כזכור בעבר על 'אגודת ישראל' שמעבר לממ"ח תגרור ריצה נפרדת בבחירות לכנסת, דבר שלבסוף נפתר, אבל כשזה קורה עכשיו בעיר בני ברק בזמן ש'דגל' שותפה בכירה בקואליציה של זייברט, המהלך מעורר אצלם זעם גדול. יש שטענו בפני 'אמס' כי 'דגל' אף איימה בפרישה מהקואליציה, אולם בסיעה הליטאית מכחישים זאת בכל תוקף.

הסיבה לחתימה של זייברט לבעלזא על המעבר לממ"ח – היא מאחר ו'דגל' לא עמדה בהתחייבות שלה שתמזג את בעלזא ברשת החינוך העצמאי שנהנית מתקציבים גבוהים יותר. לכן נאלצו ב'אגודת ישראל' ללכת על המהלך הזה, על אף ההתנגדות החריפה של שותפיהם למפלגה ולקואליציה.

אגב, בעיר בית שמש חתימה דומה שנתן רה"ע שמוליק גרינברג גררה מאבק שהובילה לכך שגרינברג חזר בו (יש שיגידו שזה רק למראית עין כשבפועל המוסדות עברו לממ"ח ברגע שחתם).

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תכתובת פנימית שהיתה בקהילת "בני יוסף" - נקוה שיש דברים בגו

מאת-----
שמעתי שב- 1.9.24 יכנס רטרואקטיבית האופק חדש על כל שנת הלימודים שהיתה
נקווה שזה נכון...

מאת-----
נשמח שתפרט קצת

מאת-----
שלב ראשון זה ההמרות כל עוד לא עשו את ההמרות לא יהיה ניתן לשלם לפי אופק חדש

מאת-----
המנהל שלי אמר לי שהאופק הולך להסתדר. בעז" ה.

------ מאת
כולם מדברים בלשון חיובית כי רוצים שזה כן יקרה.
אבל אחרי שעברנו את מה שעברנו בשנה הזאת עם אופק חדש ועם מורים רבים שזה השאיר אותם עם חור לא קטן בשכר, אז עד שזה לא יקרה בפועל אז חבל להשלות את עצמנו.

מנוי חדש

משתמש פעיל
מאת-----
שמעתי שב- 1.9.24 יכנס רטרואקטיבית האופק חדש על כל שנת הלימודים שהיתה
נקווה שזה נכון...

מאת-----
נשמח שתפרט קצת

מאת-----
שלב ראשון זה ההמרות כל עוד לא עשו את ההמרות לא יהיה ניתן לשלם לפי אופק חדש

מאת-----
המנהל שלי אמר לי שהאופק הולך להסתדר. בעז" ה.

------ מאת
כולם מדברים בלשון חיובית כי רוצים שזה כן יקרה.
אבל אחרי שעברנו את מה שעברנו בשנה הזאת עם אופק חדש ועם מורים רבים שזה השאיר אותם עם חור לא קטן בשכר, אז עד שזה לא יקרה בפועל אז חבל להשלות את עצמנו.
נשמע כמו סיכום של האשכול הזה על 323 עמודיו..

עמליה 098

משתמש מקצוען
שאלה ממש דחופה למי שיודעת קצת על חוקי "עוז לתמורה" בתיכונים.
מה מינימום השעות שמורה צריכה לעבוד בתיכון כדי להכנס ל"עוז לתמורה"?
האם 8 שעות פרונטליות שהן 1/3 משרה פרונטלית מזכה בכניסה לאופק כולל 2 שעות שהיה ו3.3 שעות תומכות הוראה?
תשובה ממי שיש לו מידה מבוסס ממש תציל אותי. תודה!

צוק איתן

משתמש פעיל
השבוע ראיון נוקב עם השר קיש
שחוזר ואומר שהולך עם זה עד הסוף הכשרת מורים .לימודי ליבה .מיצב וכו וכו .מוסד שלא יעמוד בזה לא יתוגמל חד משמעית

חוחית

משתמש סופר מקצוען
שאלה ממש דחופה למי שיודעת קצת על חוקי "עוז לתמורה" בתיכונים.
מה מינימום השעות שמורה צריכה לעבוד בתיכון כדי להכנס ל"עוז לתמורה"?
האם 8 שעות פרונטליות שהן 1/3 משרה פרונטלית מזכה בכניסה לאופק כולל 2 שעות שהיה ו3.3 שעות תומכות הוראה?
תשובה ממי שיש לו מידה מבוסס ממש תציל אותי. תודה!
את חברה בארגון המורים? אז תבררי מולם, הם יעילים מאד.
תגגלי "מבנה שבוע העבודה ברפורמת עוז לתמורה"
בגדול, ברגע שיש BA
את אמורה להיות בפנים בכל מקרה, לא?

צוק איתן

משתמש פעיל
לפני שעה בדה מרקר
קיש צפוי לחתום על התקנות כבר בימים הקרובים למרות התנגדות משרד המשפטים דבר שיקשה על הבגצ להכריע למי יש סמכות יותר ליועמשית או לשר החינוך.
אז מתי יפסוק הבגצ לפי זה ?.מעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה