כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
הבקר שמעתי את השר קיש ונשמע חיובי לגבי אופק.
מוסדות שיעמדו בליבה/מיצ"ב יתוקצבו

צוק איתן

משתמש פעיל
הבוקר פורסם בכלכליסט לבקשת אורי קידר מנכל ישראל חופשית לחופש המידע ממשרד החינוך לגבי שכר המורים החרדים נענה בתגובה ממשרד החינוך שאין לנו שם מידע על גובה השכר .היקף המשרה לעובדי הוראה ברשתות החרדיות . מי יודע אם שילמו לנו את השכר המגיע לנו עשרות שנים או עיגלו פינות רק ה יודע

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
היכן התקיים הראיון?
בריאיון לגלצ
המראיינים ניסו להתקיל אותו כל הזמן שהוא נותן כסף לפני שמורות יעברו הכשרה ולפני שמוכח שעומדים בכל התנאים ואחרי זה לא יוכלו לקחת בחזרה
והוא עמד על דעתו שזה תהליך טוב וזה ומי שלא יעמוד בתנאים לא יקבל, ומי שכן יעמוד מגיע לו והוא מעודד את זה

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
בריאיון לגלצ
המראיינים ניסו להתקיל אותו כל הזמן שהוא נותן כסף לפני שמורות יעברו הכשרה ולפני שמוכח שעומדים בכל התנאים ואחרי זה לא יוכלו לקחת בחזרה
והוא עמד על דעתו שזה תהליך טוב וזה ומי שלא יעמוד בתנאים לא יקבל, ומי שכן יעמוד מגיע לו והוא מעודד את זה
אכן

באומץ לב

משתמש רשום
שאלת תם ליודעי דבר האם השר קיש חתם על תיקון התקנות לחוק חינוך ממלכתי מוסדות מוכרים מישהו יכול לעדכן ?

צוק איתן

משתמש פעיל
N12 מביא היום כתבה על זה ששר החינוך מתעקש להעביר מליונים לחינוך החרדי .
ומביא 3 סיבות למה אין שום סיבה להעביר ומציין בסוף שכרגע משרד המשפטים הקפיא את ההעברה כי לא נראית לו התכנית נשמע מוזר

באומץ לב

משתמש רשום
מישהו יודע משהו בענין האם משרד המשפטים יכול להקפיא את חתימת התקנות של כבוד השר שאין אנו יודעים עד רגע זה אם הוא חתם או לא

אחת מעיר

משתמש צעיר
שאלה בנושא המוקרי שלשמו נפתח האשכול, האם בשביל להיות באופק חדש יצטרכו תואר אקדמי, או שיספיק תואר אקוויוולנטי? (זכור לי שדיברו שיהיו חייבים דווקא אקדמי, אבל אין לי מקור לכך)

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
שאלה בנושא המוקרי שלשמו נפתח האשכול, האם בשביל להיות באופק חדש יצטרכו תואר אקדמי, או שיספיק תואר אקוויוולנטי? (זכור לי שדיברו שיהיו חייבים דווקא אקדמי, אבל אין לי מקור לכך)
אין בעיה להיכנס לאופק חדש עם אקוויוולנטי

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מכיר גם כאלה עם אקווילנטי בממ"ד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה