עזרה כואב לי !

מצב
הנושא נעול.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
חייבת להוסיף
לפני 15 שנים בביה"ס בן למדתי השומר הרג בטעות שומר מזגנים,
ירה בו כשהוא התחכם לעיני ילדות קטנות (שעת יציאה מהביה"ס)
הטראומה היתה נוראית,
לא אשכח את חברה שלי מספרת איך ברחה מהדלת האחורית של הביה"ס
בשעה שטיפלו בו
ונפגשה חזיתית בפצוע אנוש שוכב בתוך שלולית ענקית של דם,

שאלתי אותה מה הרגשת?
היא ענתה לי 'שטויות, זה כמו עוד סרט פעולה,'

אני חודשיים לא ישנתי בלילה,
והיא לא הבינה מה מרגש בזה............
ילדות בכהנמן רואות סרטי פעולה????

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
וכן נמאס כבר מהי חץ הזה לנט פרי שלי אישית גורם רק רתיעה
זו גאונות מצד נטפרי.
שאנשים עושים להם יחצ בלי לקבל כל זה שקל.

זה הפירות כשאנשים מרוצים.. שווה למידה!

תכלס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מוזר שלא נפתחת מגבית רשמית ומפוקחת על ידי אחד מגופי הצדקה (ואל תגידו לי שזה כדי שכל הכסף יגיע ליעדו ללא אחוזים. כי אנשים יתרמו פי כמה וכמה כאשר גוף כמו קופת העיר למשל ינהל את המגבית).
זה מאוד מוזר!! צריך לבדוק

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכון מאוד. אך מטרת האשכול היא לא עוד יח"צ לנטפרי. (גם אני בנטפרי)

מטרת האשכול היא מחאה וחינוך הרשתות ""החרדיות""
הרבה יותר קל ויעיל לשכנע אדם לשמור על עצמו, ולעבור לסינון המונע ממנו פגיעות מהזן הזה.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מטרת האשכול היא מחאה וחינוך הרשתות ""החרדיות""
הרבה יותר קל ויעיל לשכנע אדם לשמור על עצמו, ולעבור לסינון המונע ממנו פגיעות מהזן הזה.

הענין שהנגע הוא לא רק ברשתות ובאתרים
זה עובר במיילים ובעוד דרכים.

ואני מוחה כי זה מאוס.
אל תהפכו את זה לאשכול חסימות שונות כי כאלה יש פה כעצי היער.
אם כל אחד ימחה בפני מי ששלח לו חומר מאוס כזה כבר ייעשה פה שינוי

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

ואני מוחה כי זה מאוס.
נכון.
ואולי אפשר גם לתבוע את זה שהסריט והפיץ.
ברור שהמשפחה לא רוצה שזה יפורסם.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

ואני מוחה כי זה מאוס.

את צודקת מאוד יעל,
כל אחד רואה את הדברים מנקודת המבט שלו.
לא התכוונתי לשווק כאן חסימה זו או אחרת. (הם לא זקוקים לשכמותי)
אך לטעמי, זהו שורש הנגע.
מציצנות מכוערת מגיע ממקומות כאלו. אי אפשר לשוטט שם בקביעות ולרצות לא להיות מושפעים.
- החמצן של אתרים אלו הם הגולשים וד"ל

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בחדרי חרדים:
מאיר גל, מנכ''ל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מערכת התוכן:

מני גירא שורץ, עורך ראשי - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אלי שלזינגר, רכז דסק חדשות - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
טל: 03-794-4800
שלפחות לא יכתבו ע''ע אתר חרדי! הכאב בלתי נתפס אני פשוט לא מבין את הלב לא מבין הלב בוכה על עצם האסון והם עסוקים ברייטינג

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יכולה לשמור את זה בבטן
היה לי ולכל עמ"י ליל בלהות אתמול
באתר מסוים העלו וידיאו של זק"א מפנים את הילדים בביתר( זה שאני מטומטמת שצפיתי בזה -נכון בלי ספק)
הגדילו לעשות והצמידו לזה פס קול של שירה מרגשת
גועל נפש
מאז לא מצליחה להרגע
אנשים מעלים בסטטוסים שלהם שקיות אטומות של זק"א
זה ילד של מישהו שם בפנים
זה כואב
זה מבזה
זה מקטין
זה נורא
בושה!
דם נשפך, למה להמשיך לשפוך את דם המשפחה?
ומה עם כבוד המת?
נראה לכם מכבד שכל אחד צופה באיש זקא מחזיק שקית קטנה ביד וכל אחד מדמיין מה יש בפנים?
זה משפט בוטה אבל חייבת לקרא לילד בשמו
אני קוראת לכם זק"א, הצלה, אנשים טובים. אל תפיצו תמונות כאלה
שימו עצמכם במקום ההורים

תפסיקו את החרפה!
הגעתם למקום הכי הכי נמוך בו עטים על הפגרים. די.
אני יכולה להעתיק את מה שכתבת עם שינויים נדרשים ולשלוח לכיכר השבת ובחדרי?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הופץ בוואצפ

*מי שרוצה לתרום כסף עבור משפחת גינזבורג, לאור האסון הכבד בשריפה אמש והם נותרו חסרי כל, להלן פרטי החשבון*

כל הבית נשרף.
אין ריהוט, בגדים, כלי בית וכמובן שיפוץ צביעה וכו'. הכל הכל מהתחלה.

בנק 17
סניף 734
חשבון 5804
על שם: ראובן גינזבורג

*אנא יהודים רחמנים, תפיצו הלאה את ההודעה, כדי לסייע בידם בשעה קשה זו*
חבר'ה
פירסמו עכשיו שיכול להיות שזה נוכלים. בדקתי עכשיו בבנק ואמנם יש כזה מספר חשבון אבל אף אחד לא אומר שזה של המשפחה ( ניסיתי גם לכתוב משה זוכמיר וזה נתן לי להעביר).
זהירות.
אני מקווה שמישהו לא נפל בגללי.

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

חינדלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
חבר'ה
פירסמו עכשיו שיכול להיות שזה נוכלים. בדקתי עכשיו בבנק ואמנם יש כזה מספר חשבון אבל אף אחד לא אומר שזה של המשפחה ( ניסיתי גם לכתוב משה זוכמיר וזה נתן לי להעביר).
זהירות.
דיברתי עם קרוב משפחה מדרגה ראשונה ממש, הפרטים אכן נכונים.

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
חייבים ודחוף, שאחד יתחבר לוואטצאפ הללו ויפיץ את כל פרטיו האישיים של הרוצחים מסרטי האירועים למיניהם, ובזה יגמר הסיפור. האם גם את שמו של המחבל שרצח בברקן תגידו שלשוה"ר לספר???

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
חבר'ה
זהירות.
גם אני אימתתי עם קרובת משפחה מדרגה ראשונה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה