עזרה כואב לי !

מצב
הנושא נעול.

וילך איש

משתמש מקצוען
ברור שעדיף.
אבל הם עולים כסף, והם מאד מגזריים.
'המודיע' כותבים כל הזמן על השבת.
'יתד' כותבים על קרן ההסעות...
'המבשר' כותבים על מוזס...
'הפלס' אני לא יודעת, אבל 'משערת' שעל עצורים והפגנות...

הפתרון: עיתון 'שחרית' שמגיע בחינם למייל!
הוא לא מגזרי!!
הוא מעניין!!
הוא יותר עדכני מיומונים שיש להם 'דד ליין' לדפוס.
והוא איכותי מאד!

וכפי שמקובל לכתוב כאן ב'פרוג', אין לי אחוזים....
להלן קורס מזורז בתקשורת:
להגיד על עיתון שהוא מגזרי זה בערך כמו להגיד על מים שהם רטובים...
עיתון בהגדרה הבסיסית שלו הוא דבר ראשון מגזרי, ולא משנה אם הוא מגזרי לציבור החרדי או שהוא מגזרי לציבור האמריקאי או מגזרי לציבור החילוני.
אין עיתון בכדור הארץ שהוא לא מגזרי.
אין כלי תקשורת בעולם שלא עסוק כל הזמן לדחוף לכיוון אג'נדה מסוימת.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עיתון בהגדרה הבסיסית שלו הוא דבר ראשון מגזרי,

ואני לתומי חשבתי שעיתון אמור להביא ידיעות לציבור:p

בדיוק לכן כתבתי על 'שחרית'.
שמעתי מבעל העיתון שזאת האג'נדה שלהם: להיות ניטרליים.
חוץ מהיותם עיתון חרדי, כמובן.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הצרחה אכן כואבת בעוצמתה, אבל התשובה הכואבת לצרחה נמצאת בתוך הצרחה עצמה, ואצטט:

והסבר הוא פשוט, קצר וקולע: אותה חברת תקשורת מספקת לציבור רק את מה שהציבור צורך בשקיקה.
אם אותו אתר אכן מספק לקוראיו את התמונות הללו, כנראה שיש להם ביקוש...

אאוצ'
אאוצ'

אבל-
יש הבדל בין להתעדכן לבין לבזות נשמות כדי לספק סקרנות. אני אישית לא מעונינת לצפות בזועה.

ונניח שהייתי מעונינת- מספק החומר חייב להיות אחראי באפן מינימלי. רק מינימלי
וכאן אפילו קו הכי תחתון של מינימליות זה חצה.

וילך איש

משתמש מקצוען
ואני לתומי חשבתי שעיתון אמור להביא ידיעות לציבור:p

בדיוק לכן כתבתי על 'שחרית'.
שמעתי מבעל העיתון שזאת האג'נדה שלהם: להיות ניטרליים.
חוץ מהיותם עיתון חרדי, כמובן.
אין כזה דבר ניטרליות. זה שקר ששוויץ המציאה כדי להיות נחמדים עם כולם.
החיים במהותם מציבים בפנינו אתגרים והחלטות לא פשוטות, וניטרליות היא תירוץ טוב כדי להמשיך לרקוד על כל החתונות בלי להחליט מה האידיאולוגיה הבסיסית שלך ומהם הערכים המינימליים שלך.

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רייטיניג ועוד פעם רייטינג.
שום דבר אחר לא מעניין את הכותבים באתרים הללו,
לנו היה מקרה עם אחד מהם שהוזכר כאן, ניסינו להסיר ידיעה מזיקה ברמות קשות, רבנים פנו, אישי ציבור בקשו וכלום אין עם מי לדבר.
אם הם חרדים, אז הפיליפני שעובד אצלי הוא יהודי.
זה עצוב, זה כואב וזה ממחיש לנו את הכשהם יורדים...

קריאייטיבית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתרי החדשות ה'חרדיים' הם אתרים גרועים נקודה
מי שאחראי עליהם זה השוליים של הציבור החרדי עוד נקודה
לא עומד מאחוריהם אף גוף חינוכי, אך וועדה רוחנית, שום שאיפה גבוהה
אחת השאיפות שלהם , לדוגמה, היא 'לשלב' את החרדים ו'לפתוח' אותם..

מי שרוצה להשאר חרדי, אבל אמיתי, לא בלבוש ובפוזה אלא מבפנים
וצופה קצת קדימה לדור הבא שאחריו
כדאי לו להתנזר מהם ולחסום אותם.

וילך איש

משתמש מקצוען
אאוצ'
אאוצ'
לא התכוונתי להכאיב.
אבל-
יש הבדל בין להתעדכן לבין לבזות נשמות כדי לספק סקרנות. אני אישית לא מעונינת לצפות בזועה.

ונניח שהייתי מעונינת- מספק החומר חייב להיות אחראי באפן מינימלי. רק מינימלי
וכאן אפילו קו הכי תחתון של מינימליות זה חצה.
אבל לשון הרע, השמצות, ביזוי גדולי ישראל, שנאת תלמידי חכמים, הוצאת שם רע זה פי מיליארד גרוע מלראות שקיות של זק"א, וזה הרי מה שהאתרים האלה מעודדים ומגדילים כדי להיות להמשיך רווחיים, אז לא הבנתי על מה כל הצעקה הגדולה? מה התחדש היום? שהם מפרסמים כאלה תמונות?!
לפרסם ידיעה חדשותית שפוגעת באדם חי (כן כן, אפילו אם הוא פוליטיקאי) שקולה לרצח. כל ילד חרדי יודע את זה כבר מכיתה א'. (נוח לו לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש וכו').
אז ישנן כמה אופציות: 1. שהם לא עברו אפילו כיתה א'. 2. שהם לא חרדים. 3. כל התשובות נכונות...

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
וניטרליות היא תירוץ טוב כדי להמשיך לרקוד על כל החתונות בלי להחליט מה האידיאולוגיה הבסיסית שלך ומהם הערכים המינימליים שלך.
אני חולקת על דעתך לגבי העיתון 'שחרית'.
יש דבר כזה כתבה אינפורמטיבית, עניינית. להעביר אינפורמציה. זה מה שהם עושים.
כמובן שהכתבות שלהם הם בכל הנושאים שמעניינים את הציבור החרדי.
זה אומר לא להחליט על אידיאולוגיה? לוותר על ערכים?
לא תבין עד שלא תקרא.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אני לא יודעת (ברוך ד'!!!!!) מה ראית
אבל הספיק לי לראות ב-JDN את התמונות- שם לא הגזימו???? גם שם היה...סגרתי מייד בזעזוע.
די!! הלב גם ככה קרוע, למה לפרסם כאלו תמונות???
גם ככה עד שנרדמתי בלילה עם כרית ספוגה בדמעות.....

ראיתי את האשכול "כואב לי!" ונכנסתי כי מצאתי מישהו שמרגיש כמוני עכשיו
ואני מרגישה שכואב לי פיזית ואני צריכה עכשיו להירגע
כל רגע על סף בכי...הלב כואב כואב כואב.
ד' ינחם את המשפחה. וגם אותנו, את כל עמ"י שכואבים ובוכים איתם.

וילך איש

משתמש מקצוען
אני חולקת על דעתך לגבי העיתון 'שחרית'.
יש דבר כזה כתבה אינפורמטיבית, עניינית. להעביר אינפורמציה. זה מה שהם עושים.
כמובן שהכתבות שלהם הם בכל הנושאים שמעניינים את הציבור החרדי.
זה אומר לא להחליט על אידיאולוגיה? לוותר על ערכים?
לא תבין עד שלא תקרא.
קראתי.
אכן, עיתון נחמד.
רק צרם לי כל העניין הזה של ה"מגזרי" וה"ניטרליות".
אין אדם ביקום שהוא לא מגזרי.
אין אדם בעולם שהוא ניטרלי לגמרי.
קל וחומר בן בנו של קל וחומר על גוף תקשורת שכל עיסוקו ומהותו זה לבחור כל רגע ורגע איזה מידע לספק ואיזה מידע לסנן, איזו אג'נדה לקדם ואיזו אג'נדה להעלים, איזה פוליטיקאי יקבל סיקור אוהד ואיזה יקבל מילים כדורבנות.
ככה בנויה התקשורת בעולם.
גם החרדית.
רק ההבדל הוא שהתקשורת החרדית (באמת, לא כזאת שקוראת לעצמה חרדית) סרה למשמעתם של גדולי ישראל, והם אלו שקובעים את סדר היום בתקשורת החרדית האמתית.

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
סליחה על הכפירה
בעיתון שחרית הבחנתי שלא מסקרים כלל את מפלגת שס וכששאלתי זאת התשובה שקיבלתי
העיתון בסופו של יום עיתון כלכלי ולא פוליטי
העיתון עובד ונותן במה לאלה שמפרנסים אותנו
ולא לאלה שלא סופרים אותנו
היות וש"ס לא סופרת אותנו, אז אנחנו מתנהגים כמים אל פנים.

אז כנראה שעדיין לא נולדה החיה ששמה עיתון אובייקטיבי

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הופץ בוואצפ

*מי שרוצה לתרום כסף עבור משפחת גינזבורג, לאור האסון הכבד בשריפה אמש והם נותרו חסרי כל, להלן פרטי החשבון*

כל הבית נשרף.
אין ריהוט, בגדים, כלי בית וכמובן שיפוץ צביעה וכו'. הכל הכל מהתחלה.

בנק 17
סניף 734
חשבון 5804
על שם: ראובן גינזבורג

*אנא יהודים רחמנים, תפיצו הלאה את ההודעה, כדי לסייע בידם בשעה קשה זו*
זה החשבון של המשפחה?
אני פשוט לא רוצה להעביר סתם!
תודה לעוזרים.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בדיוק זה למה אני לא קוראת חדשות, לא שומעת חדשות, ולא מסתכלת בשום אתר חדשות.
בשביל מה זה חסר לי?!
בשביל להעמיס עוד את כל הצרות של עמ"י על הלב שלי?! בשביל לראות את כל זה.
לא חסר לי.
הבעיה היא שזה כבר מגיע למייל שלך גם בלי שתרצי, מכל כיוון. כבר היום קבלתי כמה סרטונים אלי למייל שהכותרת לפעמים רמזה על מה שהוא מכיל ולפעמים לא.
דיייייייי. אנשים, בבקשה. תפסיקו להעביר הלאה דברים כאלו.

solo

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כשאותם אתרים ביזו את גדולי ישראל מכל החוגים והעדות על בסיס יומיומי - שתקנו.
כשהם הלבינו פני אנשים ברבים בשם "חופש הביטוי" - נאלמנו דום.
כשהם רקדו על דם של פוליטיקאים או סתם אנשים - גלגלנו עיניים.
כשהם ליבו אש מחלוקת ושפכו נפט לכל מדורה אפשרית - אולי אפילו קצת נהנינו מהנייעס העסיסי והבלעדי.
עכשיו נזכרנו.
מאוחר מידי.

נקודה למחשבה: אם הייתי מוחה בכלי התקשורת הללו בהקשר של ביזוי גדולי ישראל, הלבנת פנים ברבים, מחלוקת, לשון הרע, הוצאת שם רע, חילול ד' וכו' וכו', סביר להניח שהייתי זוכה לפיהוק במקרה הטוב, וללעג קיצוני במקרה פחות טוב.
מי שקורא "המודיע" או "יתד נאמן" לא חשוף מלכתחילה לכל ערימות הצחנה הללו.
אז למה לחפש צרות בכל מיני אתרי ביבים שהוועדה הרוחנית בהם מורכבת מאנשים בלי כיפה...?
למה שתקנו?
בחסימה שלי יש אפשרות לפתוח את חבילת אתרי החדשות ה"חרדיים" ואכן לזמן מה הם היו פתוחים
ולאחר מקרה מסוים שכתבתם עליו בשורה הראשונה-
זה היה ברור שעד כאן-סוף פסוק, נקודה!

JDN מספיק ...

ואגב,
אף פעם לא מאוחר, אם לפחות זה יהיה הקש ששבר את גב הגמל ועוד כמה משתמשים יתנתקו מהגועל הזה- 'והיה זה שכרם...'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה