עזרה כואב לי !

מצב
הנושא נעול.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ב"ה אני לא מבינה בניואנסים הפנימיים ל המגזר..
אני כן יודעת כפי שכתבתי - האתרים הכליים סיקרו בהרחבה ללא תמונות מזעזעות
המוגדרים חרדיים כן פרסמו (תגידי מוגדרים בעצמם או בפי העם אין לי מושג)

ובגלל שאני כן קצת מבינה. ב"ה. הפריע לי השאלה.

כי מי שקצת יודע ומכיר מבין שאלו לא ניואנסים פנימיים. זו מהות אחרת.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הופץ בוואצפ

*מי שרוצה לתרום כסף עבור משפחת גינזבורג, לאור האסון הכבד בשריפה אמש והם נותרו חסרי כל, להלן פרטי החשבון*

כל הבית נשרף.
אין ריהוט, בגדים, כלי בית וכמובן שיפוץ צביעה וכו'. הכל הכל מהתחלה.

בנק 17
סניף 734
חשבון 5804
על שם: ראובן גינזבורג

*אנא יהודים רחמנים, תפיצו הלאה את ההודעה, כדי לסייע בידם בשעה קשה זו*

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
ואולי הגיע הזמן,
שכולנו נבין,
שעיני העדה - גדולי ישראל שליט"א,
לא אוסרים דבר סתם.
האתרים האלו נאסרו מכמה וכמה טעמים,
וזה רק אחד מהם.
לדעתי,
הרדיפה אחרי רייטינג תוך שבירת כול מוסכמה חרדית,
היא אם כל חטאת.
שנשמע רק בשורות טובות.

עריכה ת

משתמש פעיל
לבחדרי חרדים אין מייל?
לבחדרי אין לב הרסו את החיים להמון אנשים חלק ניכר מהזמן המנהלים היו חילוניים לחלוטין, חלק ניכר מחילול השם הנורא שמתרגש עלינו כל אימת שהקורא לעצמו רב עשה משהו שהוא חצי בעיה (או מישהו אמר ש...), הראשונים שהפיצו היו הם, ה' יחזירם בתשובה.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה??? חייבים להחתים אותם על חיסיון! זה בסיסי!

ולחשוב שיש משפחות שגם לילדים יש גישה למחשב,וגם הם ראו את זה.
עם הזמן הלב שלהם יהפוך לאבן ושום דבר כבר לא יזעזע אותם, הם כבר ראו הכל...

לי יש נטפרי, ולא נתקלתי ב"ה בכאלו סרטונים.

חייבת להוסיף
לפני 15 שנים בביה"ס בן למדתי השומר הרג בטעות שומר מזגנים,
ירה בו כשהוא התחכם לעיני ילדות קטנות (שעת יציאה מהביה"ס)
הטראומה היתה נוראית,
לא אשכח את חברה שלי מספרת איך ברחה מהדלת האחורית של הביה"ס
בשעה שטיפלו בו
ונפגשה חזיתית בפצוע אנוש שוכב בתוך שלולית ענקית של דם,

שאלתי אותה מה הרגשת?
היא ענתה לי 'שטויות, זה כמו עוד סרט פעולה,'

אני חודשיים לא ישנתי בלילה,
והיא לא הבינה מה מרגש בזה............

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלחתי לכיכר השבת למייל.
תשלחו גם אתם!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכון מאוד. אך מטרת האשכול היא לא עוד יח"צ לנטפרי. (גם אני בנטפרי)
לא זו הייתה כוונתי, התכוונתי טכנית ומעשית לסינון חזק והגון.
אדרבה, אם אתה מכיר מישהו יותר טוב מהם, ספר לי עליו...

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לפני כמה שנים אתרוג סגרו את כל האתרים וכתבו שאפשר לבקש פתיחה
ביקשתי פתיחה רק לחדשות חרדים וקול חי ואני מאוד מרוצה מהם
וכן נמאס כבר מהי חץ הזה לנט פרי שלי אישית גורם רק רתיעה

תכלס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זעקת את זעקת כולנו!
אין בושה היום בשביל להעלות רייטינג הם מוכנים לצמרר אנשים ולשפיל משפחות
כל פעם שאני שומעת על ארוע מזעזע שכזה אני פשוט נמנעת מלהכנס לאתרים מסוימים חרדים
שבלי בושה מפרסמים כמה שיותר תמנות מזעזעות ...
האתר היחיד ששומר על תמונות נקיות יותר -זה של רדיו קול חי -אני מצדיעה להם
כיכר השבת ובחדרי חרדים -אין בושה!
פעם שלחתי אליהם בקשה "למייל האדום!" שיפסיקו לפרסם כאלה תמונות ,(אגב -לא מצאתי דרך אחרת להתקשרות אבל זה טוב)
אני מציעה -
לכל מי שאכפת מחוסר הרגישות באתרים "החרדים" -בואו נפציץ להם את המייל האדום בהודעות על ביזוי כבוד המת והאנשים! שיפסיקו לשחק ברגשות הציבור!

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שלחתי שלחו גם....

רחשי הלב

משתמש מקצוען
הופץ בוואצפ

*מי שרוצה לתרום כסף עבור משפחת גינזבורג, לאור האסון הכבד בשריפה אמש והם נותרו חסרי כל, להלן פרטי החשבון*

כל הבית נשרף.
אין ריהוט, בגדים, כלי בית וכמובן שיפוץ צביעה וכו'. הכל הכל מהתחלה.

בנק 17
סניף 734
חשבון 5804
על שם: ראובן גינזבורג

*אנא יהודים רחמנים, תפיצו הלאה את ההודעה, כדי לסייע בידם בשעה קשה זו*
מוזר שלא נפתחת מגבית רשמית ומפוקחת על ידי אחד מגופי הצדקה (ואל תגידו לי שזה כדי שכל הכסף יגיע ליעדו ללא אחוזים. כי אנשים יתרמו פי כמה וכמה כאשר גוף כמו קופת העיר למשל ינהל את המגבית).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה