עזרה כאב מתמשך באזור הלב

forrss2

משתמש פעיל
כבר תקופה שיש לי כאבים באזור הבטן העליונה הצלעות וחזה בצד שמאל,
כאב חלש כזה ברקע שלפעמים מתגבר למשך כמה שעות ואז נרגע וחוזר עוד פעם.
הלכתי פעמיים למרפאה עשו לי akg ואז בדיקת דם בשביל טרופונין והתוצאות ברוך השם היו תקינות אבל הכאב ממשיך וזה מדאיג
שמעתי שיש התרבות של מקרים של בעיות בלב אצל אנשים אחרי החיסונים של קורונה וגם הרופאה שהייתי אצלה אמרה שבדיוק היה להם מקרה של מישהו צעיר בגילי שהבדיקות שלו היו תקינות ורק כשעשו לו ct בלב אחרי שהוא הגיע למיון מצאו משהו שחוסם לו בדרך ללב

יש לי מה לדאוג? זה קורה לעוד מישהו?

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
אני חושבת ששווה לך ללכת לעוד רופאים
לא רוצה להלחיץ
אבל היו מקרים בעולם שרופאים מסוימים לא הבחנו דברים
היות ומדובר בלב שווה לך להיתאמץ לללכת!!
אבל בלי לחץ...
זה צריך מעקב

חדזי

משתמש מקצוען
לא מזיק ללכת לקרדיולוג. לעשות בדיקת מאמץ ואקו . אקג זה שטויות זה עולה על בעיה רק אם משהו באמצע התקף לב
וחוץ מזה יכול להיות כאב מהקיבה שמקרין לאזור הלב.לי אישית יש כאב מבקע סרעפתי שעובר עם שתיה בלגימות קטנות אבל מרגיש כאילו הכאב ממש בחזה. אבל ברור שצריך ברורו קרדיולוגי
בלי לחץ
יש גם כאב סחוסי שמרגיש מאד לבבי
ויכול להיות מתח. חרדה וכו...
קודם שוללים לבבי ואז בודקים את כל הנ"ל

חחח

משתמש סופר מקצוען
ואם בדיקת מאמץ תקינה - אפשר להירגע?

forrss2

משתמש פעיל
אולי התקף של כיס מרה?
ממה שאני יודעת בעיות בלב מתבטאות בכאב שמקרין ליד שמאל
ולא במקום של הלב
באחד הפעמים הכאב היה מלווה עם כאבים ביד שמאל וגם הכאב לא תמיד באותו המקום פעם למטה מהצלעות פעם הצד פעם בדיוק באמצע
איך בודקים אם התכף כיס מרה?

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
כדאי לבקש בדיקה של 'רופא מקצועי' בקופ"ח - קרידולוג, בעיקר שיסביר לך טוב למה אין לך ממה לילחץ..
(אני יכול לכתוב שאין מה להילחץ וכאב לב רק אם הוא בצורה של דקירות חזקות הוא מסוכן, וכנראה זה שריר שקשור לאוכל שנתפס שם וזה קורה להמון..
אבל מה שהכי ירגיע, וזה מה שבאמת חשוב ללב.. זה שתלך אצל קרדיולוג (לפעמים זה בחינם או בעלות סמלית של הקופה) ותשמע ממנו בפירוט מה זה כן ומתי כן צריך לדאוג..)

חחח

משתמש סופר מקצוען
באחד הפעמים הכאב היה מלווה עם כאבים ביד שמאל וגם הכאב לא תמיד באותו המקום פעם למטה מהצלעות פעם הצד פעם בדיוק באמצע
איך בודקים אם התכף כיס מרה?
הגדרה של כאב בכיס המרה הוא: כאב בבטן ימנית עליונה מקרין לגב.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
קרה לי לא מזמן
ואז הגעתי לרופא משפחה של הקופה והוא אמר לי שזזה לי צלע והיא נוגעת בחוליה וזה מה שעושה לי את הכאב
והוא החזיר לי את זה למקום ובאמת זה עבר לי אחרי 3 ימים בערך...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הגדרה של כאב בכיס המרה הוא: כאב בבטן ימנית עליונה מקרין לגב.
זה הגדרה
בפועל זה משתנה
וכל אחד יכול להרגיש את זה אחרת
זה גם תלוי בגודל האבן או שזה אבנים קטנות
כשלי היה זה היה כאבים שא''א היה להגדיר ולהצביע עליהם
גלים של דקירות בכל איזור הבטן עם הקרנה לכל מקום אפשרי
רק שבד''כ הכאבי מרה הם חזקים מאדדדדד
לא משהו שמציק קצת ואולי ומדי פעם כשזה מתקיף זה מתקיף בחוזקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה