בקשה יש מצב שאתם עונים על שאלה שניה אחת

אם מישהו עולה לאוטובוס ומתחיל לצעוק מה תחשבי עליו בשניה הראשונה? (בלי שאת יודעת עדיין מה הוא צועק)

• מסכן (אולי עבר עליו יום קשה)

הצבעות: 171 47.5%
  • איזה בן אדם עצבני

הצבעות: 116 32.2%
  • אחר (אשמח לפירוט)

הצבעות: 73 20.3%

• סה"כ מצביעים
    360

פאזל.

משתמש רשום
כל הסיפור של הסקר הזה הוא לא מדי רציני.
בסך הכול עניין אותי לדעת איך אנשים מסתכלים על אנשים שסביבם.
אם אנשים רואים באחרים קודם את המעלות או קודם את החסרונות.
כל הסקר התחיל כשאמרו לי שרוב האנשים בעולם רואים קודם את השלילי באחר... ואני ניסיתי למחות בתוקף שממש לא נראה לי, אבל הרוב היו בצד השני.
והחלטתי לצאת לסקר.... כאן אמנם יחסית המצב טוב במיוחד פחות או יותר, אבל בסקר שעשיתי לבד ע"י ששאלתי אנשים (כמות מכובדת) נוכחתי לראות שצדקו אלו שאמרו לי כי אנשים רואים קודם את השלילי.
מה אני עושה עם התוצאות עכשיו?
זה שאלה טובה!!!!
אני חושבת עליה הרבה!!!!
אני ישמח לקבל רעיונות ממכם איך אפשר להתחיל לנסות שינוי..... ;)
אבל בכל אופן תודה ענקית לכל מי שענה!!!!!!!

בנברקית

משתמש מקצוען
מה, אני לא צועקת לפעמים? לא בפומבי, כי אני אישה. אבל גברים יותר משוחררים בקטע הזה... אז אבין שקרה משהו.
אחרי שאשמע על מה ולמה אסיק אם הוא משוגע או לא..:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה