יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוקר טוב
אשמח לעזרת כל הצדיקים דכאן @הון ובית @ש. לב משכנתאות וצדיקים נוספים שמוכנים לעזור
זו המשכנתא שלנו היום: ההחזר החודשי עלה בשנה האחרונה מעלה 1,000 ש"ח. וזה מתחיל להרגיש חנוק..
האם יש מה לעשות בעניין? עשינו מיחזור למשכנתא הזו לפני שנתיים וחצי+
לא יודעת אם קשור אבל ראוי לציין כי אנחנו לקוחות ששווה לבנק לשמור עליהם. מעולם לא חזרה לנו משכנתא ומעולם לא הינו במינוס ב"ה בלי עין הרע.

1705823793061.png

1705823809453.png

תודה מראש!

ראובן 23

משתמש מקצוען
בוקר טוב
אשמח לעזרת כל הצדיקים דכאן @הון ובית @ש. לב משכנתאות וצדיקים נוספים שמוכנים לעזור
זו המשכנתא שלנו היום: ההחזר החודשי עלה בשנה האחרונה מעלה 1,000 ש"ח. וזה מתחיל להרגיש חנוק..
האם יש מה לעשות בעניין? עשינו מיחזור למשכנתא הזו לפני שנתיים וחצי+
לא יודעת אם קשור אבל ראוי לציין כי אנחנו לקוחות ששווה לבנק לשמור עליהם. מעולם לא חזרה לנו משכנתא ומעולם לא הינו במינוס ב"ה בלי עין הרע.

צפה בקובץ המצורף 1555541
צפה בקובץ המצורף 1555542

תודה מראש!
מחזור דחוף

ראובן 23

משתמש מקצוען
תודה.
אפשרי מיחזור בכל שלב? אפילו שמיחזרנו לפני שנתיים וחצי?
על מה אני צריכה לשים דגש במיחזור הזה? צמוד מדד זה טוב או לא?
צמוד מדד טוב למי שיש קושי ביחס החזר וגם טוב לפעמים באחוז קטן מהמשכנתא.
אפשרי למחזר תמיד.
הריביות אצלך גבוהות מאוד במשתנה צמוד אז גם אם אתה צריך צמוד לא בריביות האלה.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צמוד מדד טוב למי שיש קושי ביחס החזר וגם טוב לפעמים באחוז קטן מהמשכנתא.
אפשרי למחזר תמיד.
הריביות אצלך גבוהות מאוד במשתנה צמוד אז גם אם אתה צריך צמוד לא בריביות האלה.
תודה רבה!
זה השתנה באמת לפני חודש. הריבית במסלול הזה היתה 1.7 וזה קפץ בעקבות העדכון-כל שנתיים וחצי.
אשמח להצעות מחיר בפרטי למחזור משכנתא.
תודה.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה!
זה השתנה באמת לפני חודש. הריבית במסלול הזה היתה 1.7 וזה קפץ בעקבות העדכון-כל שנתיים וחצי.
תודה.
ראובן. תן לה הצעה כמו שרק אתה יודע לתת.

ולגמרי הזינוק במצ שלך הוא קטסטרופלי.
הקצ שלך מצוין לא לגעת.
והפריים גם לא הייתי נוגע בו אולי מנסה לשפר אותו בתוך הפריים. . אלא אם ממש חשוב ההחזר החודשי אז ממחזר אותו על דעת שיש סיכוי שבהמשך יהיה ככל הנראה צורך למחזר שוב.

ראובן 23

משתמש מקצוען
תודה רבה!
תודה.
אין לי פרטי.
מופיע בחתימה שלי.
0533111917

יהודי בלייב

משתמש רשום
שאלה
במסלול צמוד מדד, האם הפרשי הצמדה שנוספו על הקרן יכולים גם לרדת במקרה של - לו יהי - ירידת המדד?
האם ומה הסיכון להפסד ממחזור של המסלול, (שאז הכל נכנס לבסיס הקרן), בהנחה שממחזרים ללא צמוד
תודה לכל העונים

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה
במסלול צמוד מדד, האם הפרשי הצמדה שנוספו על הקרן יכולים גם לרדת במקרה של - לו יהי - ירידת המדד?
האם ומה הסיכון להפסד ממחזור של המסלול, (שאז הכל נכנס לבסיס הקרן), בהנחה שממחזרים ללא צמוד
תודה לכל העונים
כן.
הסיכון, עליית הקרן הצמודה בהכפלת עליית המדד.
זה ישפיע קלות על ההחזר החודשי כמובן.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
לא עליית המדד תוכפל,
אלא הקרן - בעליית המדד.

יהודי בלייב

משתמש רשום
לא עליית המדד תוכפל,
אלא הקרן - בעליית המדד.
לא כ"כ הבנתי, שואל שוב:
יש לי מסלול צמוד מדד שיש בו הפרשי הצמדה משמעותיים
האם כדאי למחזר, נניח למסלול לא צמוד, למרות הסיכון שע"י מחזור ההצמדה נעשית חלק מהקרן באופן מוחלט
בניגוד למסלול הנוכחי - שבמידה ותהיה ירידה במדד - ההצמדה תפחת, (ומצד שני הסיכון של העלייה במדד קיים)
תודה

נערך לאחרונה ב:

ברכיק

משתמש פעיל
אם אני מעוניין שהבנק יכיר באישור כולל זה צריך להשתקף בחשבון?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

ראובן 23

משתמש מקצוען
לא כ"כ הבנתי, שואל שוב:
יש לי מסלול צמוד מדד שיש בו הפרשי הצמדה משמעותיים
האם כדאי למחזר, נניח למסלול לא צמוד, למרות הסיכון שע"י מחזור ההצמדה נעשית חלק מהקרן באופן מוחלט
בניגוד למסלול הנוכחי - שבמידה ותהיה ירידה במדד - ההצמדה תפחת, (ומצד שני הסיכון של העלייה במדד קיים)
תודה
במידה ויש ירידת מדד אז הצמודות יורדות גם עם אין עדיין הפרשים.
לגבי הסיכוי שיהיה דיפלציה והמדד ירד המדינה תפעיל את כל התותחים שלה כדי שדבר כזה לא יקרה לאורך זמן זה מזיק מאוד לכלכלה.

אנוניnי

משתמש פעיל
יש לי מסלול "זכאות"
הבעיה שהוא פרוס ל30 שנה וכידוע שהוא צמוד למדד (לאחר 14 חודש יוצא שיש לי יותר להחזיר ממה שלקחתי)
האם אפשר לשנות את הפריסה לזמן קצר יותר ועדין להשאר עם התנאים של זכאות? כמו פירעון ללא עמלה?
כי בדיסקונט אמרו לי שאני יכול לשנות מ30 שנה ל15 אבל הם נותנים לי על זה ריבית יותר גבוה ממה שיש לי וגם יהיה לי עמלות פירעון...

ג'ינגית

משתמש רשום
בוקר טוב,
בדיוק נתקלתי בפורום הזה
יש לי שאלה
האם יש היום בנקים שנותנים משכנתאות עם מסלולים להייטקיסטים עם תנאים טובים יותר?
נגיד 90% משכנתא? יש דבר כזה?

אם לא מה האחוז המרבי למשפרי דיור.

תודה ויום טוב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה