דרוש מידע יש לך טיולון סייבקס ביזי

ד' תודה!

משתמש צעיר
כן,
מרוצה מאד!
יש לי אותה חודש+
צרה, לא יקרה, מתקפלת בשניה, נוחה לילד, יציבה, גלגלים יחסית גדולים, סל שמכיל הרבה...
חיסרון מבחינתי - קצת קשה להשכיב (זה עם חוט כזה מעצבן...)

גינצלה

משתמש פעיל
כן,
מרוצה מאד!
יש לי אותה חודש+
צרה, לא יקרה, מתקפלת בשניה, נוחה לילד, יציבה, גלגלים יחסית גדולים, סל שמכיל הרבה...
גם ליויו יש את החוט הזה...
תודה!
מי עוד????

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כן,
מרוצה מאד!
יש לי אותה חודש+
מצטרפת מילה במילה
יש לי אותה 4 חודשים וממליצה ממש!!

גינצלה

משתמש פעיל
כן,
מרוצה מאד!
יש לי אותה חודש+
יש מצב את רושמת מיל שלך? מעונינת לשאול באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה