יש כאן נשים שעובדות מחוץ לבית מ7:00-16:00?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ומה שהכי חשוב בכל הנושא...
זה שיהיה ברכה בכסף שאנחנו עובדות עליו כ"כ הרבה שעות...
ולא יהיו תקלות ובעיות...
וכולם יהיו בריאים..

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י noas;1277449:
ומה שהכי חשוב בכל הנושא...
זה שיהיה ברכה בכסף שאנחנו עובדות עליו כ"כ הרבה שעות...
ולא יהיו תקלות ובעיות...
וכולם יהיו בריאים..

היי איזה בלבוסטע!
יש לך כבר זמן ב8:06 לכתוב בפרוג, כל הכבוד ;)

חול המועד

משתמש רשום
כל ההתארגנות בערב קודם, מקסימה וטובה בשגרה.
אבל מה עושים כשצריך לצאת לחתונה?, כשצריך לצאת לקניות?
מתי נמצאים עם הילדים, ומתי עושים את כל מה שכל בית צריך באופן שוטף.

אני לגמרי משתבשת מכאלו דברים

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י חול המועד;1277569:

בחול המועד כמובן :)

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חול המועד;1277569:
כל ההתארגנות בערב קודם, מקסימה וטובה בשגרה.
אבל מה עושים כשצריך לצאת לחתונה?, כשצריך לצאת לקניות?

אני לגמרי משתבשת מכאלו דברים

קניות בדר"כ ללא הילדים - עם הילדים זה מאוד קשה. אלא אם כן זה קניית נעליים לילדים שאז חייבים אותם אז אני לוקחת איתי את אחותי או כל עזרה אחרת.
כל אחת מסתדרת באופן שונה: יש לי חברה שמעדיפה לצאת לקניות אחרי השכבה של הילדים (הולכים לשון אצלה מוקדם).
אני בדר"כ מכינה רשימה לבעלי לקניות בסיסיות ושאר דברים שלא יוכל לעשות בעבורי אני הולכת לקנות בימי ששי.
קניות לחג אני עושה מזה יום כיף לילדים שיוצאים לסופר הגדול וכך בוחרת את המוצרים שאני צריכה לבדוק בעצמי בלי לחץ מראש (מדלגת על מוצרי בסיס כי השלמות בעלי יעשה לבד..)

אופן שוטף: כביסה: הכביסה אצלי ממוינת מראש, הילדים ממינים לבד כשנכנסים למקלחת, (עשינו מזה משחק) כך שאני לא מבזבזת זמן על הכנסת מכונה. אז להכניס מכונה זה לא בעיה לעשות מיד כשמגיעים הביתה, היא עובדת לבד ואחרי שהילדים נרדמים מסיימים את שאר העיסוק בה.
כלים: משתדלת להשתמש בחד פעמי אז יש לי רק את הכלים הגדולים לשטוף. לפעמים זה נעשה לאחר שהילדים ישנים ולפעמים ביחד איתם ולפעמים כשהם מעסיקים את עצמם מספר דקות ואז אני שוטפת. (זה טוב שילד לומד להעסיק את עצמו והאם לא צריכה לספק עברו מקור לבידור)
סדר: בצהריים שאנו בבית ולא בגינה המשחקים מתפזרים ברחבי הבית. לפני השינה אנו אוספים את הכל ביחד.
מתי נמצאים עם הילדים: אם אנו בגינה אז זה צומת לב של גינה ואם בבית אז אני רב הזמן איתם. מכונה וכלים לא לוקחים לי יותר מ10 דק', ואת שאר הדברים הפכנו למשחק ביחד. אפילו את המכונה הם אלו שמעדיפים להכניס..
אלו הדברים הבסיסיים שעולים לי כרגע לראש.

חתונה: אין בעיה להכין בגדים יומיים מראש. הבעיה מתחילה עם סנדויצים.. לא מצאתי פתרון חוץ מלעשות זאת טרוטת עיניים..
בקשר לשהייה עם הילדים ביום חתונה זה תלוי: צריך להגיע לחופה או למזל טוב? אני משערת שאת מתכוונת לחופה - בהשערה שזה לא קורה כל שני וחמישי לא יקרה לילדים כלום אם נסביר לילדים שאבא ואמא יוצאים היום לחתונה והבייביסיטר תשכיב אותם לישון ערב אחד.

בהצלחה!

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סיון;1277615:
בחול המועד כמובן :)

כאילו אתן רציניות או שאני לא מבינה את הבדיחה

אני מתכוונת צלצלתן מיאוש או משבאמת הפעם היחידה שיוצא לכן לעשות זאת היא בחוה"מ (בתמימות לשמה)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חחח;1277742:
ומתי אתן ישנות??? קרי, צוברות כח???

מתי???
בין 1:00בלילה ל-6:00 בבוקר...
מספיק,
מהההה לא?:(

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מלפפון;1277713:
התגובה נכתבה בעקבות שאלתה של הניק 'חול המועד'.

כן, את זה הבנתי
כנראה לא הבינו אותי נכון, ערכתי שוב את ההודעה..

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מלפפון;1277713:
התגובה נכתבה בעקבות שאלתה של הניק 'חול המועד'.

אני חושבת שהכוונה היתה
שלצערינו החופש היחיד שיש לנו הוא בחול המועד
וגם על זה רבים (איתי בכל אופן) במקום העבודה...
ואל תזרו לנו מלח על הפצעים ותגידו שאנחנו ממש לא בסדר..

תודה

שוצי

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י ari;1277708:
כאילו אתן רציניות או שאני לא מבינה את הבדיחה

אני מתכוונת צלצלתן מיאוש או משבאמת הפעם היחידה שיוצא לכן לעשות זאת היא בחוה"מ (בתמימות לשמה)
בדיחה בדיחה תרגעו
אנחנו מכירות את שמות הילדים וגם את הפרצוף שלהם

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בהמשך להודעה הארוכה שכתבתי מקודם: ביום יום אני מסתדרת אך כשיש פרוייקטים כמו הרמת בגדי חורף או הכנסת ביגוד קטן והוצאת מידות נכונות אז אני מתחילה להסתבך כי אני לא אוהבת לעשות זאת עם הילדים ואחרי שהם ישנים זה קצת מסובך להיכנס לחדר שלהם (מתעוררים בקלות). אז פרוייקטים כאלו לוקחים לי שבועות עד שמסתדרים לגמרי. כל פעם קצת (להוציא את הביגוד המתאים מלמעלה זאת לא הבעיה העניין הוא להחזיר מסודר מקופל לפעם הבאה.)
אלא אם כן אני מבזבזת יום ששי שלם על כך.. ולא ממש בא לי

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י noas;1277767:
אני חושבת שהכוונה היתה
שלצערינו החופש היחיד שיש לנו הוא בחול המועד
וגם על זה רבים (איתי בכל אופן) במקום העבודה...
ואל תזרו לנו מלח על הפצעים ותגידו שאנחנו ממש לא בסדר..

תודה

ח"ו בחיים לא אמתח ביקורת לכל אחד יש את החבילה שלו

בדיחה בדיחה תרגעו
אנחנו מכירות את שמות הילדים וגם את הפרצוף שלהם

מצטערת פשוט למראה כמות התודות התבלבלתי כבר
וחוץ מזה שיש כאלו שחייבות גם בייביסיטר גם אחרי שעות של הגן להמשיך את העבודה ולא ידעתי שזה כזה נפוץ ולזה חשבתי שהתכוונו בכל התודות הללו.
בחיים לא התכוונתי לפסול מישהי

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גם יוצאת ב-7 בבוקר, כמו כולן נראה לי , מכינה את הבית בלילה כולללהניח בגדים על המיטות את הגרביים סנדלים ציצית וכיפה ולקטנה שלי אפילו קישוטי שיער, מכינה טיטולים בתיקים של הקטנים ומקפלת מפית ומגבת. שמה פירות.
בבוקר מקפלת מצעים ומסדרת את חדר השינה שלנו, מעירה את הקטנה, מניקה אותה ומייד מלבישה מחתלת וכמובן מסדרת לה את השיער היטב כמו שאני אוהבת.

לגבי הבנים, הגדול כבר מסופר, אז בעלי מסדר אותו כמו שהוא מסדר את עצמו.... (אפילו יותר טוב ממני) הסברתי לו גם כמה דברים שכדי להשלים את ההופעה של הילד מה לעשות, למשל הראיתי לו איך מקפלים גרביים שיראה אסטטי, (ולא מגלגלים אותן...) שחולצות טריקו מדוגמות בחיים לא נכנסות למכנסי ג'ינס גם אם יש חגורה.
הסברתי לו שחולצות מכופתרות מחויטות של משך השבוע, אם יש להן סיומת עגולה, סימן שהן לא נכנסות למכנסיים, ובקיץ, כפתור עליון פתוח ושרוול מקופל, כי אחרת זה יוצר מראה חם.
לגבי הקוקו של בן השנתיים שלי...הוא לא הכי מסתדר איתו יש לו שער עבה וארוטך, אז כשאני חוזרת מהעבודה ב-3 אני אוספת כמו שאני אוהבת. כשאני עובדת משמרת ערב, הכל נחמד מבחינת הוצאת הילדים בבוקר, אבל אני לא רואה אותם כל היום.

בבוקר מכינה את הסנדוויצ'ים מתפללת מעמידה מכונות והרתחה לפני היציאה.
אה, אני קמה ב-5.
בהצלחה לכל מי שמתמודדת....

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שושיה;1278020:
אני גם יוצאת ב-7 בבוקר, כמו כולן נראה לי , מכינה את הבית בלילה כולללהניח בגדים על המיטות את הגרביים סנדלים ציצית וכיפה ולקטנה שלי אפילו קישוטי שיער, מכינה טיטולים בתיקים של הקטנים ומקפלת מפית ומגבת. שמה פירות.
בבוקר מקפלת מצעים ומסדרת את חדר השינה שלנו, מעירה את הקטנה, מניקה אותה ומייד מלבישה מחתלת וכמובן מסדרת לה את השיער היטב כמו שאני אוהבת.

לגבי הבנים, הגדול כבר מסופר, אז בעלי מסדר אותו כמו שהוא מסדר את עצמו.... (אפילו יותר טוב ממני) הסברתי לו גם כמה דברים שכדי להשלים את ההופעה של הילד מה לעשות, למשל הראיתי לו איך מקפלים גרביים שיראה אסטטי, (ולא מגלגלים אותן...) שחולצות טריקו מדוגמות בחיים לא נכנסות למכנסי ג'ינס גם אם יש חגורה.
הסברתי לו שחולצות מכופתרות מחויטות של משך השבוע, אם יש להן סיומת עגולה, סימן שהן לא נכנסות למכנסיים, ובקיץ, כפתור עליון פתוח ושרוול מקופל, כי אחרת זה יוצר מראה חם.
לגבי הקוקו של בן השנתיים שלי...הוא לא הכי מסתדר איתו יש לו שער עבה וארוטך, אז כשאני חוזרת מהעבודה ב-3 אני אוספת כמו שאני אוהבת. כשאני עובדת משמרת ערב, הכל נחמד מבחינת הוצאת הילדים בבוקר, אבל אני לא רואה אותם כל היום.

בבוקר מכינה את הסנדוויצ'ים מתפללת מעמידה מכונות והרתחה לפני היציאה.
אה, אני קמה ב-5.
בהצלחה לכל מי שמתמודדת....
יו! איזה כללים...

ANONYMUS

משתמש מקצוען
היו תקופות, שהיינו הולכים לישון ב9. אם הייתם מתקשרים ב9 ורבע, הייתם מעירים אותנו.
(אותי בכל אופן.)
ואז הייתי קמה ב4, ומ4 עד רבע לשבע הייתי מספיקה עולם ומלואו.
(פשוט שיקול טכני, למה שהבוסים שלי יקבלו את השעות הכי יעילות וחזקות ביום? שאני, בעלי ובני ביתי נקבל אותם)

לא עמדתי בזה זמן רב,
אבל יום פה יום שם אני בהחלט עושה את זה.
עבודה של 3 שעות על הבוקר, מבחינתי זה כמו עבודה של 6 שעות בערב לפחות.
כך שלפעמים בערב, שאני גמורה וטרוטה מעייפות, אני פשוט עוזבת את הכל. משאירה לבוקר.
הולכת לישון מוקדם. כמה מוקדם. ומספיקה את הכל הכי טוב שיכול להיות.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא תאמינו, אבל היום העליתי את בגדי החורף של ילדי, מוקדם לא<:)
עם כל הכבוד לכל נשות החיל (כולל אני...) אני עדיין חושבת שצריך לחשוב על פיתרון כלשהו,
כי ממש כואב לי לראות פה נשים בפורום שנשנמעות על סף התמוטטות.
אני חושבת שאשה, חזקה ככל שתהיה, היא לא כל יכולה!,
ואני מדברת ממקום של 6 שעות עבודה ביום + יום חופשי, (שישי אני כן עובדת) 'מפונקת' תגידו?
אני מרגישה שזה צורך חיוני שלי ובשום מחיר שהוא לא אוותר עליו.
נשים יקרות אני ממש מעריכה אתכן, אבל אני מתחננת, תוותרו על דברים, לא הכל צריך להיות מושלם, קחו עזרה במה שניתן, ותחזיקו מעמד!
חני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה