שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
יצירות לשימוש חופשי

הרי האלפים

משתמש צעיר
בוקר טוב ,
אשמח אם משהו יכול ליצור לי בבקשה כרטיס התעמלות לגן בנים חרדי לדוגמה-
1723356584967.png

צורבא דרבנן

משתמש חדש
שבוע טוב,
אני צריכה עזרה במשהו שמאוד חשוב לי,
אני צריכה טבלה לספירה 50 יום לפני בר מצוה אני רוצה תמונה של משהו שקשור לבר מצווה כמו נער חסידי מניח תפילין או אפי' סתם תפילין או כל רעיון אחר שקשור לבר מצווה ואם אפשרי גם הכיתוב "ומשפע מצוות תפילין" וע"ז 50 משבצות לספירת הימים עד הבר מצווה, אם למישהי יש רעיון ותוכל לעזור לי בזה זה יהיה חסד ממש גדול,
תודה מראש לכולם.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר בבקשה דפים מוצלחים או כרטיסים לכתיבת מתכונים
תודה

ורדית

משתמש פעיל
מה צריך להגדיר לבינה כדי לקבל "ילדים חסידיים עם כיפות גדולות וקרחת ופאות מסולסלות"?

אין כמוני!

משתמש פעיל
אני צריכה דמות של נסיך ונסיכה דומים, בגיל 6 בערך עם כתר על הראש, שיער בלונדיני, נעליים בצבע זהב, בגדים בצבע שמנת זהב, חיוך עדין, תווי בנין עדינים ויפים, בלי משקפיים, הנסיך עם תספורת פטריה, מכנסיים קצרות עד הברך, ועם גלימה הנסיכה עם שיער אסוף לצמה, שרשרת, עגילים וטבעת זהב, שמלה עם שרוולים ארוכים, שמלה מפוארת, שהתמונה תהיה עם רקע לבן, אני צריכה אותם בכל מיני ויראציות, כל אחד בנפרד- עומדים ורואים את כל הגוף שלהם ומשלבים ידיים, וגם בלי שילוב ידיים, אני צריכה אותם ביחד, גם עומדים ביחד וגם יושבים על ספסל וקוראים ספר, גם עומדים ושמים יד על המצח בתנועת חשיבה, ועוד כל מיני אפשרויות שהם ביחד
יש כזה דבר?
לעשות את אותה דמות בכל מיני ויריאציות?
אשמח לעזרה כי לא הצלחתי
לא אפשרי לעשות בדיוק את אותה התמונה, זה מה שיצא לי כשניסיתי:
Designer (20).jpeg
Designer (19).jpeg
Designer (18).jpeg

קובי100

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
יוצרים/ות אם נראה לכם שתמונה שיצרתם באשכול זה מתאים למורים/ות, אתם תוכלו להעתיק אותם (באישור מנהל AI) לאשכול זה
עדיף לרשום בכל פוסט שם כדי להקל על החיפוש.

שין אלף

משתמש צעיר
אשמח מאוד לתמונות לגן בנים לקירות תוכן
לקיר קריאה - ילד או 2 שלומדים מלוח אותיות
לקיר מושגים - ילד/ים לצד צורות צבעוניות
לקיר פרשת שבוע - ילד/ים קוראים מספר תורה / מחזיקים ספר תורה
לקיר רגשי - ילד מחזיק לב
לקיר היצירות שלי - ילד מצייר / יוצר וכו'
לקיר נושא - ילד/ים יושבים ומקשיבים... או רעיון אחר...
אם יש אפשרות לעשות גם אותיות יפות ותואמות ",קריאה" "מושג וכו' זה יהיה מושלםםם
המון המון תודה! זה עזרה עצומה!

צורבא דרבנן

משתמש חדש
שבוע טוב,
אני צריכה עזרה במשהו שמאוד חשוב לי,
אני צריכה טבלה לספירה 50 יום לפני בר מצוה אני רוצה תמונה של משהו שקשור לבר מצווה כמו נער חסידי מניח תפילין או אפי' סתם תפילין או כל רעיון אחר שקשור לבר מצווה ואם אפשרי גם הכיתוב "ומשפע מצוות תפילין" וע"ז 50 משבצות לספירת הימים עד הבר מצווה, אם למישהי יש רעיון ותוכל לעזור לי בזה זה יהיה חסד ממש גדול,
תודה מראש לכולם.
אפשר בבקשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה