שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מישהו יכול לעשות לי כביש שכתוב עליו 10?
1718220058154.png

יקיר ששון

משתמש חדש
ציור כמו אנימציה או קריקטורה וכו' עם כמות של ילדים יותר גדולה
ואפשר שהרב יהיה עם הגב לילדים
ובגינה הזאת יש בובה ענקית של גורילה שיושבת

תודה רבה

חחחחנה

משתמש חדש
איזה תמונות יפות...
תודה לכולם
יש מצב לתמונה שמבא חופש, שזה יהיה יותר רקע
שיש מקום לכתוב באמצע
ואייקונים של חופש בצדדים

יקיר ששון

משתמש חדש
סליחה שלא הסברתי את עצמי כראוי
חשבתי אם אפשר ליצור תמונה מצויירת אנימציה או קריקטורה או משהו בסגנון הזה שיהיה ילדותי כזה .
ילדים יושבים בגינה כמות גדולה בערך 100 ילדים אפשר על מדרגות קוראים תהילים ואפשר שיראו רב שרואים אותו מהגב והוא עם הפנים לילדים בגינה שמתקיימים התהילים ישנה בובה גדולה של גורילה יושבת .
זה לחברת תהילים שמתקיימת כל שבת בעיר הקודש יבנה הנקראת 'מאירים את השכונה' תודה רבה על התמונות הקודמות שיצרתם יפה מאוד
אנשים יקרים עם לב טוב ועין טובה

לצורך עיסקי אני מעוניין בתמונה לפרסום
הרעיון שלי הוא בעצם כזה [זה הקריינות]
ילד: אבא איפה נוסעים לנופש השנה?
אבא: יוסי השנה.. נופשים עם מפתחות!!
חייגו כעת למאגר דירות מפתחות וקבלו מאגר ענק של דירות נופש לבין הזמנים.
בעצם התמונה שאותה אני מחפש ילד שואל את אבא שלו לאיפה נוסעים השנה לנופש ואבא שלו עונה לו נופשים עם מפתחות
זה סלוגן שעשיתי שנה שעברה ואני רוצה להדגיש את החלק של השנה שאין הרבה מקומות לנפוש ונופשים עם מפתחות
אפשר לעשות את האבא מחזיק ביד מפתחות או משהו דומה
תמונה מוצלחת תתוגמל
מצרף את הרעיון של הפרסום שנה שעברה
1718281953615.jpeg

נערך לאחרונה ב:

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
סליחה שלא הסברתי את עצמי כראוי
חשבתי אם אפשר ליצור תמונה מצויירת אנימציה או קריקטורה או משהו בסגנון הזה שיהיה ילדותי כזה .
ילדים יושבים בגינה כמות גדולה בערך 100 ילדים אפשר על מדרגות קוראים תהילים ואפשר שיראו רב שרואים אותו מהגב והוא עם הפנים לילדים בגינה שמתקיימים התהילים ישנה בובה גדולה של גורילה יושבת .
זה לחברת תהילים שמתקיימת כל שבת בעיר הקודש יבנה הנקראת 'מאירים את השכונה' תודה רבה על התמונות הקודמות שיצרתם יפה מאוד
אנשים יקרים עם לב טוב ועין טובה
a-charming-and-vibrant-animation-in-a-childlike-pl-x_5lmJQ4QjaZbHanNX_hLQ-rP6X-2RjQc22O7RBy8rC2Q.png
a-charming-and-vibrant-animation-in-a-childlike-pl-tYgFCh5NQF2jWPCqbXVgkA-FPHE6htwQwu8vI5iOZzuzQ.png

קבצים מצורפים

• animation-in-such-a-childish-style-there-are-child-7nuQqe4yTH2K2X5MAyRLQA-FPHE6htwQwu8vI5iOZzuzQ.png
    animation-in-such-a-childish-style-there-are-child-7nuQqe4yTH2K2X5MAyRLQA-FPHE6htwQwu8vI5iOZzuzQ.png
    1.8 MB · צפיות: 14
  • animation-in-such-a-childish-style-there-are-child-YoXSA74GTHWFlfdY4wxU8A-FPHE6htwQwu8vI5iOZzuzQ.png
    animation-in-such-a-childish-style-there-are-child-YoXSA74GTHWFlfdY4wxU8A-FPHE6htwQwu8vI5iOZzuzQ.png
    1.9 MB · צפיות: 13

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בעצם התמונה שאותה אני מחפש ילד שואל את אבא שלו לאיפה נוסעים השנה לנופש ואבא שלו עונה לו נופשים עם מפתחות
זה סלוגן שעשיתי שנה שעברה ואני רוצה להדגיש את החלק של השנה שאין הרבה מקומות לנפוש ונופשים עם מפתחות
תמונה מוצלחת תתוגמל
צפה בקובץ המצורף 1678927

a-heartwarming-portrait-captures-an-intimate-momen-86s6myGxSLGMEfFWM-gfHw-QO-m9-6KRem5m_bV7oMUZw.png
ytskhq_91643_A_heartwarming_portrait_captures_an_intimate_mom_149744bc-2396-4603-8a9b-c4dbadfb...png
a-heartwarming-portrait-captures-the-intimate-mome-pnbZkE0qT--zHkP71R55Eg-zdhkWw1oSHqYz3wq4xJnWg.png
a-heartwarming-portrait-of-a-handsomely-dressed-je-lT-JcTtEQymdWMg4jgrmDQ-cRuIz7XpQVW9Y8XPMeFRaQ.png

m-blum

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח מאוד אם מישהו יכול לייצר לי תמונה של קוגל ירושלמי
אבל שזה יהיה מגרה..
אפילו באתרי תמונות בתשלום לא הצלחתי למצוא משהו..
תודה מראש!!

אבטיח מעוך

משתמש חדש
אני יוצר לכיתה אלבום על הקרבנות.
אשמח לתמונה של קצירת העומר, ושל הכהן גדול חוזר במוצאי יום הכיפורים
תודה רבה

ישראל העם

משתמש פעיל
ציור של דין שכתוב בגמרא בביצה
תנור לבנים כמו של פעם עם חור למעלה בתוך החור מונח אווז לצלייה באוויר החם של התנור על זה כיסוי שהרוח לא תקרר את התנור

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תמונה מוצלחת תתוגמל
צפה בקובץ המצורף 1678927
עוד קצת (עדיף שתכוון את הכיוון)
a-heartwarming-and-enchanting-portrait-captures-an-9oWi4aJrSDKyWr1Z7nNYwA-Zj-xXiE6R_OW6gIpYDvpkQ.png
a-heartwarming-and-enchanting-portrait-captures-an-nCAZKRtqRgyBkmBMb1Uv2Q-Zj-xXiE6R_OW6gIpYDvpkQ.png
_b3e9c507-0545-4ed6-8986-1da97c49ab27.jpeg

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אפשר תמונה של נזיר לפרשת השבוע? אפשר גם תמונה של מלא ענבים ויין.

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אשמח ממש
לתמונה של ילד חסידי צעיר חמוד וטהור יושב ליד שולחן עם סידור תפילה ומתפלל
אפשר רקע של שמים. לא חובה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה