שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

משיח now

משתמש פעיל
היי,
אשמח לעזרתכן
אני מנסה ליצור תמונה בלאונרדו של החייל מלכה משח מט עשוי משיער,
הפורמט שכתבתי:
חייל שח מט מלכה עשוי משיער בצבע חום, חייל שח מט מלכה בצורת חייל שח מט מלכה, חייל שח מט מלכה משיער, שערות קלוע בצורת חייל שח מט מלכה, רקע לבן, צילום סטודיו, באיכות גבוהה, 8K

ושלילי אישה, גבר, גוף, יד, פנים, איברי גוף, זהב, מתכת, עץ, יהלומים, פנינים, אבני

ולאונרגו חוסם את זה.
אשמח יש מישהי שיכולה לעזור לי!
תודה מראש!!!
1718016666589.png

1718016741482.png

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
היי,
אשמח לעזרתכן
אני מנסה ליצור תמונה בלאונרדו של החייל מלכה משח מט עשוי משיער,
הפורמט שכתבתי:
חייל שח מט מלכה עשוי משיער בצבע חום, חייל שח מט מלכה בצורת חייל שח מט מלכה, חייל שח מט מלכה משיער, שערות קלוע בצורת חייל שח מט מלכה, רקע לבן, צילום סטודיו, באיכות גבוהה, 8K

ושלילי אישה, גבר, גוף, יד, פנים, איברי גוף, זהב, מתכת, עץ, יהלומים, פנינים, אבני

ולאונרגו חוסם את זה.
אשמח יש מישהי שיכולה לעזור לי!
תודה מראש!!!
_7e62034e-5a25-4411-afe8-ff6111dcecb5.jpeg
a-striking-3d-render-of-a-gigantic-chess-piece-the-f2vTxDTFQEWYRwbh1_MB2g-UkLEAzn3THaGva3r35cB9w.png
a-striking-3d-render-of-a-gigantic-chess-piece-the-ehCpoe6qRjC2SgdDwIevIg-UkLEAzn3THaGva3r35cB9w.png
a-striking-3d-render-of-a-gigantic-chess-piece-the-tn2bLN5zStK8YqRfaU73_Q-RSbZ59OmS--Nc-9b9nOGCA.png

אבטיח מעוך

משתמש חדש
אני יוצר לכיתה אלבום על הקרבנות.
אשמח לתמונה של קצירת העומר, ושל הכהן גדול חוזר במוצאי יום הכיפורים
תודה רבה

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה הדמיה מלמעלה של משרד חברת השקעות בתחום המניות בגודל 350 מ"ר
תודה.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אודה מאד אם אפשר לקבל תמונה לחג השבועות עם ספר תורה ומאכלי חלב וכו' וכיתוב חג שבועות שמח
תודה רבה!!!
ותזכו למצוות!

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אודה מאד אם אפשר לקבל תמונה לחג השבועות עם ספר תורה ומאכלי חלב וכו' וכיתוב חג שבועות שמח
תודה רבה!!!
ותזכו למצוות!

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai

יקיר ששון

משתמש חדש
שלום וברכה
האם אפשר ליצור תמונה של רב שמעביר לילדים פעילות תהילים בגינה ציבורית או קבוצה של ילדים שאומרים תהילים בגינה ציבורית
התמונה היא לחברת תהילים שנערכת מידי שבת בגינה הציבורית ביבנה הנקראת 'מאירים את השכונה'

תודה רבה

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שלום וברכה
האם אפשר ליצור תמונה של רב שמעביר לילדים פעילות תהילים בגינה ציבורית או קבוצה של ילדים שאומרים תהילים בגינה ציבורית
התמונה היא לחברת תהילים שנערכת מידי שבת בגינה הציבורית ביבנה הנקראת 'מאירים את השכונה'

תודה רבה
ytskhq_91643_A_heartwarming_and_inclusive_scene_in_a_vibrant__f6748a1f-9213-4f9a-a85e-367134cb...png
a-heartwarming-and-inclusive-scene-in-a-vibrant-pu-KXlc5jwzRROws7JbH8cvlg-JLr7U0QKSnu2tZFMzVZ7Xw.png
an-ultra-orthodox-rabbi-wearing-a-suit-and-dark-pa-ZiL-ua6SQhmA1kTfMDMHXw-9K7gxL1SS0-fVUXja4zk4A.png
a-heartwarming-and-inclusive-scene-in-a-vibrant-pu-WHYO8VwLS_mYjPmx11aGKQ-m-YAsfCsR4qvaaKoUO-OPg.png
an-ultra-orthodox-rabbi-wearing-a-suit-and-dark-pa-5Sr4AyLTQTa1zbpsaMD6vA-9K7gxL1SS0-fVUXja4zk4A.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה