שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

משפחת ש

משתמש צעיר
אפשר גם של האותיות N L לבד בעיצוב של בלונים
1719478218630.png

1719478234998.png

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אשמח לתמונה של המרגלים רואים את עצמם כנמלים קטנות אל מול הפירות הענקיים ואנשי הארץ הגדולים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
נערך לאחרונה ב:

שירוNET

משתמש רשום
אפשר להיעזר בטקסט אימג' אינפוט בליאונרדו
צפה בקובץ המצורף 1691389

או בתמונה מסקיצה' בpromeAI

צפה בקובץ המצורף 1691390

צפה בקובץ המצורף 1691391

בשתי האופציות העליתי תמונת רפרנס של האות א' לבן על רקע שחור. כמובן אפשר לשחק עם הגופן בתמונת הרפרנס.

צפה בקובץ המצורף 1691392
וואו תודה. מקסים. אפשר הנחייה מעט יותר מפורטת? אני רוצה להעלות אות/ שם של תלמיד ושיעשה את זה בכזה מן עיצוב יפיפה...

עולה במסילה

משתמש רשום
עימוד ספרים
אני צריך בבקשה תמונה שמתארת את המשפט מהאקדמות שאומרים בשבועות "דיו אילו ימי" פירוש לעברית אילו כל הימים (ים) היו דיו
וכן תמונה של המשפט "וקני כל חורשתא" פירוש לעברית "והקולמוסים (עטים כלי כתיבה וכו') היו היערות
תודה רבה
קצת דחוף

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

חני ה.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

בתשלמלך

משתמש חדש
וואו תודה רבה מעלף!
רציתי משהו יותר בסגנון שהאותיות עצמם מורכבות ממלא בלונים קטנים בצבעים זהב ושמנת
או וורוד
אם אפשר אני ממש אשמח
וואו תודה רבה מעלף!
רציתי משהו יותר בסגנון שהאותיות עצמם מורכבות ממלא בלונים קטנים בצבעים זהב ושמנת
או וורוד
אם אפשר אני ממש אשמח

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח לדף רקע משהו קצת שונה מזה עם עוד מוטיבים של שבת כמו קידוש וחלות ושישאר הרבה מקום למלל
רקע נרות שבת שחור לבן.png

קבצים מצורפים

• רקע נרות שבת.png
    רקע נרות שבת.png
    2.7 MB · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה