דרוש מידע ילדה רגישה לכאב

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שללתם קנדידה? קרוהן?
ויש איך ללמד להתמודד עם סף כאב נמוך/ סף תחושה נמוך אבל נראה לי רק בגיל גדול יותר. בכל אופן לא נראה לי שתפסידי מלהתייעץ עם מרפאה בעיסוק שמתמחה בבעיות תחושה.

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
שללתם קנדידה? קרוהן?
ויש איך ללמד להתמודד עם סף כאב נמוך/ סף תחושה נמוך אבל נראה לי רק בגיל גדול יותר. בכל אופן לא נראה לי שתפסידי מלהתייעץ עם מרפאה בעיסוק שמתמחה בבעיות תחושה.
זה לא נשמע כמו קנדידה, וגסטרו ילדים טען שמערכת העיכול בריאה

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
למיטב ידיעתי,
גיל 7 הוא מעט גדול בשביל כאבי בטן של ילדים.
כאבי בטן אצל ילדים הוא בעצם חוסר בשלות של מערכת העיכול.
מערכת העיכול אמורה "להתבשל" עד גיל 6 מקסימום- בדר"כ עוד קודם.

שרה 2020

משתמש פעיל
הילדה שלי גם סובלת מכאבי בטן
אומנם לא בתדירות מאד גבוהה אבל כן מתלוננת
הלכנו כמה פעמים לרופא ואין כלום ב"ה
מה שהתברר לי בתקופה האחרונה שהילדה לא מתפנה בבית הספר
היא מחכה 8 שעות עד שמגיעה לבית
אני מאמינה שזה גורם לה לכאבים

רננה.

משתמש צעיר
הבת שלי (בת 7) סובלת הרבה מכאבי בטן וכאבי גרון. זה ככה כבר כמה שנים, בעיקר הבטן.
עשינו בירורים רפואיים, לא מצאו כלום (מדי פעם כאב הגרון מתגבר ובחלק מהפעמים האלו זה סטרפטוקוק, אבל כואב לה גם כשאין סיבה). היא לא ממציאה, וזה גם לא נראה עניין רגשי.
אני כבר כמה זמן חושדת, וסיום הבירור הרפואי בלי תוצאה רק חיזק את המחשבה הזו, שמדובר באיזשהו סוג של רגישות תחושתית.
לפחות העניין של הגרון, כי כאבי בטן בלי סיבה זה בכל זאת תופעה מוכרת אצל ילדים. כלומר נראה שהיא מרגישה משהו בגרון ומבחינתה זה "כואב" אבל מישהו אחר לא היה קורא לזה כאב.
היא אחת כזו שתמיד כואב לה משהו. מכה קטנה פה, שריטה קטנה שם. עושה מזה עניין.
בנוסף יש לה קצת רגישות לרעשים (כשהיתה קטנה זה היה הרבה יותר גרוע), ונראה לי שבאופן כללי היא עונה להגדרה של "ילד רגיש מאד".
השאלה היא אם יש מה לעשות עם זה?
נניח שאני אקח אותה למרפאה בעיסוק ונניח שהיא אכן תאבחן רגישות יתר תחושתית, יש משהו שאפשר לעשות כדי לטפל ברגישות הזו לכאבים?
לנסות לשנות את התזונה
תנסי לעבור לתזונה טבעית
אין ספק שכאבי הבטן יעברו
בד בבד תתייעצי עם מומחית לתזונה טבעית,
בהצלחה רבה רבה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה. התזונה שלה בריאה.
יכול להיות ששווה לך לבדוק רגישויות, מכירה ילדה שהיתה רגישה לפטריות (שמרים)
היא עדיין רגישה אבל הבנתי שזה יותר בעונות מעבר

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
יכול להיות ששווה לך לבדוק רגישויות, מכירה ילדה שהיתה רגישה לפטריות (שמרים)
היא עדיין רגישה אבל הבנתי שזה יותר בעונות מעבר
טוב, האמת היא שאני לא מאמינה בכל "בדיקות הרגישויות" האלטרנטיביות הללו. רק בדברים מוכחים מדעית.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, האמת היא שאני לא מאמינה בכל "בדיקות הרגישויות" האלטרנטיביות הללו. רק בדברים מוכחים מדעית.
אם הילדה תרגיש טוב אחרי זה- זה לא הוכחה מספקת?
את לא צריכה ללכת למישהו שיבדוק את הרגישויות פשוט תשחקי עם התזונה של הילדה ככה שכל שבועיים תורידי מאכל אחד ותראי אם יש שינוי.

זה רק הצעה.

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
אם הילדה תרגיש טוב אחרי זה- זה לא הוכחה מספקת?
את לא צריכה ללכת למישהו שיבדוק את הרגישויות פשוט תשחקי עם התזונה של הילדה ככה שכל שבועיים תורידי מאכל אחד ותראי אם יש שינוי.

זה רק הצעה.
לא, זה לא הוכחה מספקת, אבל בואי לא נפתח פה דיון סוער על רפואה אלטרנטיבית ;)
אני לא חושבת שזה טוב להגביל ילדים באוכל בלי סיבה טובה. גם מצד ההשפעה על התזונה (גם ככה מספיק קשה לדאוג לארוחות מאוזנות ובריאות לכל המשפחה) וגם מצד התחושה של ההגבלה. שבועיים שבהם במקרה היא הרגישה יותר טוב (דבר שלגמרי יכול לקרות) הם לא סיבה מספיק טובה בעיני להגביל.
אם הייתי יודעת שיש משהו ספציפי שאפשר לנסות אז הייתי מנסה ולא מתווכחת עם התוצאה גם אם היא לא מוכחת באופן כללי (אבל הייתי מנסה יותר מפעם אחת כדי לוודא). אבל זה לא המצב, יש מיליון דברים.

נערך לאחרונה ב:

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
אני לא חושבת שזה טוב להגביל ילדים באוכל בלי סיבה טובה. גם מצד ההשפעה על התזונה (גם ככה מספיק קשה לדאוג לארוחות מאוזנות ובריאות לכל המשפחה) וגם מצד התחושה של ההגבלה. שבועיים שבהם במקרה היא הרגישה יותר טוב (דבר שלגמרי יכול לקרות) הם לא סיבה מספיק טובה בעיני להגביל.
בדיקת גסטרוסקופיה היא עברה?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו שאמרתי- זה רק הצעה שאולי שווה לך לבדוק.

רק דיוק- רגישות זה לא רפואה אלטרנטיבית והיא יותר מוכחת מלמשל רגישות תחושתית או סף כאב נמוך
אם יהיה דיון תגלי שאני לא האדם הנכון להגן על רפואה אלטרנטיבית ;)

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם יש שבועיים שהיא מרגישה טוב, את יכולה לנסות מה עשיתם שונה שעלול לגרום לה להרגיש לא טוב
ולשחק רק עם המאכל הזה.

לא כל רגישות הרפואה יכולה להוכיח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה