עזרה ייעוץ מה ללמוד, אצל מי?

rivky g

משתמש רשום
אני מחפשת גרפולוגית או כל אחת שיכולה לייעץ לי איזה לימודים ללכת ללמוד
הייתי שמחה אם יש לכם מישהי שאתם יודעות שהיא מומלצת אני אשמח לדעת
דחוףףףף!!!!!!!!!!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אם הכוונה לייעוץ תעסוקה הייתי ממליץ על יועץ בתחום שיבדוק את הכישורים והנטיות ולפי זה לקבוע ולא רק גרפולוג

rivky g

משתמש רשום
כן ייעוץ תעסוקתי
יש לך מישהו להציע?
אני אשמח לשמוע כי אני מה זה לא מתמצאת בדברים האלה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אני מחפשת גרפולוגית או כל אחת שיכולה לייעץ לי איזה לימודים ללכת ללמוד
הייתי שמחה אם יש לכם מישהי שאתם יודעות שהיא מומלצת אני אשמח לדעת
דחוףףףף!!!!!!!!!!
יש אישה בטלזסטון שהיא יועצת תעסוקתית.
הבנתי שהיא נחשבת מאוד מוצלחת.
אבל אני לא זוכר את שמה.
אולי מישהו כאן ידע עוד פרטים.

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בהכוון התעסוקתי בבני ברק יש הרבה פעמים ייעוץ כזה בחינם כולל גרפולוג, וישנם גם מבחני התאמה שאפשר למצוא בחיפוש גוגל פשוט, שיכולים לכוון למקצוע הנדרש.

rivky g

משתמש רשום
נראלי שכל החינמים האלה לא שווים כלום!!!
לא יודעת למה אבל פעם אחת עשיתי משהו כזה וזה היה מה זה לא רציני
היה נראה שרק רוצים שאני יצא מהחדררר
ככה הייתא התחושה שלי
והאמת גם לא עזרו לי כלום שאלו אותי מה למדתי וטענו שרק זה מה שמתאים לי
אני בטוחה שיש עוד דברים שמתאימים לי אני פשוט רוצה לדעת מהההה

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בכל זאת אני חושב שאפשר לנסות להתחיל עם מבחני ההתאמה בגוגל, שזה לא מול מישהו ספציפי, כך אפשר לקבל אינדקציות טובות למה מתאים ושייך לי.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שמואל ברנדוין בבני ברק
גרפולוג בבני ברק שמתמחה בתחום
ומאד מומלץ

יש גם את הכוון תעסוקתי

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה מקום אחד שעלה לי בחיפוש מהיר,
אפשר לחפש את המילים "אבחון תעסוקתי חינם" בגוגל, יש שם הרבה תוצאות

בוקץ

משתמש רשום
@rivky g

עצה הכי נכונה הוא שתעבדו מה שאת מרגישה שהכי מתאים לך ושום יוצעת בחיים לא יודעת ומר לך כי אין להם נביאה רק את צריכה ללכת אם מה שאת מתחברת !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@rivky g

עצה הכי נכונה הוא שתעבדו מה שאת מרגישה שהכי מתאים לך ושום יוצעת בחיים לא יודעת ומר לך כי אין להם נביאה רק את צריכה ללכת אם מה שאת מתחברת !!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה נכון, אבל עדיין ישנה חשיבות להתאמה מקצועית, משום שפעמים רבות אדם מדמיין שיש לו יכולות או נטיות מסוימות, ולאחר זמן הוא מגלה שהוא לא בכיוון,
המסקנה: לשלב את הנטיה האישית ותחושת הלב, עם המלצה מקצועית.

בוקץ

משתמש רשום
זה נכון, אבל עדיין ישנה חשיבות להתאמה מקצועית, משום שפעמים רבות אדם מדמיין שיש לו יכולות או נטיות מסוימות, ולאחר זמן הוא מגלה שהוא לא בכיוון,
המסקנה: לשלב את הנטיה האישית ותחושת הלב, עם המלצה מקצועית.
התאמה מקצועיות הוא רק כדי לעזור לגלות מה מתאים לך

תזכורת לעזור ואת צריכה להשיג מה מתאים לך

ואגב זה לא חייב התאמה מקצועיות אפשר גם בעלך או חברה שמכירה אותך טוב כדי לעזור לך בהחלטה נכונה

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ואגב זה לא חייב התאמה מקצועיות אפשר גם בעלך או חברה שמכירה אותך טוב כדי לעזור לך בהחלטה נכונה
זה נכון שאחת הדרכים לגלות במה אני טוב, זה לשאול אנשים שסביבי, שיאמרו לי בכנות מה הם רואים בי,
אבל לא תמיד אנשים יודעים להגדיר משהו ספציפי, ויותר יודעים לומר, שיש לך תכונות כאלה וכאלה באופן כללי,
ולכן יש חשיבות עדיין לדעתי למבט מקצועי, שיודע לכוון טוב יותר מול מכלול הנטיות והתחושות, למשהו ספציפי מעשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה