תקשורת טלפון סלולרי 4X4 (דור 4) של חב' ESCOLLS

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
קניתי היום כזה מכשיר
מישו יכול להסביר לי איך מעתיקים מהסים למכשיר
תודה רבה

A052

משתמש סופר מקצוען
מה הבעיה? נכנסים לאנשי קשר ועושים העתקה/יבוא מהסים.

בעל בעמיו

משתמש פעיל
מישהו יודע להדריך אותי במילים פשוטות איך מעבירים את אנשי הקשר ממכשיר Q3 ל-4X4 באמצעות כרטיס זיכרון?

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא מצליחה להוציא את הכרטיס זיכרון (המירו הפיצפון הזה)
ראיתי שבחנות הוציאו עם פינצטה ואין לי בבית
איך לדעתכם אפשר להוציאו כדי לשים עליו שירים?
ואחרי שמוציאים אהיה חייבת כרטיס מתאם לפיצפון הזה?

שלג קל

משתמש מקצוען
צריך ללחוץ בכח על החתיכת פלסטיק שלפני הכרטיס
ובעזרת חפץ לללחוץ על הבליטה שבכרטיס ולמשוך החוצה

נח אור

משתמש חדש
יש מכשירים שמצוייר על הברזל שסוגר את הכרטיס חץ קטן וצריך להזיז קצת את הברזל וזה נפתח לגובה

חדשה2021

משתמש פעיל
שאלה -
אני מכניסה כרטיס זיכרון, ורוצה להגדיר צלצול משם לאחד מאנשי הקשר. אני רואה אפשרות לבחור, בוחרת ושומרת
אבל זה לא משנה אותו, וכשאני נכנסת שוב לאיש קשר הוא מוגדר בברירת מחדל.
יש לזה הסבר?

בעל בעמיו

משתמש פעיל
ברוב השיחות שאני מנסה להוציא מהטלפון (4X4), אני צריך לנסות כמה פעמים.
בפעמים הראשונות הוא כותב לי "לא ניתן להתחבר", רק אחרי כמה ניסיונות הוא מחייג.
נתקלתם בבעיה?
יש פתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה