תקשורת טלפון סלולרי 4X4 (דור 4) של חב' ESCOLLS

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
* לפעמים כשמנתקים בלוטוס, הוא מאבד את עצמו בכלל, ומפסיק להשמיע את השיחות, לא בבלוטוס ולא בטלפון עצמו, עד שמאתחלים את המכשיר (אגב פיצ'ר נחמד. לא צריך לכבות ואח"כ שוב להדליק, אלא יש "הפעלה מחדש" כמו במחשב.
ואל תזלזלו - במכשיר כמו זה, שצריך להפעיל כח פיזי מתון בשביל לחיצה על הכפתורים - כל חסכון של הקשה הוא משהו...).

* כשמקישים מספר על הצג ומכניסים אותו לספר טלפונים, הוא לא יתן את האופציה להוסיף מספר לאיש קשר קיים.
רק כשמחייגים את המספר, והוא מופיע בשיחות היוצאות - אפשר לרשום אותו לאיש קשר קיים.

עוד משהו שמראה לך כאילו הוציאו כאן לשוק גירסת בטא ולא מכשיר טלפון של ממש.

אידינע

משתמש מקצוען
האם יש מגן ספר לדגם הזה?
או לפחות אפשרות להשחיל מחזיק?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
האם יש מגן ספר לדגם הזה?
או לפחות אפשרות להשחיל מחזיק?
שמעתי שעדיין אין מגן ספר, אבל אפשר (כמעט בכל מכשיר) להדביק את המגן של המכשיר ל"ספר" ריק. ומגן יש. כדאי לברר בחנות הסלולר על האופציה הזו.
אפשרות למחזיק אין.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
יש אופציה אחרת להחזיק את הכרטיסים סמוך לפלאפון? חסר לי הספר
בטח, אופציה הרבה יותר טובה.
מין כיס כזה שנדבק לטלפון מאחורה. הרבה יותר זול מהספר, הרבה יותר נח, ולא מעלה את הנפח של הטלפון.
בכל חנויות הסלולר המובחרות.

אידינע

משתמש מקצוען
בטח, אופציה הרבה יותר טובה.
מין כיס כזה שנדבק לטלפון מאחורה. הרבה יותר זול מהספר, הרבה יותר נח, ולא מעלה את הנפח של הטלפון.
בכל חנויות הסלולר המובחרות.
המעלה של המגן ספר מעבר לאחסון כרטיסים הוא הגנה על המסך מפני שבר בנפילות.
מגן רגיל לא מגן על המסך.

גריז

משתמש פעיל
קניתי בהתחלה עם גרסה ישנה, הייתי מרוצה אבל היו כמה באגים.
אחר כך עדכנתי גרסה,
וואו וואו וואו!
אהבתי ממש את האפשרות לשנות את הממשק.
הנגן תותח עם שמע מעולה. נכון שלא עובר למחשב, אבל לדעתי שווה את זה.
הקליטה שלי פצצה, אפשר להכניס איש קשר תוך כדי שיחה, בלוטוס בלי תקלות.
אז נכון שיהיו כאלו שלא יקנו סוללה גרמנית ואז כל דקה תיגמר להם הבטרייה,
אבל לי יש סוללה גרמנית ואני פשוט נהנית.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
(אגב פיצ'ר נחמד. לא צריך לכבות ואח"כ שוב להדליק, אלא יש "הפעלה מחדש" כמו במחשב.
ואל תזלזלו - במכשיר כמו זה, שצריך להפעיל כח פיזי מתון בשביל לחיצה על הכפתורים - כל חסכון של הקשה הוא משהו...).
איך אפשר להפעיל מחדש ?

אידינע

משתמש מקצוען
איך מכבים את המכשיר בלי להזדקק לבחור מתוך התפריט שנפתח בלחיצה על המקש האדום של ניתוק שיחה?
יש אפשרות לכבות את המכשיר בלחיצה אחת?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
גיליתי משהו שלא ידעתי: הטלפונים שמוכרים היום תחת השם 4X4 זה פשוט טלפון אחר לגמרי ממה שמכרו לפני שנה. פשוט מוצר אחר לגמרי. תיקנו לפחות גדול מהבאגים שכתבתי פה. יש גם צבעים חדשים - תכלת ועוד.

הבנתי שאחרי החג אמור לצאת עדכון גירסה חדש. (אני לא יודע אם הוא רלוונטי גם למי שקנה לאחרונה, אולי מי שקנה לאחרונה כבר קיבל את הגירסה הזו).

נערך לאחרונה ב:

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

A052

משתמש סופר מקצוען
כי לא הוכנס כרטיס או שאין שם שירים.

M-16

משתמש חדש
אני הרבה שומעת דשים מאנשים שהתקשרו ולא ראיתי....
וזה לא בעיה בקליטה -
שמעתי מכמה שיש להם את הפלא' הנ"ל
אפשר לשדרג גרסה
ממליץ על חנות בשם חיימקה ברבי עקיבא בבני ברק
טלפון 035331717 שירות פצצה

נערך לאחרונה ב:

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
גיליתי משהו שלא ידעתי: הטלפונים שמוכרים היום תחת השם 4X4 זה פשוט טלפון אחר לגמרי ממה שמכרו לפני שנה. פשוט מוצר אחר לגמרי. תיקנו לפחות גדול מהבאגים שכתבתי פה. יש גם צבעים חדשים - תכלת ועוד.

הבנתי שאחרי החג אמור לצאת עדכון גירסה חדש. (אני לא יודע אם הוא רלוונטי גם למי שקנה לאחרונה, אולי מי שקנה לאחרונה כבר קיבל את הגירסה הזו).
ובכן, יצאה גירסה חדשה. מוזמנים לפנות לאחת מהמעבדות ולבקש שדרוג. ללא תשלום נוסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה