תקשורת טלפון סלולרי 4X4 (דור 4) של חב' ESCOLLS

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
1689931850651.png

זה פשוט לא נכון.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
באיזה פלאפון כשר ראית אפשרות להעביר הקלטות דרך כבל ?? להזכירכם, זה פלאפון ולא נגן
ב4×4 יש נגן כשר, או לפחות ככה מצהירים המשווקים.
ויש אופציות הקלטה.

אז האדם הסביר מצפה שיתנו לו דרך הגיונית להעביר את קבצי ההקלטה, או להכניס חומר לנגן.
דרך שלא תכלול פירוק הפלאפון לחלקיו.

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
סיוט!
ולא נעים להתקשר שוב לבקש את המספר כשאני קולטת שהוא נמחק :cautious:
הפוך בפלפון זה הרבה יותק קל לשמור מספרים
כך נכנסים לאפשריות ושם הוסף שיחה חדשה ושם מקישים את המספר ואז זה נשמר אפילו אחרי ניתוק השיחה
שבפלפון אחר צריכים לחייג ואז זה נשמר בשיחות אחרונות ובזה זה נשאר פשוט על המסך

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אז האדם הסביר מצפה שיתנו לו דרך הגיונית להעביר את קבצי ההקלטה, או להכניס חומר לנגן.
דרך שלא תכלול פירוק הפלאפון לחלקיו.
סבירות היא דבר סובייקטיבי
להזכיר, פלאפון נועד לשיחות ולא לנגן (כך קבעו בהתחלה גדולי ישראל) ורק בשנים האחרונות נוספה אופציה להכנסת כרטיס, דבר שבכל המכשירים הישנים מאז ומעולם לא היה כזה דבר בכלל, אז מסתבר לא יתנו אופציה לחבר למחשב דרך כבל כדי שלא יהיה גישה לפריצה דרך המחשב (כנראה)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
סבירות היא דבר סובייקטיבי
להזכיר, פלאפון נועד לשיחות ולא לנגן (כך קבעו בהתחלה גדולי ישראל) ורק בשנים האחרונות נוספה אופציה להכנסת כרטיס, דבר שבכל המכשירים הישנים מאז ומעולם לא היה כזה דבר בכלל, אז מסתבר לא יתנו אופציה לחבר למחשב דרך כבל כדי שלא יהיה גישה לפריצה דרך המחשב (כנראה)

כרטיסים בפלאפון יש כבר מזמן, החידוש ב4×4 שהוא משווק רשמית כ’כולל נגן כשר’. בחותמת ובאישור ועדת התקשורת. ולא סביר כלל להציק לאלפי רוכשים תמימים, בגלל האפשרות הרחוקה שמא מישהו יטרח לנסות ולפרוץ דרך הכבל (?). ומה בדיוק הוא יפרוץ, אם המכשיר מעוקר לחלוטין ברמת החומרה.

יותר מזה, הגישה דרך הכבל אמורה להיות לכרטיס הזכרון בלבד. והכרטיס אינו מכיל את החומרה של הפלאפון, אלא רק את הקבצים הפרטיים של המשתמש.

לא צריך להפוך כל באג ל’הידור כשרות’.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בגלל האפשרות הרחוקה שמא מישהו יטרח לנסות ולפרוץ דרך הכבל (?). ומה בדיוק הוא יפרוץ, אם המכשיר מעוקר לחלוטין ברמת החומרה.
עדיף להתרחק מאלף שערים של התר כדי לא להתקרב לשער אחד של איסור, וכנראה זה מעוקר ברת חומרה כמו שכתבתי בהמשך בגלל זה
יותר מזה, הגישה דרך הכבל אמורה להיות לכרטיס הזכרון בלבד. והכרטיס אינו מכיל את החומרה של הפלאפון, אלא רק את הקבצים הפרטיים של המשתמש.
ברגע שיש אפשרות להגיע למערכת של הכרטיס - יהיה אפשר להגיע לכל המערכת ולהחליף גרסה, לא נראה לי שיש כזה דבר גישה רק לכרטיס.
ובנוסף, את רוצה גישה רק לכרטיס, הוא רוצה גישה רק לצילצולים והתזכירים שבתוך הפלאפון והשלישי בכלל רוצה דבר אחר
לא צריך להפוך כל באג ל’הידור כשרות’.
א. לא בטוח שזה באג, יותר נכון - אולי זה באג מתוכנן מראש
לדוגמה, היה לי סמסונג יאנג הכשר המקורי (הראשון) והיה לו אופציה לכרטיס זיכרון אבל החלק הזה בלוח היה שבור מראש בלוח
אז גם מה שנראה כבאג - יכול שזה בנוי שזה יהיה כך

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
עדיף להתרחק מאלף שערים של התר כדי לא להתקרב לשער אחד של איסור, וכנראה זה מעוקר ברת חומרה כמו שכתבתי בהמשך בגלל זה

ברגע שיש אפשרות להגיע למערכת של הכרטיס - יהיה אפשר להגיע לכל המערכת ולהחליף גרסה, לא נראה לי שיש כזה דבר גישה רק לכרטיס.
ובנוסף, את רוצה גישה רק לכרטיס, הוא רוצה גישה רק לצילצולים והתזכירים שבתוך הפלאפון והשלישי בכלל רוצה דבר אחר

א. לא בטוח שזה באג, יותר נכון - אולי זה באג מתוכנן מראש
לדוגמה, היה לי סמסונג יאנג הכשר המקורי (הראשון) והיה לו אופציה לכרטיס זיכרון אבל החלק הזה בלוח היה שבור מראש בלוח
אז גם מה שנראה כבאג - יכול שזה בנוי שזה יהיה כך
בבקשה. האשכול אינו מיועד להטפות מוסר. אנשים כותבים מה הם רוצים שיהיה במכשיר, מה יש בו, ומה אין בו.

להסברים על חשיבות החומרות אפשר לפתוח אשכול חדש.

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כשמכרתי 4X4 הוא היה דיי חדש בשוק, והלקוח אמר שזה פלאפון נורא, לא זוכר בדיוק מה, אבל הוא לא נהנה מזה בכלל, יום אחד שאלתי את המוכר טלפונים מהחנות שפעם עבדתי, והוא אמר שזה מה שהוא ממליץ היום, המכשיר הזה, שאלתי אותו איך יתכן, הלקוח לא סובל את זה/סובל מזה, אז הוא טען שזה היה בתחילה גירסה לא טובה ועכשיו עדכנו את זה, שאני ישלח אליו את הלקוח והוא יסדר לו את הגירסה המעודכנת...ע"כ.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
כשמכרתי 4X4 הוא היה דיי חדש בשוק, והלקוח אמר שזה פלאפון נורא, לא זוכר בדיוק מה, אבל הוא לא נהנה מזה בכלל, יום אחד שאלתי את המוכר טלפונים מהחנות שפעם עבדתי, והוא אמר שזה מה שהוא ממליץ היום, המכשיר הזה, שאלתי אותו איך יתכן, הלקוח לא סובל את זה/סובל מזה, אז הוא טען שזה היה בתחילה גירסה לא טובה ועכשיו עדכנו את זה, שאני ישלח אליו את הלקוח והוא יסדר לו את הגירסה המעודכנת...ע"כ.
עשיתי עדכון לגירסה החדשה. לא ראיתי ישועות יוצאות מן הכלל.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
הנאכס היותר גדול הוא שאי אפשר לרשום ולשמור מספר באמצע שיחה.
יש את הבאג הזה, אגב בעוד פלאפונים כדוג' שיאומי הכשר.

בכללי - פלאפון טוב רק שאצלי די מסובך לבחור צלצול מהכרטיס זיכרון לצלצול של הפלאפון, צריך 'לשחק' איתו עד שאני מצליח.

ובכלל - כל פעם שאני רוצה לעדכן צילצולים בכרטיס צריך לפרק את כל המכשיר על כרעיו וקרבו כמו שכבר הזכירו לפני וזה דֵי מעצבן...

tora

משתמש רשום
אלה שיש להם פיספוסי שיחות - מסתמא יש לכם גירסא ישנה
שדרגו גירסא

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
זה נכון בעוד פלאפונים? (יש לי פיספוסי שיחות גם בשיאומי)
אם לשיאומי יש גירסה חדשה, והיבואן החליט לתת גם לרוכשים הישנים להתעדכן בה, אז צריך לברר היכן אפשר לעשות זאת.

בפלאפון שבנידוננו (4X4), היבואן החליט לתת אופציה כזו. (אני שדרגתי וזה פתר איזשהי בעיה שאין לי כח להסביר כאן. אבל בהחלט לא את כל הבעיות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה