סקירה טינקו s5 יש לכם?

cofix

משתמש פעיל
אני רואה את זה באמזון זה יוצא 500 דולר + 190 דולר אגרות ומשלוח
וכל זה כמעט באותו מחיר רק בלי אחריות
אם מוספים מוצר זול לעגלת הקניות המחיר קצת יורד. כנראה איזה באג.
כמובן תנסו כמה יוצא עם מוצר נוסף ובלי, ותחליטו בעצמכם. לא לסמוך עלי, אלא לבדוק.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
לי יש את ה S5 קניתי באמזון ואין עליו אחריות, עלה לי 1700 כולל משלוח ומכס.
אני ממש מרוצה, דירת 4 חדרים והבטריה מספיקה לי לכל הבית, כשאני מסיימת הבטריה עומדת על 12% בערך.
כמובן עושה באמצע ניקוי עצמי כמה פעמים, והבית יוצא מבריק ללא טיפת אבק. הוא שואב בעוצמה גבוהה מאד - עם מטאטא אף פעם לא תגיעי לרמה כזאת.
כשיש לכלוכים קשים יותר אני עוברת כמה פעמים עם עוצמה גבוהה יותר (הבטריה נגמרת מהר יותר בעוצמה הגבוהה)
לכלוכים ממש קשים שדבוקים לריצפה צריך לגרד קודם כי המכשיר לא מצליח להוריד.

ממליצה מאד!

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
מוסיפה עוד מידע שבררתי במקום אחר כי ראיתי שעוד התענינו
סוכן שאני קונה דרכו הרבה פעמים מכשירי חשמל המליץ מאוד על הרגיל s5 לא קומבו(זה מה שיש אצלו בבית) שהקומבו זה קצת לצאת קרחים מכאן ומכאן

והוא גם משתמש בפוליווקס שלא מקציף וזה אמור להיות בסדר

אשמח אם מי שהמליץ יכתוב אם יש לו רצפה מבריקה או לא... תודה

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מוסיפה עוד מידע שבררתי במקום אחר כי ראיתי שעוד התענינו
סוכן שאני קונה דרכו הרבה פעמים מכשירי חשמל המליץ מאוד על הרגיל s5 לא קומבו(זה מה שיש אצלו בבית) שהקומבו זה קצת לצאת קרחים מכאן ומכאן

והוא גם משתמש בפוליווקס שלא מקציף וזה אמור להיות בסדר

אשמח אם מי שהמליץ יכתוב אם יש לו רצפה מבריקה או לא... תודה
לי יש ריצוף מבריק, משתמשת (בינתיים) רק בחומר של טינקו, מאמינה שבהמשך אקנה חומר של בובוט כי הבנתי שיש לו מגוון ריחות.
כל חומר שאינו מקציף אמור להתאים לזה.

cofix

משתמש פעיל
אני ממש מרוצה, דירת 4 חדרים והבטריה מספיקה לי לכל הבית, כשאני מסיימת הבטריה עומדת על 12% בערך.
כמובן עושה באמצע ניקוי עצמי כמה פעמים, והבית יוצא מבריק ללא טיפת אבק. הוא שואב בעוצמה גבוהה מאד - עם מטאטא אף פעם לא תגיעי לרמה כזאת.
כשיש לכלוכים קשים יותר אני עוברת כמה פעמים עם עוצמה גבוהה יותר (הבטריה נגמרת מהר יותר בעוצמה הגבוהה)

ממליצה מאד!
איזה s5 ? קומבו או הרגיל ? כי המחיר נשמע ממש טוב

hishtadlut

משתמש פעיל
עכשיו צריך לסמן קופון הנחה של 110 דולר
להוסיף פריט קטן לקניה
לעשות את הקניה בדולרים
יוצא 547 דולר (1952 שקל)
לפני כמה חודשים היה קופון של 170 דולר והדולר היה יותר זול
1678397033120.png

בהמתנה

משתמש פעיל
תודה
יש דגם שכן מגיע לכל הפינות ממש?
(מקסימום אפשר להסתובב בחדר שתמיד הצד הימני הוא זה שיצמד לקיר, אבל עדיין...\

מבחינת עוצמת שאיבה, יש הבדל ביניהם?
אני הזמנתי לפני כמה ימים באמזון
S5 (ללא הקומבו) כי חשוב לי הספק חשמל טוב לעבודה רציפה
ראיתי בשיטוט באמזון שיש דגם של טינקו S7 חדש יותר שהיתרון שלו הוא מברשת עד הסוף ב-2 הפינות, כמו שאת מחפשת.
המחיר כמובן גבוה ב-300 דולר מה- S5 לא חושבת שמצדיק את זה (אולי יש עוד שכלולים אבל זה בעיקר מה שתפס לי את העין)
תכלס יצא לי לשלם 1960 שח. הוספתי פריט בחצי דולר כמו שהמליצו כדי להוריד עלויות של מכס, ושילמתי בדולר ולא בשקל- גם יותר משתלם.
עכשיו נשאר רק לחכות:)

נחמי3

משתמש מקצוען

ממליצה מאד!
איזה דגם בדיוק יש לך?

cofix

משתמש פעיל
הרגע הזמנתי ב"ה
יצא 502.49 דולר משום אל תמנע טוב אז מי שרוצה לחסוך עוד קצת, בנוסף לקופון בדף המוצר, יש באתר סלמתק עוד קופון שמוריד 40 דולר. והיום יש גם קופון מסטרקרד שמוריד עוד כמה דולרים.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
הרגע הזמנתי ב"ה
יצא 502.49 דולר משום אל תמנע טוב אז מי שרוצה לחסוך עוד קצת, בנוסף לקופון בדף המוצר, יש באתר סלמתק עוד קופון שמוריד 40 דולר. והיום יש גם קופון מסטרקרד שמוריד עוד כמה דולרים.
מה זה קופון מסטרקרד?

cofix

משתמש פעיל
מה זה קופון מסטרקרד?
זה נראה לי למי שמשלם בכרטיס מסטרקארד. כותבים בקופון מסטרקארד (באנגלית). ויורד כמה דולרים. (יש קופון מסטרקארד כל 10 לחודש למנינם בכל מיני אתרים, כל אתר עם המבצע שלו)
ט.ל.ח

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש המון שואבי אבק רובוטיים מעולים באתרים הסיניים השונים במחירים הרבה יותר נמוכים ממה שמדובר כאן על המטאטים
לנו אישית במשפחה יש 5 שואבים של Ilife
4 מתוכם הוזמנו מסין ואנחנו מרוצים מאוד
(אחד הגיע עם גלגל שלא מסתובב, קיבלנו חדש, תיקנתי את התקול והרווחנו עוד אחד)
הכי קרוב לשטיפה שאני אישית מכיר נקרא Ecovacs Deebot x1 omni שעולה בסביבות 5000 בסין או Roborock S7 MaxV Ultra שעולה בסביבות 3 וחצי 4 אלף בKSP...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש המון שואבי אבק רובוטיים מעולים באתרים הסיניים השונים במחירים הרבה יותר נמוכים ממה שמדובר כאן על המטאטים
לנו אישית במשפחה יש 5 שואבים של Ilife
4 מתוכם הוזמנו מסין ואנחנו מרוצים מאוד
(אחד הגיע עם גלגל שלא מסתובב, קיבלנו חדש, תיקנתי את התקול והרווחנו עוד אחד)
הכי קרוב לשטיפה שאני אישית מכיר נקרא Ecovacs Deebot x1 omni שעולה בסביבות 5000 בסין או Roborock S7 MaxV Ultra שעולה בסביבות 3 וחצי 4 אלף בKSP...
טינקו הוא לא רובוטי אלא אלחוטי

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הזמנתי באמזון והעסקה נראית להם חשודה ומעוניינים שאצרף להם כל מיני פרטים
סרטון ההסברה שם חסום לי

מישהו נתקל בדבר כזה יכול להגיד לי מה בדיוק אני צריכה להעלות להם כדי שיאמינו לי שאני ערכתי את הקניה וזה לא משהו שמנסה לגנוב אותי?

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה