מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
ממש לא נכון אני קניתי אצל אלי יוחנן ולא הוצמד לנו מחסן
הייתי ממליף לכם מאד להסתכל בחוזה אם לא מגיע לכם מחסן. ואם בחוזה לא מופיע להסתכל בחוברת מכרז אם הקבלן לא מחוייב לתת לכם.
רק צריך לקחת בחשבון שאם תקבלו תצטרכו להוסיף כסף... אבל מסתבר ששווה...

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
הייתי ממליף לכם מאד להסתכל בחוזה אם לא מגיע לכם מחסן. ואם בחוזה לא מופיע להסתכל בחוברת מכרז אם הקבלן לא מחוייב לתת לכם.
רק צריך לקחת בחשבון שאם תקבלו תצטרכו להוסיף כסף... אבל מסתבר ששווה...
בחוזה לא כתוב
אבל מה זה חוברת מכרז?
דרך אגב אני פניתי לקבלן שברצוני לקנות ממנו מחסן באופן פרטי,
והוא אמר שאסור להם להוסיף במחיר למשתכן מעבר למה שסוכם בחוזה,
ולכן הוא לא יכול להצמיד לדירה שלי מחסן.

חיים1995

משתמש צעיר
נכתב ע"י צבי שועלי:
האם ידוע למישהו אודות הגרלה 989- הפרויקט האחרון מסדרת הפרויקטים של אלי יוחנן ברמה ה (נווה שמיר) שהוגרלו לפני מעל 3 וחצי שנים.

בתור תושב השכונה , ולבקשת כמה מידידי ת"ח אברכי כולל יקרים שגם זכו בהגרלה זו , הלכתי לברר זאת לעומק - ואני יברר זאת עוד יותר לעומק כפי יכולתי - עכ"פ מה שהבנתי שבחודש האחרון חלה התקדמות בנושא , ויכול מאוד להיות שעוד עד סוף חודש/שנה הלועזית יקראו כבר לכלל הזוכים לכנס זוכים.
ואנסה לברר עוד יותר עם יהיה לי יותר מידע בלי נדר אשתדל לכתוב כאן.
מה עם 996 של אלי יוחנן ?גם שם יש צפי לכנס בחירת דירות?

אור יום ט

משתמש רשום
אבל עדיין, חתמתם כתשעה חודשים אחרי הפרוייקט של עיר דוד, שהמחירים ביד 2 הם מהפרוייקט שלהם.
וסתם שאלה, אתם ב-490 או 491?
נכון אולי זאת הסיבה לעלייה המשמעותית, מעניין כמה שילמו בפרוייקטים אחרינו של אלי יוחנן ואופק שלי כי הבנתי שנמדר כן היו יותר יקרים (לא שברור לי למה) ואנחנו ב491

אור יום ט

משתמש רשום
אבל עדיין, חתמתם כתשעה חודשים אחרי הפרוייקט של עיר דוד, שהמחירים ביד 2 הם מהפרוייקט שלהם.
וסתם שאלה, אתם ב-490 או 491?
נכון אולי זאת הסיבה לעלייה המשמעותית, מעניין כמה שילמו בפרוייקטים אחרינו של אלי יוחנן ואופק שלי כי הבנתי שנמדר כן היו יותר יקרים (לא שברור לי למה) ואנחנו ב491

האברך ממיר

משתמש מקצוען
הסיבה למחיר הגבוה יותר או נמוך יותר, היא לפי ההצעה שהיזם הציע במכרז.

avi11

משתמש פעיל
יש משהו מוזר, מופיע שלא זכה אף יזם במתחם
בכל אופן כל המכרזים הם עם אותו חוברת מכרז.
לגבי המחסן התוצאות לא לגמרי ברורות.
יש הרבה התייחסות לגבי מחסן אבל לא כתוב מפורש שיש חובה לתת.
יש חובה לשים שקע אחד ותאורה אחת במחסן, אולי יביאו את השקע ואת התאורה בלי מחסן....
מומלץ להתייעץ עם עו"ד

נחת און שמחה

משתמש פעיל
IMG-20221223-WA0032.jpg

יהודי ישראלי

משתמש פעיל
*קרן 'צלותא דשלמה' - בית שמש*

*ע"ש ולע"נ הרה"ח רבי שלמה בן ר' יצחק זאב ז"ל*

הודעה משמחת לגבאי בתי הכנסת ובתי המדרשות וראשי הקהילות בשכונות החדשות בבית שמש!

בס"ד יכנס לדפוס בקרוב מהדורות חדשות של סידורים בנוסחאות ספרד ואשכנז וחמישה חומשי תורה שיחולקו לבתי כנסת ברמות ג' ד' ה' בבית שמש.

להרשמה נא למלאות את הטופס המצורף כדלהלן:
https://forms.gle/cwfxaapoUEVS81Wi9

או בדוא"ל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בברכה מרובה
הנהלת הקרן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה