מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

מויש דוד

משתמש חדש
החלטת לפתוח משתמש חדש....
ועוד לכתוב תודה, ממש בושה......

כאחד שמכיר היטב את השכונה (אומנם לא גר)
השבוע שולמו עשרות אלפי שקלים לאברכים שלומדים שם בכוללים - איזה אחדות - ספרדים - ליטאים - חסידים - קנאים - (בשבילכם גם פרושים....)
מצחיק לראות את מי שכותב שאין זכר לכוללים וחרדים.....

אגב, מי שיראה את החילונים בשכונה מדליקים מוזיקה על ווליום גבוה, וקוראים למשטרה על צופרי שבת (שבת קשור לחרדים?...חשבתי שמסורתיים שומרים שבת... סליחה על הטעות.) וההזמנות לתקשורת כל כמה ימים, ממש מראה על הרצון לחיות באחדות וכו' שאתם מדברים על זה כל הזמן...
בהתחלה החרדים היו בשקט.. עד שהחילונים (או אולי גם המסורתיים..) התחילו לעשות בלגנים.. אז גם לחרדים מותר.. יש גבול!!
אנחנו לא שק חבטות!!
ומי ש'הבטיח' שטויות על גב הציבור שיאכל את זה, די עם הברבורים וההתבכיינות...
לא כתבתי שאין זכר לכוללים. אפילו הזכרתי אותם וציינתי שהם נמצאים בדירות - אך בהתנגדות הדיירים. גם לא כתבתי שאין חרדים, ציינתי שיש חרדים - בהחלט - מגוונים שונים בציבור החרדי.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
זה מכרז חדש?

מכרז מס' 21/19: שירותי ופרסום לקמפיין שיווק יחי"ד בשכונת נווה ...

https://betshemesh.muni.il › מכרזים › ארכיון

זה מכרז מלפני כמה שנים, אנחנו כבר עומדים לאחר כל ההשקעה הכבירה של המיתוג, שהצליח מעל ומעבר.....
להלן חלק מהנסיונות שלא צלחו...
(פאשקויל שנערך ע"י החברה שזכו במכרז, 'כאילו' נגד החרדים שקנו דירות במא"ש , אוי סליחה ב'נווה שמיר')
נוה שמיר (1).jpeg
נווה שמיר.jpeg

מויש דוד

משתמש חדש
נאך געווארן א תלמיד חכם נאך אויכעט.....
פושט טלפיו שכמותך....
מתעורר אחת לכמה שבועות ופותח את כל ה.... ומשאיר את הכביסה המלוכלכת וחוזר לביתו....

עם הארץ במונחי קנאים ופרושים....

תלכו לבכות אצל מי שהבטיח ולא לחרדים
אין היום כזה דר במדינה להבטיח שכונה למגזר מסוים
ואם כן, זה גזעני לכל דבר ואסור חוקי
אלא מאי, היא ניסתה לשחק על ראש הציבור
בבקשה לכו לבכות אצלה על מה שהיא עשתה...
בס״ד השכונה שווקה כשכונה כללית, להבדיל משכונות אחרות ששווקו בצורה כמעט בלעדית לציבור החרדי. לכן סביר שיהיו בה גם חרדים, כמו שגם ברמה א׳ ובבית שמש הותיקה יש חרדים. אני מתרשם שזה גם מה שרוב הציבור החרדי שרכש בשכונה מעוניין בו ולכן הוא רכש בשכונה הזאת שהוגדרה בעלת ציוויון כללי.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
אני מתרשם שזה גם מה שרוב הציבור החרדי שרכש בשכונה מעוניין בו ולכן הוא רכש בשכונה הזאת שהוגדרה בעלת ציוויון כללי.
חי חי חי ......
כל החרדים שגרים שם זכו במחיר למשתכן, ומעדיפים שאתה וחברך יתעופפו משמה,
ולא כמו שעליזה בלוך טוענת - שמוכרחים לפתוח בנוה שמיר 'בית ספר לחרדים מודרנים' המעוניינים בלימודים מעורבים, כי מזה שבאו לגור בשכונה זו סימן שהם פתוחים.
ועוד פעם:
חי חי חי.....

מויש דוד

משתמש חדש
חי חי חי ......
ולא כמו שעליזה בלוך טוענת - שמוכרחים לפתוח בנוה שמיר 'בית ספר לחרדים מודרנים' המעוניינים בלימודים מעורבים, כי מזה שבאו לגור בשכונה זו סימן שהם פתוחים.
ועוד פעם:
חי חי חי.....
בס״ד רואים שאתה ממש נבהל וחרד מהמציאות שאני מתאר. כמו שכתבתי, מזמין את ציבור הקוראים להתרשם מהמציאות ברגליים בביקור (לא מתוזמן ומאורגן). מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי תמיד לכל שאלה. אגב, אני באמת גר שם ולא בוט שכותב הודעות מטעם מישהו.

מויש דוד

משתמש חדש
חי חי חי ......
ועוד פעם:
חי חי חי.....
בס״ד הציבור החרדי הוא ציבור אוהב ישראל שהולך בדרך התורה, ולכן אני מסרב להאמין למה שאתה כותב. מה שגם שאתה כותב את זה בצורה ילדותית ולא בדרך של איש תורה. לעניות דעתי, אדם רציני שיקרא את הדברים יאמין לדברי ויתרשם בעצמו.

ייד

משתמש מקצוען
בס״ד נדמה לי שרוב הכותבים כאן אינם באמת גרים בשכונה או שמנסים למכור לקוראים הלא בקיאים כל מיני דברים שאינם נכונים. אני באמת מזמין את הקוראים לסייר בשכונה (אבל לא בזמן שיגידו לכם לבוא - תבואו סתם לסייר ולהתרשם בשעה אקראית ביום חול ובשבת). צר לי לאכזב שרוב הציבור בשכונה איננו חרדי ובוודאי שאינו שייך לזרם הקיצונים. וגם הציבור המסורתי, הדתי והחרדי (כלומר תומכי ט׳, ג׳ וש״ס) הוא מגוון מאוד וכולל מסורתיים ספרדים (ציבור גדול), אמריקאים (ציבור גדול), ציבור דתי לאומי (גם קבוצות גדולות עם המון מניינים ישראלים ואמריקאים) וכו׳. וקיים גם ציבור חילוני לא קטן. ה״כוללים״ המדוברים הם דירות במס׳ בניינים בשכונה שפועלים באופן חלקי בהתנגדות הדיירים של אותם בניינים. יש תנועה של רכבים בשבת וכאשר יש התקהלויות הציבור הכללי מתנגד להם בצורה לא אלימה. דגלי ישראל תלויים בהמון מרפסות, גינות וחצרות. מי שמתאים לו אופי שכונה כמו שמתואר - שזה התיאור האמיתי של המצב - שהוא מעורבב ויהיה עוד יותר מעורב ומגוון לאור פרויקטים של משרד הבטחון, אולפנה דתית לאומית שכבר נבנית, מכינה קדם צבאית שאושרה, וכו׳ - מוזמן. חבל לתאר מציאות שקרית ולא מדויקת. וכמו שכתבתי, מוזמנים לבדוק כל אחד בעצמו (בלי שיגידו לכם באיזה שעה לבוא) כדי שתחוו את החוויה האמיתית של השכונה.
עוד טרם תקרא נעניתי לקריאתך,
וביקרתי שם לא פעם ולא פעמים,
בזמנים שקטים ובעת עימותים,
וגם שוחחתי עם תושבים במקום מכל החוגים,
צר לי לאכזב אותך,
אבל התאור שתיארת רחוק מאוד מן האמת.....

צבי שועלי

משתמש חדש
האם ידוע למישהו אודות הגרלה 989- הפרויקט האחרון מסדרת הפרויקטים של אלי יוחנן ברמה ה נוה שמיר שהוגרלו לפני מעל 3 וחצי שנים?

מויש דוד

משתמש חדש
עוד טרם תקרא נעניתי לקריאתך,
וביקרתי שם לא פעם ולא פעמים,
בזמנים שקטים ובעת עימותים,
וגם שוחחתי עם תושבים במקום מכל החוגים,
צר לי לאכזב אותך,
אבל התאור שתיארת רחוק מאוד מן האמת.....
בס״ד מצוין. זה דבר טבעי שכל אחד רואה את המציאות קצת אחרת בהתאם לזווית הראיה שלו. מעניין שאתה מציין שביקרת שם בעת ״עימותים״ - לא היו כ״כ הרבה כאלה ואני גר ממש במרכז השכונה, האם אתה מקבל התרעות על עימותים? באיזה הקשר? אני קורא לשאר הקוראים גם כן לבקר בשכונה באופן עצמאי ולהתרשם בעצמם מהאופי המגוון של השכונה, בלי מתווכים.

ייד

משתמש מקצוען
בס״ד מצוין. זה דבר טבעי שכל אחד רואה את המציאות קצת אחרת בהתאם לזווית הראיה שלו. מעניין שאתה מציין שביקרת שם בעת ״עימותים״ - לא היו כ״כ הרבה כאלה ואני גר ממש במרכז השכונה, האם אתה מקבל התרעות על עימותים? באיזה הקשר? אני קורא לשאר הקוראים גם כן לבקר בשכונה באופן עצמאי ולהתרשם בעצמם מהאופי המגוון של השכונה, בלי מתווכים.
בין היתר הייתי שם כשהשתוללתם בל״ג בעומר,
וגם הבאתם ניידות,
ואפי׳ הרכב של נ נח קיבל קנס על רעש.....
אבל זה היה נראה כמו מאבק של קומץ מול תושבי בשכונה.

ובאופן כללי אני קופץ שם מידי פעם באופן אקראי, בעיקר לצרכי סוציולוגיה,
ההתרשמות שלי שאתם עושים הרבה רעש ואתם די מעצבנים,
אבל זה נראה שהשכנים שלכם מספיק בוגרים כדי לא להתרגש מכם.

מויש דוד

משתמש חדש
בין היתר הייתי שם כשהשתוללתם בל״ג בעומר,
וגם הבאתם ניידות,
ואפי׳ הרכב של נ נח קיבל קנס על רעש.....
אבל זה היה נראה כמו מאבק של קומץ מול תושבי בשכונה.

ובאופן כללי אני קופץ שם מידי פעם באופן אקראי, בעיקר לצרכי סוציולוגיה,
ההתרשמות שלי שאתם עושים הרבה רעש ואתם די מעצבנים,
אבל זה נראה שהשכנים שלכם מספיק בוגרים כדי לא להתרגש מכם.

בס״ד.. אנחנו מכירים? אין לי שמץ של מושג על מה אתה מדבר, או למה אתה מתכוון כשאתה כותב שאתה ״קופץ״ לצרכי ״סוציולוגיה״. אבל מה שאתה כותב מעניין.

נחת און שמחה

משתמש פעיל
בס״ד נדמה לי שרוב הכותבים כאן אינם באמת גרים בשכונה או שמנסים למכור לקוראים הלא בקיאים כל מיני דברים שאינם נכונים. אני באמת מזמין את הקוראים לסייר בשכונה (אבל לא בזמן שיגידו לכם לבוא - תבואו סתם לסייר ולהתרשם בשעה אקראית ביום חול ובשבת). צר לי לאכזב שרוב הציבור בשכונה איננו חרדי ובוודאי שאינו שייך לזרם הקיצונים. וגם הציבור המסורתי, הדתי והחרדי (כלומר תומכי ט׳, ג׳ וש״ס) הוא מגוון מאוד וכולל מסורתיים ספרדים (ציבור גדול), אמריקאים (ציבור גדול), ציבור דתי לאומי (גם קבוצות גדולות עם המון מניינים ישראלים ואמריקאים) וכו׳. וקיים גם ציבור חילוני לא קטן. ה״כוללים״ המדוברים הם דירות במס׳ בניינים בשכונה שפועלים באופן חלקי בהתנגדות הדיירים של אותם בניינים. יש תנועה של רכבים בשבת וכאשר יש התקהלויות הציבור הכללי מתנגד להם בצורה לא אלימה. דגלי ישראל תלויים בהמון מרפסות, גינות וחצרות. מי שמתאים לו אופי שכונה כמו שמתואר - שזה התיאור האמיתי של המצב - שהוא מעורבב ויהיה עוד יותר מעורב ומגוון לאור פרויקטים של משרד הבטחון, אולפנה דתית לאומית שכבר נבנית, מכינה קדם צבאית שאושרה, וכו׳ - מוזמן. חבל לתאר מציאות שקרית ולא מדויקת. וכמו שכתבתי, מוזמנים לבדוק כל אחד בעצמו (בלי שיגידו לכם באיזה שעה לבוא) כדי שתחוו את החוויה האמיתית של השכונה.
חחחחח טוב שאתה מנסה להרגיע את עצמך עם דמיונות ושטויות שמעולם לא היה (ולא יהיה)
בתור אחד שגר בשכונה ומכיר מקרוב את המקום אני יכול להגיד לך שהיחידים שגרים בשכונה ונהנים מכל דקה זה החרדים מכל הגוונים והמגזרים ספרדים ליטאים חסידים ירושלמים אמריקאים מודרניים (שאגב הם 80% מאוכלסייה כהיום בשכונה) שחיים בשלווה ובאחדות ומתפללים שלוש תפילות ביום בבית כנסת אחד (שטיבלאך) ולומדים בכוללים (שאגב נמצא במקום הכי מרכזי בשכונה) וחיים חיים תוססים שאין כדוגמתה בכל ב''ש, ואדרבה כולם מוזמנים לבוא להתרשם בכל שעות היממה ולהרגיש מקרוב את החיים התוססים והחרדיים בשכונה ולראות מי באמת מנסה למכור לכם שטויות ולאקשין שיש הרבה דגלי ישראל וכו' שאולי אולי אחד מכמה בנינים יש שמה דגל ישראל תלוי שחצי מזה כבר תלוש וזרוק מהרוחות ומנגד כל השלטים המעוטרים של הבחירות דאשתקד ג' ש''ס ואסור להשתתף שמצביין את השכונה כשכונה חרדית
ואני כתושב בשכונה לא ראיתי (חוץ מכמה אנשים מחוץ לשכונה שרוצים להראות לכולם שהשכונה היא שכונה מטורללת שמחללים שבת) אבל תכלס מרגע שהשבת פורשת את כנפיה בשכונה רואים ומרגישים שהשכומה הומית אדם עם בגדי שבת כשילדיהם מחזיקים את ידם עם פעקלע לשב''ק שדרכם לבית הכנסת לקבל את פני שבת המלכה ולראות נשים עם ילדיהן משחקים בגינות כמו כל שכונה חרדית ותכלס קומץ קטן שרובם מחוץ לשכונה שמגיעים אחרי התפילות לטרלל את התושבים ולהראות לכולם כאילו הם גם דומיננטים בשכונה אבל אף אחד לא מסתכל עליהם וממילא הם מתייאשים וחוזרים כלעומת שבאו
אז תפסיק לקשקש ולמכור את הכאבי בטן שלך לכולם ותפסיקו כבר להאמין לכל הברנשים האלה שרוצים להפחיד אותכם כאילו................ יאלה כולם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהשכונה היוקרתית והמדהימה והחרדית
יום טוב לכולם מחכים לכם
בס״ד אני באמת מזמין את הציבור לסייר בשכונה והיא באמת משגשגת ברוך ה׳, אבל לא בגלל שחס ושלום מגרשים יהודים מבתיהם כמו אותם צוררים שגרשו יהודים ימ״ש. גם קריאות ״שאבס״ הם נדירות ורק של קומץ קטן. רוב השכונה ב״ה מעורבת וכוללת ציבור מגוון מאוד. מאנשים שעושים ספורט בשכונה, ציבור חילוני ומסורתי, וציבור דתי וחרדי על גווניו השונים. מוזמנים באמת לסייר ולבקר.
ב''ה צעקת שבעס נשמעת בכל שעות היממה ובל פינה בשכונה מכל ילדי ישראל אם יש לך בעיה עם זה אתה יכול לחפש מקום אחר
זו המציאות שבת היא קו אדום בשכונה כמו בכל השכונות ברמב''ש

מויש דוד

משתמש חדש
חחחחח טוב שאתה מנסה להרגיע את עצמך עם דמיונות ושטויות שמעולם לא היה (ולא יהיה)
בתור אחד שגר בשכונה ומכיר מקרוב את המקום אני יכול להגיד לך שהיחידים שגרים בשכונה ונהנים מכל דקה זה החרדים מכל הגוונים והמגזרים ספרדים ליטאים חסידים ירושלמים אמריקאים מודרניים (שאגב הם 80% מאוכלסייה כהיום בשכונה) שחיים בשלווה ובאחדות ומתפללים שלוש תפילות ביום בבית כנסת אחד (שטיבלאך) ולומדים בכוללים (שאגב נמצא במקום הכי מרכזי בשכונה) וחיים חיים תוססים שאין כדוגמתה בכל ב''ש, ואדרבה כולם מוזמנים לבוא להתרשם בכל שעות היממה ולהרגיש מקרוב את החיים התוססים והחרדיים בשכונה ולראות מי באמת מנסה למכור לכם שטויות ולאקשין שיש הרבה דגלי ישראל וכו' שאולי אולי אחד מכמה בנינים יש שמה דגל ישראל תלוי שחצי מזה כבר תלוש וזרוק מהרוחות ומנגד כל השלטים המעוטרים של הבחירות דאשתקד ג' ש''ס ואסור להשתתף שמצביין את השכונה כשכונה חרדית
ואני כתושב בשכונה לא ראיתי (חוץ מכמה אנשים מחוץ לשכונה שרוצים להראות לכולם שהשכונה היא שכונה מטורללת שמחללים שבת) אבל תכלס מרגע שהשבת פורשת את כנפיה בשכונה רואים ומרגישים שהשכומה הומית אדם עם בגדי שבת כשילדיהם מחזיקים את ידם עם פעקלע לשב''ק שדרכם לבית הכנסת לקבל את פני שבת המלכה ולראות נשים עם ילדיהן משחקים בגינות כמו כל שכונה חרדית ותכלס קומץ קטן שרובם מחוץ לשכונה שמגיעים אחרי התפילות לטרלל את התושבים ולהראות לכולם כאילו הם גם דומיננטים בשכונה אבל אף אחד לא מסתכל עליהם וממילא הם מתייאשים וחוזרים כלעומת שבאו
אז תפסיק לקשקש ולמכור את הכאבי בטן שלך לכולם ותפסיקו כבר להאמין לכל הברנשים האלה שרוצים להפחיד אותכם כאילו................ יאלה כולם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהשכונה היוקרתית והמדהימה והחרדית
יום טוב לכולם מחכים לכם

ב''ה צעקת שבעס נשמעת בכל שעות היממה ובל פינה בשכונה מכל ילדי ישראל אם יש לך בעיה עם זה אתה יכול לחפש מקום אחר
זו המציאות שבת היא קו אדום בשכונה כמו בכל השכונות ברמב''ש
בס״ד הכל בסדר. אני מתאר את מה שאני רואה וחווה. מה שתיארתי זאת המציאות שאני רואה - וכל אחד רואה משהו אחר וזה בסדר. אין לי שום בעיה מיוחדת ב״ה וגם אני מאוד נהנה ב״ה מהשכונה. לצעוק ולצרוח ולהשתמש בכלל באלימות זה נחלתם של מעטים ב״ה.

goaty

משתמש פעיל
אני באמת מזמין את הקוראים לסייר בשכונה (אבל לא בזמן שיגידו לכם לבוא - תבואו סתם לסייר ולהתרשם בשעה אקראית ביום חול ובשבת). צר לי לאכזב שרוב הציבור בשכונה איננו חרדי ובוודאי שאינו שייך לזרם הקיצונים. וגם הציבור המסורתי, הדתי והחרדי (כלומר תומכי ט׳, ג׳ וש״ס) הוא מגוון מאוד וכולל מסורתיים ספרדים (ציבור גדול), אמריקאים (ציבור גדול), ציבור דתי לאומי (גם קבוצות גדולות עם המון מניינים ישראלים ואמריקאים) וכו׳. וקיים גם ציבור חילוני לא קטן. ה״כוללים״ המדוברים הם דירות במס׳ בניינים בשכונה שפועלים באופן חלקי

בתור אחד שגר בשכונה ומכיר מקרוב את המקום אני יכול להגיד לך שהיחידים שגרים בשכונה ונהנים מכל דקה זה החרדים מכל הגוונים והמגזרים ספרדים ליטאים חסידים ירושלמים אמריקאים מודרניים (שאגב הם 80% מאוכלסייה כהיום בשכונה) שחיים בשלווה ובאחדות ומתפללים שלוש תפילות ביום בבית כנסת אחד (שטיבלאך) ולומדים בכוללים (שאגב נמצא במקום הכי מרכזי בשכונה) וחיים חיים תוססים שאין כדוגמתה בכל ב''ש, ואדרבה כולם מוזמנים לבוא להתרשם בכל שעות היממה ולהרגיש מקרוב את החיים התוססים והחרדיים בשכונה
לא כל כך רואה הבדל בין ההודעות שלכם. (חוץ מהאם זה רוב או 80%)
סתם זה מוצג כוויכוח, ברור שיש מהכל וזה הטענה, להציג את הדברים כמו שהם.
ואגב, הודעות מסוג זה נמצאות לאורך כל האשכול, אין עניין למחזר שוב כל כמה שבועות.

Zvibrunner

משתמש פעיל
חי חי חי ......
ועוד פעם:
חי חי חי.....
“יתעופפו״. כך מדבר י״ש? אנשים השקיעו את מיטב כספם - ואפילו מעבר לכך. ואתה מעוניין שהם יעופו כמו זבובים. תחשוב על זה בבקשה. תשאל את הרב שלך שידריך אותך…

נערך לאחרונה ב:

מויש דוד

משתמש חדש
“יתעופפו״. כך מדבר י״ש? אנשים השקיעו את מיטב כספם - ואפילו מעבר לכך. ואתה מעוניין שהם יעופו כמו זבובים. תחשוב על זה בבקשה. תשאל את הרב שלך שידריך אותך…

בס״ד לא שמת לב שיש המון ״פנינים״ כאן.. ״יתעופפו״, ״חי חי חי״, ״חחחחחח״, ״מטורללת״ ועוד כמה אמירות מעניינות שתמצא למעלה.. מזל שזה לא משקף באמת את דמות הציבור בשכונה אחרת מצבנו היה עגום מאוד עם דמויות אקראיות שמעופפות ועושות ״חחחחחחח!!״

jkhr78322

משתמש רשום
אם השוכרים שלך הם חילונים, יתכן ואתה עובר על ההלכה שאוסרת להשכיר דירות למחללי שבת.
בוודאי שאתה עובר על הוראת הרבנים, רבני בית שמש מכל העדות והחוגים, ליטאים אמריקאים וגם ישראלים, ספרדים, חסידים, קנאים, וכל שאר החוגים, שפסקו באיסור גמור להשכיר דירות לחילונים, בכל מקום שהוא, ובמיוחד ברמה ה'.
מצער מאד.
לא שמעת ועדת הקבלה היא רשמית בדיחה. למרבה הצער, הם לא מצליחים להציק לתושבים להשכיר רק לסוג מסוים של אנשים. כל אחד מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני אתן לך את המספר של הרב החרדי שלי, ורבנים חרדים אחרים שאומרים שזה בסדר להשכיר לכל סוג של יהודי. לא מאמין לי? רק תשאלו את עשרות החסידים בנמדר שמסרבים כעת להיכנע להתעללות הוועד שלכם. למה צריך ועדת קבלה? כל הדיבורים האלה שהחילונים והמסורתיים לא רוצים לגור בשכונה "חרדית" כמו נווה שמיר... אז למה עשרות דירות עומדות ריקות? ולמה עדיין יש ביניהם חיפוש נואש למצוא מקום מגורים בשכונה?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לא שמעת ועדת הקבלה היא רשמית בדיחה. למרבה הצער, הם לא מצליחים להציק לתושבים להשכיר רק לסוג מסוים של אנשים. כל אחד מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני אתן לך את המספר של הרב החרדי שלי, ורבנים חרדים אחרים שאומרים שזה בסדר להשכיר לכל סוג של יהודי. לא מאמין לי? רק תשאלו את עשרות החסידים בנמדר שמסרבים כעת להיכנע להתעללות הוועד שלכם. למה צריך ועדת קבלה? כל הדיבורים האלה שהחילונים והמסורתיים לא רוצים לגור בשכונה "חרדית" כמו נווה שמיר... אז למה עשרות דירות עומדות ריקות? ולמה עדיין יש ביניהם חיפוש נואש למצוא מקום מגורים בשכונה?
עוד כמה תגובות כאלה
ואני יסגור את האשכול לתמיד
בשביל מה זה טוב כל המריבות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה