מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אן להם סיכוי חלומות לדעתי זה הרמה א הבא של ב"ש יש שמה כל כך הרבה דירות למכירה וכמעט אין אנשים רגלים שקנים שם,

יאלה

משתמש צעיר
בעץ השקד היה עכשיו בחירת קרמיקה וכו'
אחד הרוכשים שאל במקום את הקבלן מה היחס חרדים חילונים
וכך תשובתו:
8-9 כיפות סרוגות
0 חילונים
והשאר חרדים

רבותי!! כל הדיבורים לא רלוונטי לפי המידע הזה, תפסיקו לקרר, השכונה חרדית למהדרין.

haimn

משתמש פעיל
בעץ השקד היה עכשיו בחירת קרמיקה וכו'
אחד הרוכשים שאל במקום את הקבלן מה היחס חרדים חילונים
וכך תשובתו:
8-9 כיפות סרוגות
0 חילונים
והשאר חרדים

רבותי!! כל הדיבורים לא רלוונטי לפי המידע הזה, תפסיקו לקרר, השכונה חרדית למהדרין.

מעניין, מישהו כנראה לא אמר את כל האמת, כי אני יודע אישית על לפחות 2 משפחות חילוניות, והרבה יותר כיפות סרוגות, וזה רק במחיר למשתכן, בשוק החופשי יש בטח עוד (אבל שם אין לי ידע ממקור ראשון).

בע"ה רוב התושבים ירצו לגור בשלום ושלווה בלי מריבות, ונקווה שהקומץ הקיצוני (משני הצדדים) לא יהרוס לכל השאר.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
נראה לי זאת תהיה רמת המריבה.
בגלל שרצו לתת את זה לחילונים-
הקיצוניים ואפילו חרדים לא קיצוניים ינסו להראות ולהוכיח שזה לא צלח
ובמבחן המציאות לקיצוניים יש יותר סבלנות וכח במאבקים כאלו...
רחמי רק על היזמים הדירות היקרות יעמדו ריקות כי לא תהיה הצדקה לשלם עליהם
אולי תושבי חוץ יקנו את זה לנפוש באמצע השנה הרי תהיה שם אוירת ל"ג בעומר כל השנה וזה ייחודי!!

my car

משתמש פעיל
סיפור שקרה אתמול בעץ השקד ואולי קרה גם בפרוייקטים אחרים באזור, אשמח לייעוץ מה לעשות:
הקבלן קרא לרוכש לראות את הריצוף של הדירה המוכנה, הרוכש רואה שזו לא הדוגמה שהוא בחר!,

הקבלן פונה לספק הריצוף והתברר שמדובר באריחים עם הדפס דיגיטלי, וזה עובד כמו פאזל כל ארבעה אריחים משלימים זה את זה,
ובחלק מהאריחים יש "כתמים" כהים שמכערים את הריצוף(כמובן שזה ככה בכוונה) ואם הרוכש היה רואה את ה"כתמים" הללו הוא לא היה בוחר בדוגמא הזו,
הבעיה שספק הריצוף הביא לקבלן רק חלק 1 מתוך הפאזל של 4 המרצפות, ובחלק הזה אין כתמים, ולכן הרוכש בחר את הדגם הזה,
עכשיו הדירה כבר מרוצפת, ולקבלן ולספק אין חשק להחליף את הריצוף, ולכן כל אחד מפיל את האחריות על השני,

אם זה קרה גם לכם(נאמר ע"י הקבלן שזה קרה לפחות ל 10 רוכשים נוספים) אל תתותרו, ותעדכנו כדי שנוכל לעמוד על שלנו ביחד,

אם יש כאן מישהו שמבין בדינים המשפטיים של כזה מקרה, אשמח שיחכים אותנו מה החוק אומר במצב כזה מעורפל.

מיריומה

משתמש מקצוען
סיפור שקרה אתמול בעץ השקד ואולי קרה גם בפרוייקטים אחרים באזור, אשמח לייעוץ מה לעשות:
הקבלן קרא לרוכש לראות את הריצוף של הדירה המוכנה, הרוכש רואה שזו לא הדוגמה שהוא בחר!,

הקבלן פונה לספק הריצוף והתברר שמדובר באריחים עם הדפס דיגיטלי, וזה עובד כמו פאזל כל ארבעה אריחים משלימים זה את זה,
ובחלק מהאריחים יש "כתמים" כהים שמכערים את הריצוף(כמובן שזה ככה בכוונה) ואם הרוכש היה רואה את ה"כתמים" הללו הוא לא היה בוחר בדוגמא הזו,
הבעיה שספק הריצוף הביא לקבלן רק חלק 1 מתוך הפאזל של 4 המרצפות, ובחלק הזה אין כתמים, ולכן הרוכש בחר את הדגם הזה,
עכשיו הדירה כבר מרוצפת, ולקבלן ולספק אין חשק להחליף את הריצוף, ולכן כל אחד מפיל את האחריות על השני,

אם זה קרה גם לכם(נאמר ע"י הקבלן שזה קרה לפחות ל 10 רוכשים נוספים) אל תתותרו, ותעדכנו כדי שנוכל לעמוד על שלנו ביחד,

אם יש כאן מישהו שמבין בדינים המשפטיים של כזה מקרה, אשמח שיחכים אותנו מה החוק אומר במצב כזה מעורפל.
אולי תכתבו כאן איזה דגם ריצוף כך יהיה יותר כל לאתר עוד אנשים שהזמינו

אולי כדאי לברר מה אומר שם הדגם אצל ספקים אחרים אם זה אומר פזל או חתיכה אחת כי אם זה אומר פזל זה אומר שהקבלן לא נתן מה שהוא התחייב,
אני מכיר קבלן בד שהחליף ריצוף,

haimn

משתמש פעיל

הוא מהשוק החופשי? כי במחיר למשתכן לא היו לנו אריחים "משלימים" לבחירה.
הקבלן גם לא קרא לאף אחד מאיתנו לראות את הדירה מרוצפת, אלא הוא הזמין אותנו ברגע שהגיע המשלוח של האריחים לפני הריצוף לאשר שאלו האריחים שבחרנו, כך שבעצם חתמנו על אישור על האריחים עצמם שאיתם ירצפו לאחר מכן את הדירה.

יש לך במקרה תמונה של המרצפת המדוברת? אני אנסה לבדוק בקבוצת ווטסאפ שלנו אם זה קרה לעוד מישהו.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
איזה קבלן זכה במכרז החדש בשוק החופשי

דזפ

משתמש רשום
משהו יודע מה יצא אתמול בועדה לתכנון ובניה בעירייה עם אלי יוחנן?

my car

משתמש פעיל
הוא מהשוק החופשי? כי במחיר למשתכן לא היו לנו אריחים "משלימים" לבחירה.
הקבלן גם לא קרא לאף אחד מאיתנו לראות את הדירה מרוצפת, אלא הוא הזמין אותנו ברגע שהגיע המשלוח של האריחים לפני הריצוף לאשר שאלו האריחים שבחרנו, כך שבעצם חתמנו על אישור על האריחים עצמם שאיתם ירצפו לאחר מכן את הדירה.

יש לך במקרה תמונה של המרצפת המדוברת? אני אנסה לבדוק בקבוצת ווטסאפ שלנו אם זה קרה לעוד מישהו.

אשמח שתבדוק זאת בקבוצה של הרוכשים,
דגם סנד סטון.

ברוס

משתמש פעיל
מתווכים ימכרו לך גם בית בירח אם הם ירוויחו מזה 2%
זה לא ראיה לעתיד השכונה

עריכה: כמובן שאני לא מכליל ויש מתווכים ישרים ומקצועיים שרק טובת הלקוח והרצון להתפרנס ביושר ובכבוד לנגד עיניהם
דברתי איתו - והוא אמר לי שלפי דעתו המקצועית בנושא השכונה תהיה בסגנון רמה א'. חרדית למהדרין על כל סגנון חלקי הציבור החרדי.

ברוס

משתמש פעיל
אנחנו התקדמנו איתם הם ממש ממש מקצוענים ונחמדים , והמחיר שלהם דרך קבוצות הרכישה מאוד טוב
גם אני התקדמתי איתם ב"ה לשלב ראשון. אבל רציתי לשאול אותכם האם הקלפה קבלתם גם במחיר של המבצע או הייתם צריכים להוסיף על זה עוד 700 ש"ח. ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה