מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
מי שחשוב לו נוף זה כנראה רק קומה גבוהה. כנראה שאי אפשר לרצות גם קומה נוחה וגם נוף בלי שיחסמו אותו יום אחד
בגלל הטיפוגרפיה של המקום למרות שאני קומה נמוכה עדיין לדעתי זה מספיק גבוה. רק רוצה להיות רגוע...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מי שחשוב לו נוף זה כנראה רק קומה גבוהה. כנראה שאי אפשר לרצות גם קומה נוחה וגם נוף בלי שיחסמו אותו יום אחד
כיום, כל מיש מתגורר ברחוב האחים לכיוון כביש 10, נהנה מנוף מטריף וירוק למרחק.
בכל מקרה, הירוק הנפלא הזה אמור להתעמם, עם הבניה של רמה ח'.
צילום מסך 2024-06-18 150536.png

avi11

משתמש פעיל
כיום, כל מיש מתגורר ברחוב האחים לכיוון כביש 10, נהנה מנוף מטריף וירוק למרחק.
צפה בקובץ המצורף 1682888
שכונה ח' היא לכאורה ממש נמוכה. היא יכולה אולי ואולי להפריע למי שגר על הכביש של האחים. פחות למי שגר ברועי קליין.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שכונה ח' היא לכאורה ממש נמוכה. היא יכולה אולי ואולי להפריע למי שגר על הכביש של האחים. פחות למי שגר ברועי קליין.
לא דברתי על חסימה, אלא על הנוף היפה שיפנה את מקומו לאיזור בנוי.
מי שגר בעורף של רועי קליין נהנה רק מהנוף של הבניינים ברחוב האחים, אלא אם כן הוא גר בקומה ממש גבוהה.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הוא סך הכל דיבר על הירוק הירוק שיתעמם
וזה בהחלט יפריע לכולם

avi11

משתמש פעיל
לא דברתי על חסימה, אלא על הנוף היפה שיפנה את מקומו לאיזור בנוי.
טוב, זה כבר עניין של טעם. עקרונית בשווי דירה נוף מעורב נחשב יותר... (מנסה לנחם את עצמי...)
מי שגר בעורף של רועי קליין נהנה רק מהנוף של הבניינים ברחוב האחים, אלא אם כן הוא גר בקומה ממש גבוהה.
אני גר בעורף ואני לא חסום (-מעל הקבר) ואני גר בקומה נמוכה (מקליין, מהאחים זה באמת יוצא גבוה)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אין מקום שיש יותר פרטים?
מדובר בצרור של תוכניות עתידיות. כלומר, האדריכלים במשרד השיכון עסוקים בתכנון של שכונות עתידיות, והתוכניות הללו הם חלק מהם.
מישהו פעם אמר לי בשם שמעון גולדברג שהתוכנית הזו ירדה משולחן התכנון בגלל התנגדות של הירוקים.
מידע מדוייק לא נראה לי שאפשר למצוא ברשת.

avi11

משתמש פעיל
מישהו פעם אמר לי בשם שמעון גולדברג שהתוכנית הזו ירדה משולחן התכנון בגלל התנגדות של הירוקים.
מעניין! כשבאתי לבחור דירה שאלתי אם יש תוכניות עתידיות, אמרו לי שלא. אבל הם לא באמת אמורים לדעת תוכניות מסוג כזה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אני גר בעורף ואני לא חסום (-מעל הקבר) ואני גר בקומה נמוכה (מקליין, מהאחים זה באמת יוצא גבוה)
צודק. שכחתי את שני הבניינים באופק שלי שפתוחים לכביש 10.
טוב, זה כבר עניין של טעם. עקרונית בשווי דירה נוף מעורב נחשב יותר... (מנסה לנחם את עצמי...)
כיום מדובר בנוף מטריף. זה ירוק ברמות הזויות.
אישית, אני נהנה מפיסת נוף שמציצה בין הבניינים, אבל יצא לי להיות פעם בדירה ברחוב האחים בקומה חמישית. הנשימה שלי נעתקה מעוצמת היופי של הבריאה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מעניין! כשבאתי לבחור דירה שאלתי אם יש תוכניות עתידיות, אמרו לי שלא. אבל הם לא באמת אמורים לדעת תוכניות מסוג כזה.
לפני כמה שנים בחרת דירה?
שלוש? ארבע?
מאמין שתוכניות הללו חדשות יחסית. עובדה שהם בשלבי בוסר ראשוניים.

נערך לאחרונה ב:

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שאלתי - את מי?
את נציגי הקבלן? ממתי מאמינים לקבלן
מה אכפת לו מה בונים מולו, מעניין אותו רק למכור לך דירה
חוץ מזה שבאמת תכניות מתחדשות כל העת

avi11

משתמש פעיל
צודק. שכחתי את שני הבניינים באופק שלי שפתוחים לכביש 10.

כיום מדובר בנוף מטריף. זה ירוק ברמות הזויות.
אישית, אני נהנה מפיסת נוף שמציצה בין הבניינים, אבל יצא לי להיות פעם בדירה ברחוב האחים בקומה חמישית. הנשימה שלי נעתקה מעוצמת היופי של הבריאה.
זה עדיין לא יהיה חתיכה של נוף בין בניינים... כרגע עיקר הנוף הוא האופק ופחות המשטח למטה אבל ברור שאתה צודק.
מצורפת תמונה...
1718713330281.png

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
את נציגי הקבלן. לא היה לו עניין לשקר עלי, אם אני לא הייתי לוקח את הדירה אחרים היו לוקחים...
אנשי שיווק לא רק מתרגלים את עצמם כדי לשכנע אותך לקנות, אלא גם כדי לשכנע את עצמם למכור לאחרים, כך שנבחר, עדיין צודק
כך או כך רמת האמינות של נציגי הקבלן לא תמיד אמינה. כך ששווה שתבדוק ממקורות נוספים

האברך ממיר

משתמש מקצוען
זה עדיין לא יהיה חתיכה של נוף בין בניינים... כרגע עיקר הנוף הוא האופק ופחות המשטח למטה אבל ברור שאתה צודק.
מצורפת תמונה...
צפה בקובץ המצורף 1682904
אכן, נוף מהמם.
רמה ח' תקלקל בעיקר למי שגר יותר בתחילת האחים. לדעתי, בנמדר, הנוף הנשקף הוא בכמה וכמה רמות יפות יותר. אין להם את השטח המעובד מצד ימין.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם אני מבין טוב מזוית של התמונה שלך שזה הכיכר של כביש 10/375
אז אין שום תכנית שאמורה להיות מולך
לא ה-2 ולא רמה ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה