מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אם אני מבין טוב מזוית של התמונה שלך שזה הכיכר של כביש 10/375
אז אין שום תכנית שאמורה להיות מולך
לא ה-2 ולא רמה ח
אתה צודק ביחס לנווה עמים.
בנוגע לאופק שלי, יש גם את שולי ה-1.
1718713707684.png

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אבל שולי ה' 1 כן אמור להיות מולי
שולי ה1 מסתיים באופק שלך, עיקרו בהתחלה לכיוון כביש 10 ובכל מקרה אי אפשר עדין לדעת כלום על התכנית הזאת
וכל הקו שמעבר לכביש 10 ובכלל כל ההר שמעבר לכביש 375 נשאר נקי, נוף מרהיב

נערך לאחרונה ב:

האברך ממיר

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• תשריט 102-0434829.pdf
    4.2 MB · צפיות: 38

האברך ממיר

משתמש מקצוען
הסבר יותר מדויק?
אולי שירטוט על מפה?
שכונת השוטרים.jpg

פרוייקט נווה עמים ממוקם החל מצד ימין של רחוב רועי קליין (בתוך ה"מחומש" שבין הכבישים) ועד רחוב חביבה רייך. מתחת לנווה עמים תקום חלק משכונת השוטרים.

נערך לאחרונה ב:

ברוס

משתמש פעיל
רמה ח' מעבר לכביש 10 ירדה מהפרק באופן כליל ונחרץ - בשם סגרה"ע (ממונה תיק ההנדסה) שמעון גולדברג.

שולי רמה ה' על כל תוכניותיו , יקח עוד המון זמן עד שרדו לשטח בכלל , כי זה עדיין רק בתב"ע אפוף מסתורין כזה , ושום יזם/קבלן בנתיים לא רכש / התעניין בכלל על השטח הזה , ומה שגם עדיין אין עוד תוכניות ברורות לגבי גובה ומיקומי הבנייה. - כך או כך בכל אופן יש עוד הרבה זמן עד שיתיחילו בכלל לבנות שם , ובנתיים אפשר להינות מהנוף הנשקף.

ולגבי שכונת השוטרים , לציבור הכללי , גם זה ירד מהפרק , מפי עסקנים בכירים בעירייה , רק השם נשאר , כמו שנשאר השם נווה שמיר , מה שלא תואם בכלל את המציאות , ומה שגם בהסתדרות קרנות השוטרים , בכלל לא יודעים מכזה תוכנית בכלל לעתיד. ( יהיה שם בנייה , יש תב"ע , אבל לציבור הרחב , ולא לשוטרים דווקא )
וממ"נ אם לפני שנתיים לא הצליח ונכשל הקמפיין וההצרחה... הממומן והמשומן האגרסיבי של רשעת העיר הקודמת , להביא את הציבור הכללי לעיר , אז למה שעכשיו , שהמצב ב"ה הוכפל לטובה ולברכה פי כמה פעמים , יצליח ?

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לגבי שכונת השוטרים , לציבור הכללי , גם זה ירד מהפרק , מפי עסקנים בכירים בעירייה , רק השם נשאר , כמו שנשאר השם נווה שמיר , מה שלא תואם בכלל את המציאות , ומה שגם בהסתדרות קרנות השוטרים , בכלל לא יודעים מכזה תוכנית בכלל לעתיד. ( יהיה שם בנייה , יש תב"ע , אבל לציבור הרחב , ולא לשוטרים דווקא )
אני מקווה שאתה צודק ואני טועה. אבל לפי מה שידוע לי, הדירות שם כבר נמכרו. כך שמעתי מאחד השכנים שלי, שטען שהוא רכש שם דירה.
זה פועל בצורה של עמותה, כמו קבוצת רכישה. הקרקע הוקצתה בצורה של פטור ממכרז, וקדם לכך גם שינוי תב"ע שערורייתי.
כמי שהובא כאן:
ולהבנתך, קיימת אופציה חוקית לקחת שטח ציבורי עם ייעוד מוגדר, ולהקצות אותו לכוחות הביטחון?
לא נדרש שינוי תב"ע בשביל דבר כזה?
ממידע המופק כיום מעיריית בית שמש, זה מוגדר כקרקע ציבורית.
אולי אפשר לצאת כאן עם תחקיר קטן.
לאחמ"כ בוצע שינוי תב"ע כדי לאפשר את הבניה למגורים בשטחים הללו.

קבצים מצורפים

• council_ptor_ptor-3829.pdf
    KB 56.5 · צפיות: 25
  • 1716877593.7567.pdf
    KB 237.9 · צפיות: 21

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שולי רמה ה' על כל תוכניותיו , יקח עוד המון זמן עד שרדו לשטח בכלל , כי זה עדיין רק בתב"ע אפוף מסתורין כזה ,
זה עדיין לא בגדר תב"ע.
ושום יזם/קבלן בנתיים לא רכש / התעניין בכלל על השטח הזה ,
כל עוד שאין תב"ע, אין מה להוציא לשיווק, וממילא, אין ליזמים במה להתעניין.
כך או כך בכל אופן יש עוד הרבה זמן עד שיתיחילו בכלל לבנות שם , ובנתיים אפשר להינות מהנוף הנשקף.
גם אני מצטרף. לבריאות.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שולי רמה ה' על כל תוכניותיו , יקח עוד המון זמן עד שרדו לשטח בכלל , כי זה עדיין רק בתב"ע אפוף מסתורין כזה , ושום יזם/קבלן בנתיים לא רכש / התעניין בכלל על השטח הזה , ומה שגם עדיין אין עוד תוכניות ברורות לגבי גובה ומיקומי הבנייה. - כך או כך בכל אופן יש עוד הרבה זמן עד שיתיחילו בכלל לבנות שם , ובנתיים אפשר להינות מהנוף הנשקף.
זה לא בתבע בכלל זה בתכנון ראשוני לגמרי של רמי עוד לא הגיע למנהל התכנון
אין מה לרכוש/להתעניין עדין
כל שכונה מתחילה ככה
באמת אבל זה עוד הרבה זמן

avi11

משתמש פעיל
רמה ח' מעבר לכביש 10 ירדה מהפרק באופן כליל ונחרץ - בשם סגרה"ע (ממונה תיק ההנדסה) שמעון גולדברג.
1. מה זה כביש 10? אני לא רואה במפה. אני רואה רק 3855
2. חבל... קיוויתי שהאמירה של גולדברג נאמרה על שולי רמה ה'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה