מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
המייל שלי: ------- @ gmail.com
@בית בכפר אשמח שתתייג אותי כדי שאמחק אח"כ את המייל

נערך לאחרונה ב:

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה.
(לתייג זה @א"א )
אכפת לכם לערוך את ההודעה הקודמת שלכם ולמחוק את המייל?
תודה רבה

ברוס

משתמש פעיל
אין עדיין שילוט על הבניינים של נמדר, בגלל שהם רחוקים מאוד מסיום הבניה.
אשמח אם תסביר לי מה זה נקרא שהם רחוקים מסיום הבניה ?
הרי כשהייתי שם בדירה שלי ( היום כבר א"א להיכנס... ) בחודש תמוז שעבר כל הדירות בפרויקט פחות או יותר כבר היו מרוצפות כולל החדרי מדרגות , כבר היו אמבטיות בבתים וכו'. והיום שכבר א"א עכ"פ להיכנס באופן רשמי ... זה נראה מבחוץ גמור יפה ומושלם , אשמח אם אתה יכול להביא עדכון או תמונה , כי כבר המון זמן ( כמעט חודשיים ) לא הייתי שם , ובפרט שהם אמרו לי במשרד של נמד"ר שהם רוצים כבר מצידם להביא מפתחות ב 4/22 שזה יוצא ער"ח ניסן ( פחות מ 4' חודשים ) תשפ"ב.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אשמח אם תסביר לי מה זה נקרא שהם רחוקים מסיום הבניה ?
הרי כשהייתי שם בדירה שלי ( היום כבר א"א להיכנס... ) בחודש תמוז שעבר כל הדירות בפרויקט פחות או יותר כבר היו מרוצפות כולל החדרי מדרגות , כבר היו אמבטיות בבתים וכו'. והיום שכבר א"א עכ"פ להיכנס באופן רשמי ... זה נראה מבחוץ גמור יפה ומושלם , אשמח אם אתה יכול להביא עדכון או תמונה , כי כבר המון זמן ( כמעט חודשיים ) לא הייתי שם , ובפרט שהם אמרו לי במשרד של נמד"ר שהם רוצים כבר מצידם להביא מפתחות ב 4/22 שזה יוצא ער"ח ניסן ( פחות מ 4' חודשים ) תשפ"ב.
כוונתי, שזה לא לקראת אכלוס.
בשונה מעיר דוד ועץ השקד, שהבניינם מבחוץ עברו ניקוי מבטון, חלונות, דלתות למרפסות, ובעיר דוד גם כל הכניסות לבניינים מסודרים עם דלתות וכל השאר, בנמדר אפשר לראות על הבניינים מבחוץ שאריות של בטון, החלונות עדיין חשופים, בנמדר למטה בקושי יש מעקות במרפסות.
בשלב הזה השילוט על הבניינים הוא רחוק מאוד. בד"כ זה מגיע ממש בצמוד לטופס 4 ולאכלוס.
התאריך שהזכרת ממש מסתדר עם מה שעדיין נשאר לבנות שם, וככה"נ זה כנראה יהיה מוכן אז.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
פרויייקט עיר דוד, בניין 3
לצורך הפעלת מעליות והתקשרות עם חברת ניהול מידעים את כל הדיירים על אספה כללית. אם יש בקהל אנשים שקנו בעיר דוד, בניין 3,תשלחו בבקשה שם ומספר דירה כדי שתוכלו לקחת חלק בהחלטות (גובה תשלומי ועד בית למשל)
@Y2182235
.gmail
com
חשוב לדעת שעד שכל הדיירים יקבלו מפתח אין שום סמכות חוקית לדיירים שכבר קיבלו לקבל החלטות, זה וועד שלא נבחר ולכן שום החלטה שלו לא מחייבת אף דייר, זה נטו רצון טוב וגם נוחות של הדיירים שכבר כן קיבלו מפתח, לכן גם אם יחליטו למגן מעלית או להפעיל אותה לא יוכלו לדרוש לאחר מכן תשלום מהדיירים שלא היו שותפים להחלטה, חשוב לקחת את זה בחשבון כדי למנוע בעיות בעתיד.

נערך לאחרונה ב:

ברכת מרום

משתמש מקצוען
לגבי נמדר בחופש הם ניקו מבטון את הבניינים ב-491 ויש שם גם מעקות בשתי הבניינים הנמוכים
בבניינים הגבוהים עדיין אין אבל ניקו עם מכשיר מיוחד חזיתי בזאת בעיני.
לגבי עץ השקד הם את שלהם עשו אבל הפיתוח מצד משרד השיכון עדיין רחוק.
אני מאמינה שהם יפעילו לחץ כדי שהם יוכלו לאכלס כמה שיותר מהר
מה שכן זה לטובת נמדר עליון שנמצא באמצע וכדי לפתח את עץ השקד חייבים לפתח את את נמדר
לגבי למטה אין לי מושג.

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני זכיתי בפרויקט של אלי יוחנן והוזמנתי דרך הקבלן לבחור מטבח אצל אניס מטבחים
האם החברה נותנת אפשרות של שני כיורים נפרדים לגמרי ?
האם כדאי ללכת דרכם או שעדיף לבטל ולעשות פרטי?
לכאו' עדיף לך לעשות פרטי כי הסטנדרט של מחיר למשתכן על הפנים אבל זה הרבה יותר יקר מהזיכוי שהם נותנים

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
למישהו יש מידע לגבי שאר האיכלוס בעיר דוד?

די וי די

משתמש רשום
על פניו זה לא נראה עיריית בית שמש
עוד אנשים קבלו הודעה זו
אשמח לדעת מאיזה כתובת מייל זה הגיע אליך
מעניין אותי מה המקור של השאלון
בכל אופן אל תכניס פרטים מזהים
אני קיבלתי את המייל הזה מהקבלן בעצמו [אלי יוחנן]
כך שאני מאמין שהוא לא שולח סתם

ברוס

משתמש פעיל
לגבי נמדר בחופש הם ניקו מבטון את הבניינים ב-491 ויש שם גם מעקות בשתי הבניינים הנמוכים
בבניינים הגבוהים עדיין אין אבל ניקו עם מכשיר מיוחד חזיתי בזאת בעיני.
לגבי עץ השקד הם את שלהם עשו אבל הפיתוח מצד משרד השיכון עדיין רחוק.
אני מאמינה שהם יפעילו לחץ כדי שהם יוכלו לאכלס כמה שיותר מהר
מה שכן זה לטובת נמדר עליון שנמצא באמצע וכדי לפתח את עץ השקד חייבים לפתח את את נמדר
לגבי למטה אין לי מושג.
מה התאריך איכלוס של הרוכשים בשוק החופשי בנמדר עליון ותחתון ?

goaty

משתמש פעיל
אני זכיתי בפרויקט של אלי יוחנן והוזמנתי דרך הקבלן לבחור מטבח אצל אניס מטבחים
האם החברה נותנת אפשרות של שני כיורים נפרדים לגמרי ?
האם כדאי ללכת דרכם או שעדיף לבטל ולעשות פרטי?
מכירים בכלל את החברה הזו?

המצפה לישועה

משתמש צעיר
מישהו יודע האם יש היתר בניה בהגרלה 994 של אלי יוחנן?
ואם אין היתר האם זה דוחה את תאריך ההתחייבות שלהם בחוזה למסירת הדירה ?

די וי די

משתמש רשום
בנתיים מתקדמים שם בבניה גם ככה,
אוחזים ביציקות של קירות קומת המינוס הראשונה בכל הבניינים
מנין לך?
יש תמונות ?
ואיך בכלל מותר לבנות אם אין היתר בניה ? [או שקומת מינוס בכלל היתר חפירה ? ]
ושוב
האם יש צפי להיתר בניה סופי ? [לי הם אמרו לפני שבועיים שממש בימים הקרובים...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה