דרוש מידע חסימת קווי ווטספ

סמינר דוד

משתמש מקצוען
השבוע, בבת אחת נסגרו לי כל הווטספים, של בית הספר, של המשפחה, הכל.
עד עכשיו, התחלפו לי המספרים בקצב מסחרר, אבל הווטספ לא נסגר. ופתאום בבת אחת, כלם נסגרו.
האם רמי לוי עשה את זה לעוד אנשים, או שבמקרה, המספר שלי עלה על סרטון?
מישהו נפגש עם דבר כזה?

מירי פרידמן 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
בוואטסאפ יש באמת הרבה בעיות...
אבל מערכות IVR2 של ימות המשיח קלות לתיפעול,
כלומר אם נחסם מערכת תוכן אפשר להתקשר לפורטל התוכן של ימות המשיח ובתחילת התפריט הראשי מקישים ישר את מספר המערכת בלי סולמית בסוף וכו'....
ומחכים 5 שניות וזה עובד!!!

מה זה מערכות IVR2 איך פותחים את זה?
יש לי כמה מערכות חסומים ושמרתי באנשי קשר ככה,
(דוגמא) 0733989292P0795545100
00000000000 ^000000000^
זה מספר המערכת טכנים, | וזה מספר של פורטל התוכן,
_

והאות P באנגלית שביניהם זה משהו ידוע שלוחץ אוטומתית במקומכם את המקשים הרצויים בתחילת השיחה....
נסו ושילחו לי תודה אם הצלחתם, (וגם אם לא....)
אני יעזור אם אפשר בל"נ...
בהצלחה....

לא הבנתי צריך לעשות הפאלפון בדיוק מה שכתוב פה או לי מס הקו שלי?

מירי פרידמן 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים

סמינר דוד

משתמש מקצוען
זה לא עוזר. כל קווי הווטספ, כולל קוים שמתחילים במספר 03 - חסומים לי.

אני חושבת לעבור לפרטנר, שמעתי ששם לא נחסמו. ומעניין אותי אם זה נכון. כי אם כן, אעבור לפרטנר. אי אפשר להתנתק כך מכל הקבוצות.

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
זה נכון שפרטנר הרבה פחות נחסם, אבל הם הולכים להוריד את הדקות באופן דרסטי, לכן כדאי למהר ולהצטרף, לתפוס את התכנית עם 5000 דקות

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם סלקום הורידו ל2500 דקות ולא משנה מתי אתה מצטרף, אבל בכל אופן שווה לעבור לפרטנר (יותר נכון לעזוב את סלקום/גולן) כמה שיותר מהר, בפרטנר כמעט ואין חסימות.
חשוב גם להיכנס לכאן
https://www.atzuma.co.il/6134

A052

משתמש סופר מקצוען
סלקום חסמה הראשונה,
פלאפון ורמי לוי אחריה,
למה נראה לכם, שפרטנר תישאר הרבה זמן מאחור?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אם החוק לא אתם, אז איך הם ממשיכים לעשות את זה?

אף אחד לא התלונן?

לא הגיוני!!!

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אני לא נכנסת לעצומה נגד ועדת רבנים, ולא משנה מיהם באמת. עסקנים או רבנים, אם יש מאחורי זה שם רבנים, אני לא שם.

ולשר התקשורת, שלחתי עכשיו בקשה. למרות שאני מאמינה שיש לו כבר ערמות של בקשות/תלונות כאלו.

פפרר

משתמש מקצוען
זה לא עוזר. כל קווי הווטספ, כולל קוים שמתחילים במספר 03 - חסומים לי.

אני חושבת לעבור לפרטנר, שמעתי ששם לא נחסמו. ומעניין אותי אם זה נכון. כי אם כן, אעבור לפרטנר. אי אפשר להתנתק כך מכל הקבוצות.
פרטנר חסמו לי היום הכל מהכל , העצוב הוא שרק אתמול עברתי מהסיבה הזאת ולא עבר יום אחד ובום הכל חסום

סמינר דוד

משתמש מקצוען
גם אני 'כמעט עברתי מהם', אבל ראיתי שהחסימות הולכות ומתרבות, אז העדפתי לחכות. והיום, גם לאחותי שהיא בפרטנר, חסמו ה-כ-ל.

זה אחרי שאתמול אמרה לי, תעברי לפרטנר, חבל, כל החברות סוגרות, ופרטנר לא - צחוק הגורל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה