קורונה חינוך מיוחד - חוזרים ללימודים

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
את יודעת אם זה לפי קריטריונים מסוימים???

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אה אצלנו לא היה טפסים
זה יותר היה באויר כזה...
חבל:(

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
את יכולה לשלוח לי מייל ואשלח לך אולי זה עוד רלוונטי

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מי שצועק נגד-
מישהו חייב אתכם לשלוח???
היו הורים שלחצו לפתוח את במסגרות כי קשה להם בבית, אז פתחו,
מי שרוצה ישלח ומי שלא רוצה לא ישלח,
לא הבנתי למה להתעצבן על זה שהילדים שלנו שפני נסיון ועלולים להדבק,
תמשיכו לשמור עליהם בבית בתוך הצמר גפן למרות שזה לא קל.
זה מה שאני עושה.

שמואל כהן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מי שזעק זה רק שפני הניסיון-
התלמידים והצוות- שמחייבים אותו לבוא לעבוד ולסכן את עצמו,
(או לחתום אבטלה ולקבל משכורת מצחיקה, מה שלא פשוט בכלל...)

ממממממ

משתמש מקצוען
אנחנו כבר למעלה מחודש וחצי לא יוצאים מהבית,
אין חשיפה לאף קרוב משפחה משום דרגה שהיא,
ת'אמת, קצת נעלבתי שהגננת של הבן שלי (אישה צעירה) אמרה לי "ואם הבן שלך ידביק אותי?" התחושה היתה, כאילו, מה, כבר חודש וחצי אני שומרת על עצמי ובגלל שאת לא (אולי) שומרת, אני עלולה להידבק.
אז אני שומרת, ועוד איך, עוד בזמן שכולם זילזלו וצחקו והבנין שלנו התמלא בקייטנות וממתקים והרחובות היו מלאים באנשים וקניות ואנחנו לא עשינו כלום, רק ראינו ועינינו כלות, גם אני רציתי להיות "מתוקתקת" לפסח, אבל ידעתי שהבריאות הכי חשובה.
ובאמת התחשק לי לשאול את הגננת המסורה אם היא לא יצאה לשום קניה מהרגע שהיא נשארה בבית, כמוני.
כי אולי אני צריכה לפחד שהיא תדביק אותו...
שמתי לב שככה זה. כל אחד סומך על עצמו ולא סומך על אחרים.

• תודה
Reactions: צ

טוביT

משתמש פעיל
כל מי שרוצה פרטים על מחשבים או טאבלטים של משרד החינוך:
יש חוק שיוויון הזדמנות לתלמידים ולפיו כל תלמיד שיכול להעזר במחשב לצורכי למידה (מלוחות תקשורת ועד תוכנת הקלדה מיוחדת ותוכנות הנגשה לראיה) יש אפשרות להגשת בקשה לכל הורה, האחריות לידע את ההורה היא על המוסד הלימודי כך שאם זה מתאים לילד שלך קיבלת הודעה מבית הספר וגם אם לא אתה זכאי להגיש בקשה.
התהליך: הורה מגיש בקשה המוסד הלימודי ממלאה פרוטוקולים ומגישים בקשה למשרד החינוך בשלב שלישי משרד החינוך צריך לאשר את הקניה המוסד רוכש, ההורים מאשרים ומשרד החינוך משלם.
תהליך שנראה פשוט למעשה מי שהגיש אחרי חנוכה יש לו פגישה עם מדריכת משרד החינוך ביולי...
התהליך נכון לכל הנגשה (גם פיזית כגון כיתה אקוטית וגם טיולים ריהוט אישי מותאם ועוד)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
העירייה שלנו מודיעה שאין הסעות לחינוך המיוחד.
מה שאומר שהילד שלנו ישאר בבית.

בבבבבב

משתמש צעיר
האם מטפלות פרא רפואיות אמורות לעבוד באופן פרטני עם הילדים? או שהתפקיד שלהן בימים אילו הוא להיות עם קבוצות מסוימות במקום המורה?

נאמנת

משתמש מקצוען
היתה הוראה מטעם משרד החינוך להמליץ להורים שילדם בקבוצת סיכון - לא לשלוח.
זה לא המלצה, זו הוראה.
בבית הספר של בני רק מי שרופא אישר יוכל להגיע.
וכמעט חצי בית ספר(!) לא קיבל אישור! (הוא לא מאושר)
(גם מי שכן- הרבה פוחדים לשלוח ובצדק.)
ומדובר על 3 שעות 3 פעמים בשבוע טיפולים פרא רפואיים.
המפגש הכתתי בזום זמן קצר בהתאם ליכולת הילדים.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא המלצה, זו הוראה.
בבית הספר של בני רק מי שרופא אישר יוכל להגיע.
וכמעט חצי בית ספר(!) לא קיבל אישור! (הוא לא מאושר)
(גם מי שכן- הרבה פוחדים לשלוח ובצדק.)
ומדובר על 3 שעות 3 פעמים בשבוע טיפולים פרא רפואיים.
המפגש הכתתי בזום זמן קצר בהתאם ליכולת הילדים.

אצלנו לא ביקשו שום אישור, ורובם ילדים בסיכון

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

נאמנת

משתמש מקצוען
לא ביקשו אישור גם אצלינו.
הם, כלומר רופא המוסד עבר התיקים הרפואיים ואישר או שלל.
(יש רופא אחראי, לא יודעת אם בפועל במקום אבל כן שמרכז אחריות רפואית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה