קורונה חינוך מיוחד - חוזרים ללימודים

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מקודם דברתי מאמא שלי והבנתי שזה ממש לא חוזרים ללימודים כל ילד זאי ל6 שעות בשבוע או יום אחד או יומיים 3 שעות ואין הסעות כאילו שאמי תסע עם אחי מבית שמש עד שיח סוד בשביל זה

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@הילה פוטוגרפי אמא שלי קבלה שלושה ימים בשבוע, מ-9 ועד 15:00.
9-12: קבוצה אחת הכוללת שלושה ילדים (לא כולל אוכל!!!)
-12-15: קבוצה שניה כנ"ל.

זה מוזר...אצלם יש....
איפה אצלם? בית שמש האחרונים שנותנים הסעות לחנמ תמיד כל שנה תחילת שנה צריך להתחנחן שיהיה כבר הסעה זה ידוע

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אמהות לילדי חנמ-
יש נייר עמדה של משרד הבריאות ובו רשימה של תיעדוף חולים קשים להנשמה,
בעלי מוגבלויות נמצאים בתחתית הרשימה.
חשובנה טוב מה יותר קל לשלוח את הילד לגן שאין לכן מושג כמה באמת מחטאים שם....
או להשאר איתו בבית.
אגב יש הרבה דברים שנחשבים לקבוצות סיכון למרות שהם לא נמצאים בהוראות הרשמיות של משרד הבריאות. (למשל היפוטוניה)
אני לא חושבת שהשיקול הזה צריך להלקח בחשבון.
יש כרגע מאה ומשהו מונשמים (וזה במגמת ירידה) ובין 2000-3500 מכשירי הנשמה.
אגב, לא לכל ילדי החינוך מיוחד יש כשל חיסוני. ילדים על הרצף למשל אין הבדל גופני בינם לבין ילדים רגילים. (איך אמרה לי אמא לאוטיסט הבן שלי מסוגל לאכול ברגים ולשתות אקנומיקה, אז קטן עליו קורונה..)
בכל אופן המצב הכי מיטבי הוא שהמוסדות יפתחו וכל הורה יבחר אם לשלוח או לא. אין ספק שהורים יודעים מה הכי נכון לילדם, אבל שלפחות תהיה להם בחירה.

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אמהות לילדי חנמ-
או להשאר איתו בבית.
אגב יש הרבה דברים שנחשבים לקבוצות סיכון למרות שהם לא נמצאים בהוראות הרשמיות של משרד הבריאות. (למשל היפוטוניה)
אני חושבת שהילדים היו בבתים הרבה מאוד זמן.
אם ראו לנחות להקל בהנחיות כן יש סיבה לשמוח ולשחרר ולשלוח כי ככל הנראה לקחו את הסכנות בחשבון.
באמת לבי עם ההורים (מכירה כמה כאלה משכנות קרובה) אני חושבת שצריך להאמין בה' כי הוא זה שנתן
ליושבים בראש את ההבנה שניתן להקל ולפתוח חלקית את המוסדות.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
גני שפה = גני חינוך מיוחד.
ברור שמדובר בסיכון ומאמינה שהרבה הורים לא ישלחו (מכמה שיחות עם הורים - אולי כי אני עובדת עם ילדים פחות מורכבים)

לגבי זמנים,
מה שנכתב כאן,
לא מדוייק.
גני שפה חוזרים גם כן במתכונת מצומצמת, כך לפחות כאן בעיר. (כמה פעמים בשבוע וכל פעם רק חלק מהילדים).

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני חושבת שהילדים היו בבתים הרבה מאוד זמן.
אם ראו לנחות להקל בהנחיות כן יש סיבה לשמוח ולשחרר ולשלוח כי ככל הנראה לקחו את הסכנות בחשבון.
באמת לבי עם ההורים (מכירה כמה כאלה משכנות קרובה) אני חושבת שצריך להאמין בה' כי הוא זה שנתן
ליושבים בראש את ההבנה שניתן להקל ולפתוח חלקית את המוסדות.
יש ילדים (כמו שלנו) שהבעיה שלהם היא רק תקשורת (אוטיזם) ללא שום בעיות שונות, על פי רוב הם בריאים וחזקים יותר מכל הילדים בגילם (יש טוענים שכשלא משתמשים בשכל, אז כל הכוח של הגוף מתנקז לשרירים במקום להתחלק קצת עם המוח).
להם לא נשקף הרבה סיכון. אבל אף פעם אין 0 אחוז סיכון לצערנו.

רות לוי

משתמש פעיל
יש ילדים (כמו שלנו) שהבעיה שלהם היא רק תקשורת (אוטיזם) ללא שום בעיות שונות, על פי רוב הם בריאים וחזקים יותר מכל הילדים בגילם (יש טוענים שכשלא משתמשים בשכל, אז כל הכוח של הגוף מתנקז לשרירים במקום להתחלק קצת עם המוח).
להם לא נשקף הרבה סיכון. אבל אף פעם אין 0 אחוז סיכון לצערנו.
לצערינו הרב יש הורים לילדים מיוחדים שהם בקבוצת סיכון
מי ישמור עלהם?.??

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לצערינו הרב יש הורים לילדים מיוחדים שהם בקבוצת סיכון
מי ישמור עלהם?.??
לכל הורה אמורה להיות בינה בקודקודו והלימודים אינם חובה. אם יש בבית הורה או בן משפחה אחר בקבוצת סכון סביר שיחליטו לא לשלוח את הילד מהבית.
זה יקרה גם כשתפתח מערכת הלימודים בחינוך הרגיל.

yudb

משתמש סופר מקצוען
היא חייבת לקבל אותו
תשלחי לה את המתווה החדש שהעלו כמ ההודעות לפניי
זה לא את- מולה
זה ההנחיות.
ההנחיות תתקבלנה ממקום הלימודים.
כל מקום זה שונה.
למשל מקומות מוגבלים.

לאור ההנחיות החדשות,
אני לא חושבת שהשיקול הזה צריך להלקח בחשבון.
יש כרגע מאה ומשהו מונשמים (וזה במגמת ירידה) ובין 2000-3500 מכשירי הנשמה.
אגב, לא לכל ילדי החינוך מיוחד יש כשל חיסוני. ילדים על הרצף למשל אין הבדל גופני בינם לבין ילדים רגילים. (איך אמרה לי אמא לאוטיסט הבן שלי מסוגל לאכול ברגים ולשתות אקנומיקה, אז קטן עליו קורונה..)
בכל אופן המצב הכי מיטבי הוא שהמוסדות יפתחו וכל הורה יבחר אם לשלוח או לא. אין ספק שהורים יודעים מה הכי נכון לילדם, אבל שלפחות תהיה להם בחירה.
ועוד משהו,
שיבינו למה התירו את פתיחת המוסדות.
לא כולם הפנימו שבעצם אין הקלה במצב.
זה רק העניין הכלכלי שיצר הקלות...

לאה פפירוב

משתמש רשום
אמהות לילדי חנמ-
או להשאר איתו בבית.

יש לך מקור לתעדוף המדובר?

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
גני שפה = גני חינוך מיוחד.
ברור שמדובר בסיכון ומאמינה שהרבה הורים לא ישלחו (מכמה שיחות עם הורים - אולי כי אני עובדת עם ילדים פחות מורכבים)

לגבי זמנים,
מה שנכתב כאן,
לא מדוייק.
אכן כך
9-12
שלש פעמים בשבוע
אוטיזם,ירושלים.

טוביT

משתמש פעיל
נראה שכמה כאלה שכתבו פה לא כ"כ מכירים את ההתמודדות מקרוב....

כמורה בבית ספר חנ"מ קיבלנו הוראה שמתחילים מיום שלישי בקבוצות קטנות ז"א שלושה תלמידים עם שתי מורות
שלוש שעות שלושה ימים בשבוע.
יש לשמור מאד שכל תלמיד לא יפגוש בשאר מאכלסי ביה"ס.

אין הסעות אלא אם כן מונית אישית באישור ועדה מיוחדת בעיריה....

האמת, שכל הצוות קיבל בהבנה את המצב ומבינים טוב טוב את ההורים שישלחו בכל מחיר,
מכירים את הקושי מבינים את האין ברירה....

שמחהלה

משתמש פעיל
אבל איך רוצים שילד בן 3 יגיע לגן אם אין הסעות,
שההורה יסע איתו באוטובוס ציבורי פעמיים ביום או במונית פרטית על חשבונו,

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין הסעות אלא אם כן מונית אישית באישור ועדה מיוחדת בעיריה....
מענין, קיבלתי הודעה מעירית בני ברק שחוזרים לעבודה בשלישי, ואז בתי הספר ישלחו את הרשימות ונקבל פרטים מדויקים על מערך ההסעות, בנוסף אמרו שההסעות יוקטנו וחובה להגיע לעבודה- לליווי עם מסכה, וכמובן לעקוב שמרגישים טוב.
עפ"י ההודעה היה נשמע שמחזירים גם את ההסעות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה