מידע שימושי זלזול מחפיר בנוסעים על ידי חברת קווים ממירון למודיעין עילית (המבשר)

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
המצב הזה נוראי, והוא לא יכול להמשיך ככה,
חבר שלי היה אתמול בתחנה המרכזית בצפת והוא אמר לי שמה שהלך שם זה פשוט לא נתפס.
צרחות, זעקות, דחיפות, אנשים רומסים אחד את השני, נשים נדחפות, ילדים נרמסים. תפיסת מקומות, מריבות, וכו'ו כו' וכו'.
לאיפה הגענו?????????????????????????????????????????????????????????

זושא כץ

משתמש מקצוען
כ"כ הרבה קבלנים יש בעיר
ובסוף יש את הבלגן הזה

מה יהיה בבין הזמנים????

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נקודה למחשבה:
לצערנו הרב אנו עדים\שומעים על מקרים כאלו בתחבורה ציבורית הדבר כמובן גורם לכאוס גדול אך האם ניסינו פעם כאשר פתאום מגיע אוטובוס להעלות נוסעים לתת זכות קדימה לאנשים מסוימים כגון אנשים מבוגרים או הורים עם ילדים קטנים ולפעמים אולי אפילו בלית ברירה לפצל את המשפחה שהקטנים יסעו הביתה עם אחד ההורים והאחרים ימתינו בתחנה (עד לא ידוע מתי) בתקוה שיגיע אוטובוס אחר שייקח אותם גם למחוז חפצם בלי לדון אף אחד אני פשוט כותב את הדברים מתוך מחשבה שעלתה לי פעם לאחר מעשה שנדחפתי לאוטובוס ותפסתי לי מקום בו זמן שנשארו למטה כאלו שהיה יותר חשוב שיעלו ומאז המחשבה הזו מלווה אותי כל פעם וב"ה הצלחתי לעמוד בנסיון במקרים אחרים

יהודי חשוב

משתמש פעיל
עד מתי נמשיך ליהיות בני ערובה של החברה הזאת?
יש איזה מכרז באופק?
מה יהיה בבין הזמנים????
ומה יהיה אחרי שלכולם יהיה חופשי לכל הארץ ואפשר לנסוע חינם לכל מקום
יהיה קטסטרופה נוראית
המונים שמחכים בתחנה ראשונה ובכל העיר מזוודות ילדים בוכים ובלגן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ספציפית האוטובוסים של מירון, מודיעין עלית עובדים בהרשמה מראש... הקטסטרופה שהולכת שם זה בגלל אנשים שמגיעם לאוטובוס בלי הרשמה. די לא הוגן לאלו שכן טרחו להרשם...
הבעיה היא שאין כרטיס / קוד שיוכלו לזהות באמצעותו את אלו שהזמינו.
אני מאמין שאם כל אלו שהיו במקום היו מגישים תביעה על סך 500 ש"ח כ"א זו הייתה הפעם האחרונה שדבר כזה היה קורה, אבל מה לעשות שאנשים נהנים להתלונן בפורום במקום לדאוג לפעם הבאה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה