דרוש מידע ועדת קבלה מעונות תמת תשפ"ג

1234tamar

משתמש רשום
מה זה אומר?שיש סיכוי?

בהתאם לבקשתך נמצא כי ילדך נמצא במקום 58 כלומר ב-5 המקומות האחרונים.
בהתאם לסעיף 9ב לנוהל ועדות קבלה, הורים שילדיהם נמצאים ב-5 המקומות האחרונים יקבלו הודעות סופיות לאחר סיום הדיון בהשגות.

Kelly

משתמש פעיל
קיבלתי עכשיו הודעה שהילד לא התקבל כי לא הוגשו כל המסמכים הנדרשים.
אבל - כשבצעתי את הרישום לוועדת קבלה לפני שלושה חודשים, התקשרתי למוקד וקיבלתי הוראות ברורות איזה מסמכים לשלוח, ואחר כך אפילו השלמתי מסמך נוסף שהם ביקשו.
בקיצור... לא נראה לי שמשהו חסר ואני לא מצליחה לברר בשום אופן. בטלפון השיחה מתנתקת באלגנטיות. מה עושים?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
מה זה אומר?שיש סיכוי?

בהתאם לבקשתך נמצא כי ילדך נמצא במקום 58 כלומר ב-5 המקומות האחרונים.
בהתאם לסעיף 9ב לנוהל ועדות קבלה, הורים שילדיהם נמצאים ב-5 המקומות האחרונים יקבלו הודעות סופיות לאחר סיום הדיון בהשגות.
הם בהחלט שכן
הם נותנים אופציה אולי יהיו כאלו שיערערו

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אבל - כשבצעתי את הרישום לוועדת קבלה לפני שלושה חודשים, התקשרתי למוקד וקיבלתי הוראות ברורות איזה מסמכים לשלוח, ואחר כך אפילו השלמתי מסמך נוסף שהם ביקשו.
בקיצור... לא נראה לי שמשהו חסר ואני לא מצליחה לברר בשום אופן. בטלפון השיחה מתנתקת באלגנטיות. מה עושים?
תערערי

bnoya

משתמש מקצוען
אפשר קישור לאתר שמוצגות שם התוצאות?

אסתיס

משתמש מקצוען
זה לא מעודכן שם.
אני קיבלתי מייל שהתקבלתי. ב"ה ב"ה ב"ה
ובקישור הנ"ל מעודכן עדיין :עבר לוועדת קבלה.

אוטומציה

משתמש חדש
קרה לי גם אותו דבר!!
מה אפשר לכתוב בהשגה שבאמת יוכיח שהגשתי הכל?
ההוכחה היחידה שיש זה שהם לא שלחו מייל נוסף עם דרישת מסמכים חסרים
השאלה אם מספיק?

Kelly

משתמש פעיל
קרה לי גם אותו דבר!!
מה אפשר לכתוב בהשגה שבאמת יוכיח שהגשתי הכל?
ההוכחה היחידה שיש זה שהם לא שלחו מייל נוסף עם דרישת מסמכים חסרים
השאלה אם מספיק?
מה את מתכננת לעשות?
אני לא מצליחה להשיג אותם בטלפון, מתנתק מיד.
אני מפחדת "לבזבז" את ההשגה שלי על משפט כמו "אתם טוענים שלא הגשתי את כל המסמכים, אבל כן הגשתי ועובדה שלא שלחתם מייל נוסף עם דרישת מסמכים חסרים"...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אנחנו קיבלנו היום תשובות בירושלים
מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר שהילד נמצא ב-5 מקומות האחרונים ואפשר להגיש השגה
איזה השגה אפשר להגיש?
לפעמים יש יותר שעות והם קבעו את המיקום לפי פחות שעות וכאלו דברים
אבל בדרך כלל אם הילד ב5 מקומות האחרונים אז הוא יכנס
זה רק למקרה שמישהו יערער והתקבל אז תזוזי במקום

אוטומציה

משתמש חדש
מה את מתכננת לעשות?
אני לא מצליחה להשיג אותם בטלפון, מתנתק מיד.
אני מפחדת "לבזבז" את ההשגה שלי על משפט כמו "אתם טוענים שלא הגשתי את כל המסמכים, אבל כן הגשתי ועובדה שלא שלחתם מייל נוסף עם דרישת מסמכים חסרים"...
הצלחתי לדבר איתם היום אחרי שעה המתנה
טענו שבאישור הורה לומד היה חסר סימון של אחד הסעיפים
ושבהשגה לצרף מחדש את האישור מתוקן
ושידונו בזה מחדש
מקווה שאכן יעזור...
אולי כן כדאי לנסות לתפוס אותם לוודא מה הסיבה
כדי שההשגה אכן תתקבל
(אני התקשרתי ב8:00 -אולי זה הדרך שיענו לך)

Kelly

משתמש פעיל
הצלחתי לדבר איתם היום אחרי שעה המתנה
טענו שבאישור הורה לומד היה חסר סימון של אחד הסעיפים
ושבהשגה לצרף מחדש את האישור מתוקן
ושידונו בזה מחדש
מקווה שאכן יעזור...
אולי כן כדאי לנסות לתפוס אותם לוודא מה הסיבה
כדי שההשגה אכן תתקבל
(אני התקשרתי ב8:00 -אולי זה הדרך שיענו לך)
התקשרת למספר *2969?
מתנתק לי ברגע שאני לוחצת על מספר השלוחה!

bnoya

משתמש מקצוען
לפעמים יש יותר שעות והם קבעו את המיקום לפי פחות שעות וכאלו דברים
אבל בדרך כלל אם הילד ב5 מקומות האחרונים אז הוא יכנס
זה רק למקרה שמישהו יערער והתקבל אז תזוזי במקום
זה לא בגלל שיש מקומות פרוטקציה שיכולים לדחוק אותי החוצה?
כי המקומות האלו מופיעים עדיין כ-0
השאלה אם יש לי מה לנסות להפעיל פרוטקציה שיכנס או שעדיף לי להגיש השגה? זה עוזר בכלל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה