דרוש מידע ועדת קבלה מעונות תמת תשפ"ג

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
מתי מקבלים תשובות אם הסטטוס של הרישום כרגע הוא "עבר לוועדות קבלה"?

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
למנהלות המעונות יש אופצייה(כמובן עם רצון מצידם:) להכניס ילדים למעון לאחר קבלת התשובות?

bnoya

משתמש מקצוען
למנהלות המעונות יש אופצייה(כמובן עם רצון מצידם:) להכניס ילדים למעון לאחר קבלת התשובות?
אם נשאר מקום אחרי כל וועדות הקבלה....
אני יודעת שיש אופציה של ילדי פרוטקציה 10% מכמות הילדים במעון.
מנסיון, לא שיתפו פעולה יותר מידי עם העניין בלעזור. כנראה שיש פרוטקציונריות יותר שוות ממני.....

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
מנסיון, לא שיתפו פעולה יותר מידי עם העניין בלעזור. כנראה שיש פרוטקציונריות יותר שוות ממני.....
אז עכשיו זה מאוחר מדי לפנות למנהלת?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
ה10% זה חלק מהקדימויות בועדת קבלה
אם נשאר מקום בטח שהמנהלת תכניס ילדים

bnoya

משתמש מקצוען
ה10% זה חלק מהקדימויות בועדת קבלה
אם נשאר מקום בטח שהמנהלת תכניס ילדים
אם יש ועדת קבלה מירב הסיכויים שאין מקום....
וה-10% בקדימות זה נכון אבל היא לא מחוייבת למסור כבר שמות
אני יודעת פשוט מנסיון כואב אצלנו שהמעון הוא במסגרת של המינהל ומנהלת המעון אמרה לי שיש עם זה בלאגן רציני שמנהלת המינהל לוקחת את כל ילדי הפרוטקציה לעצמה ואף אחד לא מעז לערער עליה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אם יש ועדת קבלה מירב הסיכויים שאין מקום....
וה-10% בקדימות זה נכון אבל היא לא מחוייבת למסור כבר שמות
אני יודעת פשוט מנסיון כואב אצלנו שהמעון הוא במסגרת של המינהל ומנהלת המעון אמרה לי שיש עם זה בלאגן רציני שמנהלת המינהל לוקחת את כל ילדי הפרוטקציה לעצמה ואף אחד לא מעז לערער עליה.
אם יש ועדת קבלה אז בטוח שאין מקום
והיא מחוייבת למסור שמות, זה לא שיריונים
בלאגן מצד מי? זה חלק מהנהלים של המעונות יום

bnoya

משתמש מקצוען
הרעיון מאחורי זה
שיש לפעמים עובדות במעון שיש להם ילדים במעון וככה יתנו להם קדימות
זה בדיוק....
ומה קורה כשמישהי משתלטת על זה ולא נותנת לאף אחד אופציה חוץ ממי שהיא מחליטה ומתאים לה להתחנף אליו? לזה קוראים בלאגן....

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
זה בדיוק....
ומה קורה כשמישהי משתלטת על זה ולא נותנת לאף אחד אופציה חוץ ממי שהיא מחליטה ומתאים לה להתחנף אליו? לזה קוראים בלאגן....
זה הכללים וזה זכותה
האגף למעונות יום נתן לה את כל שיקול הדעת להחליט את מי היא מעדיפה
ואני יוסיף , זה לא שיהיה מכניסה מישהו שלא עומד בקריטריונים סתם, היא סך הכל מקדמת בסדר העדיפויות ע"פ שיקול דעתה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה