וירוס קיצור דרך מזן חדש

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מסתובב וירוס שעושה קיצורי דרך בכל תיקיה עם רישום של תיקית הורדות מסמכים ועוד תיקיה אחרת
ESET לא מזהה אותו כוירוס
האם ידוע פתרון

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מלוורבייטס:
https://data-cdn.mbamupdates.com/web/mb3-setup-consumer/mb3-setup-consumer-3.2.2.2029.exe
לסרוק במצב בטוח.

כמו"כ, נוד מזהה אותו כוירוס, עד כמה שידוע לי. אא"כ התקנת את האנטי וירוס כשהוירוס כבר היה במחשב, או שהאנטי וירוס היה מנוטרל בזמן שהוירוס נכנס, אבל הוא לא נותן לו לרוץ ולהיכנס למחשב אם הוא פעיל.

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היה לי את הוירוס הזה ואואסט לא זיהה אותו, אבל נוד של אסאט כן זיהה אותו ותיקן, למרות שהתקנתי את הנוד לאחר שהמחשב היה נגוע

aaron30

משתמש רשום
מסתובב וירוס שעושה קיצורי דרך בכל תיקיה עם רישום של תיקית הורדות מסמכים ועוד תיקיה אחרת
ESET לא מזהה אותו כוירוס
האם ידוע פתרון

איך אתה מזהה אותו כזן חדש?
שמא הינו אחד ויחיד...
בכל מקרה, אם תוכל להעלות אחד מן קיצורי הדרך הללו, ואת הקובץ exe שהם מפעילים.. מעניין לבדוק אותו.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
עזרה:
מחשב שבד''כ לא מחובר לרשת, ויש עליו את הוירוס הנ''ל.
לא מזהה אותו גם לא במצב בטוח, אבל כן קופצת התראה כל כמה שניות ממנו שהוא חוסם קובץ מסויים כי.....
הקובץ שהוא חוסם זה קובץ בשם wscript מתקיית סיסטם32 בתוך תיקיית ווינדוס.
עזרה?

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש כאן קובץ שמוחק את הוירוס כולל הסרה מרשימת האתחול וגם את קיצורי הדרך מכל הכוננים במחשב. צריך להפעיל כמנהל. ובזהירות עם זה לגבי קיצורי דרך באותו שם שרצויים.
אם יש מישהו שיכול לומר אם זה עובד או לא אני אשמח.

קבצים מצורפים

• winddos-malware-remove.zip
    443 ביטים · צפיות: 225

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש כאן קובץ שמוחק את הוירוס כולל הסרה מרשימת האתחול וגם את קיצורי הדרך מכל הכוננים במחשב. צריך להפעיל כמנהל. ובזהירות עם זה לגבי קיצורי דרך באותו שם שרצויים.
זה בקשר לווירוס שמופיע משהו שקשור ל WinddowsUpdater

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה בקשר לווירוס שמופיע משהו שקשור ל WinddowsUpdater
אני לא ממש מבין מה אתה מנסה לומר.
הוירוס שעושה קיצורי דרך בתוך כל התיקיות במחשב, הוא הוא אותו האחד שקשור ל winddowsupdater.
זה אמור למחוק את הוירוס ואת כככלל הקיצורים מכל המחשב והכוננים. אמור.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא ממש מבין מה אתה מנסה לומר.
הוירוס שעושה קיצורי דרך בתוך כל התיקיות במחשב, הוא הוא אותו האחד שקשור ל winddowsupdater.
זה אמור למחוק את הוירוס ואת כככלל הקיצורים מכל המחשב והכוננים. אמור.
https://www.prog.co.il/threads/הודעות-קופצות-בהדלקת-המחשב-בהפעלה-מחדש.328957/#post-5175029

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אכן זה אותו וירוס, רק לא אותו קובץ פתרון (ההוא היה גירסה 0.0.0.1, וזה 0.5554.9988.112 :))
זה אמור לפתור גם את הבעיה של האתחול כמו שהיה באשכול ההוא.
(לפעמים אנטיוירוס כלשהו מוחק את הוירוס, אבל באתחול נשאר הרישום, ולכן מופיע החלון השחור).

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יצא לי כרגע להיפגש ב-ווירס
אז כך
בתחילה הרצתי את האנטי ווירוס AVIST והוא מצא את הווירוס ומחק אותו.
ואז בהפעלה הבאה הגיע השגיאה הזאת
לכידה.PNG
לאחר הרצת הקובץ שהבאת כאן (winddos-virus-remove.bat)
זה השתנה לשגיאה הזאת
לכידה2.PNG

מישהו מכיר פתרון?

ניסיתי להריץ את כל שאר הקבצים שהביאו בלינק לעיל
לא הזיז כלום

aaron30

משתמש רשום
אם היה לך איסט, הוא היה מוחק הכל אוטמטית.
מה שקורה זה שבהפעלת קיצור דרך המחשב מנסה להפעיל את הוירוס בעצמו. שכבר נמחק!
אז אתה פשוט צריך למחוק את הקיצור דרך או לערוך את המאפיינים שלו. כך שלא יפנה לוירוס.

professional

משתמש חדש
תפתח את התיקייה הזאת
C:\Users\[Username]\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
ותמחק את הקיצור דרך של הוירוס
(על הדרך תמחק את כל הקיצורי דרך שיש שם (אם יש) התוכנות המקצועיות מאחסנות ברג'סטרי)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
בתו
תפתח את התיקייה הזאת
C:\Users\[Username]\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
(על הדרך תמחק את כל הקיצורי דרך שיש שם (אם יש) התוכנות המקצועיות מאחסנות ברג'סטרי)
כנה Ccleaner יש אפשרות לגשת לפריטי האיתחול ולמחוק את הקיצור דרך הנזכר

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש כאן קובץ נגוע

קבצים מצורפים

• streamerdata.rar
    KB 360.9 · צפיות: 33

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תפתח את התיקייה הזאת
לא עזר
וגם כל מיני דרכים אחרות לנטרל אותו בהפעלה לא עזר
מה שבסוף נטרל אותו זה תוכנת Malwarebytes

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה