התייעצות התיעצות: הזמנת טיסה בוויזאייר או בקיווי?

3524

משתמש מקצוען
ידוע לי שתמיד עדיף להזמין בחברת התעופה, הבעיה שלי היא כזאת, קיווי יש להם שירות צ'ק אין חינמי שהם עושים עבור לקוחותיהם, בעוד שאם אזמין בחברת התעופה אצטרך לעשות בעצמי צ'ק אין באתר סמוך לנסיעה.

הבעיה מתחילה בטיסה חזור, לא יהיה לי מחשב זמין בחו"ל כדי לעשות שם את הצ'ק אין, ולעשות מראש עולה כסף.

אז מה לדעתכם כדאי לי לעשות?

קלופ

משתמש פעיל
מכיר את הבעיה.
עדיין ממליץ להתרחק מאתרים מתווכים.
אם ראיין דוחה/מבטלת/תרצה לבצע שינויים יהיה לך סיוט
מבחינתי אני כבר מעדיף
לא לקנות מאשר לעבור דרך אתר מתווך.
אם קונים לג ספייס מושב מרווח ונוח
אגב זה פותר את הבעיה.

3524

משתמש מקצוען
מה באמת אם קונים מושב? מה זה לג ספייס?

Avrahamlandau

משתמש פעיל
אני אישית אכלתי מקיוי פעמיים ואני מורתע מהם מאוד, עדיף להזמין ישירות דרך החברה ויש לך מענה תמיד, אפשר להיעזר בחבר שיעשה ציק אין

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עפ"ר כדאי לרכוש ישירות בחברה, בווייזאייר אפשר לשנות שם בתשלום כמו"כ אפשר להוסיף כ- 60 ש"ח לכיון עבור פלקס שנותן אפשרות לבטל או לדחות את הכרטיס ואם אתם טסים יותר מפעמים בשנה כדאי לרוב לעשות מועדון שמאפשר לכם ולמי שמתלוה עליכם לרכוש כרטיס במחיר מוזל אבל זה בתנאי שהוא טס אתכם לדוגמא אם תרצו לבטל את הכרטיס שלכם אז השני יאבד את ההנחה לגבי הצק' אין זה שירות שאפשר לרכוש ב 9 ש"ח לכיוון והצק'אין מגיע למייל 48 שעות לפני הטיסה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש שתי אופציות לצ'ק אין מוקדם בוויז אייר:
א. כמו ש @יהודי קטן אמר - להוסיף בהזמנה 9 ש"ח לצ'ק אין אוטומטי.
ב. אם משלמים על מקום (לא משנה איזה מקום) אפשר לעשות צ'ק אין 30 יום לפני הטיסה.

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
יש שתי אופציות לצ'ק אין מוקדם בוויז אייר:
א. כמו ש @יהודי קטן אמר - להוסיף בהזמנה 9 ש"ח לצ'ק אין אוטומטי.
ב. אם משלמים על מקום (לא משנה איזה מקום) אפשר לעשות צ'ק אין 30 יום לפני הטיסה.
והכי פשוט, לתת למישהו בארץ את הפרטים שיעשה לך את זה בזמן הנכון.

Avrahamlandau

משתמש פעיל
היות שהזמנתי טיסה בקיווי אשמח לשמוע מה אכלת מהם, כדי להיות מוכן :)
קבלתי במקום מסמך ציק אין קבלתי מסמך עם הזמנה ו..... הגעתי לשדה בחזור מפולין וריינער טענו שלא קיים הזמנה ומיד שלחתי הודעה לקיוי והם טוענים שכן קיים וכך גלגלו אותי ובסוף הטיסה יצאה והזמנתי בלוט טיסה חדשה,
הבעיה שהכל עובר דרך המערכת שלהם ולא דרך החברה ואין לך הוחכה כל כלום ולך דבר לקירות,
מקרה נוסף שהזמנתי טיסה חזור בחמישי והחברה דחו לשישי והם אפשרו לי להזמין רק טיסה חלופית באותו מחיר ובאופן מאוד מוגבלת ו..... פשוט הלך לי הכרטיס ולא התייחסו אלי וחבר שהיה באותו טיסה והזמין ישיר קיבל החזר כספי מלא והזמין טיסה אחרת.
יש סיפורים עד אמריקה איתם פשוט מזמינים ישירות בחברה ויש עם מי לדבר

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני גם הזמנתי כמה פעמים בקיוי והייתי ממש מרוצה
עד שפעם האחרונה הזמנתי טיסה חזור מלונדון לוטון ליום חמישי וקיווי ביטלו את הטיסה, קיבלתי מייל מקיווי שהטיסה שלי הוקדמה ליום רביעי... פשוט קיצרו לי את הטיול ביום שלם... (נתנו אופציה להחליף לטיסה בחברה אחרת ביום חמישי אבל רק עם עצירות ובתוספת מחיר כי הזמנתי כמה חודשים מראש כשהמחיר היה נמוך וכעת המחיר עלה...)
אם הייתי מזמין דרך וויז ישירות הייתי מקבל זיכוי ומחליף לטיסה מגטוויק...

חיים של תורה

משתמש מקצוען
עצה של בעל ניסיון.
התרחקו כמטחווי קשת מחברות כמו Kiwi.com וGotoGate, ברגע שיש בעיה עם הטיסה אכלתם אותה.
זה נכון שהם לפעמים יותר זולים מהחברה בעצמה, אבל הנזק (אם יהיה) לא שווה את זה.
בפרט שמה שהם מצהירים שכאילו הם נותנים ביטוח לקונקשן, בהרבה פעמים זה מתברר כעורבא פרח (סיפור אישי מלפני 3 חודשים).
וחוץ מזה שבחברות הזולות אף פעם לא כדאי לעבור דרך סוכן, אלא לבצע את ההזמנה ישירות באתר שלהם.
יש חילוק גדול בין החברות הגדולות לחברות הזולות, וגם בחברות הגדולות אם רוצים לקנות אצל סוכן, כדאי מאוד לקנות כרטיס דרך אתר ישראלי, כדי שיחול עליהם חוק הצרכן וגם כדי שבמקרה של בעיות יהיה לכם עם מי לדבר.

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
משהו מוזר אני מזמין כרטיסים בוויז משלם על צק' אין אוטומטי ממלא את הפרטים וזה לא מגיע למייל

אמיליה

משתמש מקצוען
גם קניתי טיסה דרך קיווי והיה סיוט כל התקשורת מולם
פעם הבאה לא אקנה דרכם.
לעניין הצ'ק אין- יש מישהו שיכול לעשות בשבילכם?
לפעמים בשדה התעופה יש עמדות מחשב לעשות צ'ק אין בעצמך ללא תשלום.
חייבת להיות אופציה.
אם זה השיקול היחיד להעדיף את קיווי (ולא בגלל המחיר, לדוגמא) אז ממש לא ממליצה.

מירי שחר

משתמש פעיל
יש לי ניסיון מעולה עם וויזה
ממליצה להזמין ישירות דרכם
יש מלא אפשרויות

3524

משתמש מקצוען
רוצה לסייג, יש מדינות שממש משתלם להזמין טיסות לשם באמצעות קיווי, הם נותנים בונוסים בלעדיים שלפעמים ממש שווה לקחת בשבילם את הסיכון. (פטור מתור, שמירת חפצים, ועוד כל מיני צ'ופרים). צריך לבדוק כל מקרה לגופו.

חושב123

משתמש צעיר
הזמנתי טיסה לדברצן הלו"ש דרך לרנקה קפריסין.
היום קיבלתי מייל מקיווי כדלהלן:

החברה שינתה את תוכנית הנסיעה​

Tel Aviv
Debrecen
Tel Aviv
הטיסה בוטלה
ואכן אלעל שלחו הודעה שהטיסה ללרנקה נדחתה ב8 שעות מה שאומר שאני מפספס את הטיסה מלרנקה לדברצן.
הבו לי עצה מה עושים?
והאם אני יקבל החזר ופיצוי על הביטול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה