מחיר למשתכן התיישבות חרדית בקצרין?

ט.ש.

משתמש פעיל
מצאתי כעת את ההודעה הזו בדיון באתר אחר - כל מלה נוספת מיותרת.

מישהו מכיר את קצרין, וכדאיות ההשקעה בעיר הזאת? מעבר שהיא עיר צפונית מאוד, רחוקה מאזורי תעשייה, איזה יתרון יש בה? מה פוטנציאל השבחת הנכס? האם לא תהיה הצפה של דירות עם כמות כ"כ גדולה (כ1000 דירות).

תהילה כהן
תושבת העיר,
גרה פה כי נולדתי פה והמשפחה שלי פה,
אין מקומות עבודה, חינוך אין אופציות,
לקנות בגדים/נעליים תצטרך לנסוע מחוץ לעיר בין חצי שעה לשעה, תלוי.. שלא לדבר על כבישים שלא יספיקו לכמות שהם מכוונים אליה…
הולכים להכפיל פה את מספר האוכלוסיה, ככה שזה רק ילך ויחמיר..
בנוסף מדובר בבניינים, רוב הבתים פה אלו בתי קרקע, כל הקטע פה שמושך אנשים זה הטבע, גינה, חצר, אז לא יודעת כמה יפתה אנשים לגור בבניין.
קוראים לזה - פיתוח.
עם השכונות החדשות נפתחו עוד חנויות. כביש- מתוכנן כביש חדש מבית המכס לראש פינה, ישיר ללא מובילי טנקים. ביצוע עד חמש שנים מהשנה.
ואנשים גרים גם בבניינים. אפס מקום

מקומות עבודה? לא נראה לי מאוד שונה מכל מקום אחר למעט חינוך.
אח שלי גם ליד ירושלים וצריך להגיע בכל בוקר מביתו לנקודה בתוך ירושלים. שעתיים!
אז פה, פחות משעה לצפת, שעה וקצת ליקנעם וכן הלאה

חינוך זה ה-נקודה.
לכן לא גרה שם. הלוואי שיהיה... ההורים שלי שלחו לצפת וזה קשה.

יהושע ברגר

משתמש חדש
  1. אני זכיתי ב"ה רציתי לדעת אם משהו יכול אולי לומר לי אם שווה לי לחכות לזה מספר שנים (משהו אולי יודע לומר כמה) אם אני בטוח לא הולך לגור שם?
  2. כמה עולים שם הדירות האם שווה לחכות?
  3. האם יש שם ביקוש לשכירות?

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תכל'ס,
קצרין היא חתיכת כישלון של הציבור החרדי
שלא השכיל להבין את גודל ההזדמנות, ולא רק להשקעה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
פורסמו נתוני הזוכים בהגרלה האחרונה על פי מקומות המגורים שלהם. מעיון קל ברשימה של זוכי קצרין נראה שרוב הזוכים שם מהציבור הכללי, אבל יש גרעין חרדי די משמעותי. להערכתי - כ100-120 זוכים.
מצ"ב צילום מסך של הערים עם מספר הזוכים הגבוה ביותר:
1685964306218.png

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פורסמו נתוני הזוכים בהגרלה האחרונה על פי מקומות המגורים שלהם. מעיון קל ברשימה של זוכי קצרין נראה שרוב הזוכים שם מהציבור הכללי, אבל יש גרעין חרדי די משמעותי. להערכתי - כ100-120 זוכים.
מצ"ב צילום מסך של הערים עם מספר הזוכים הגבוה ביותר:
צפה בקובץ המצורף 1390551
איפה אפשר לראות את הנתונים האלו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה