דרוש מידע התייעצות בתכנות

פירקוד!!

משתמש פעיל
חבל לבזבז את השנתים האלה בשביל ללמוד שפות שבקלות אפשר להשלים לבד עם כמה סרטונים ביוטיוב

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
אני חושבת שכדאי ללכת למסלולים שנותנים מעבר לפולסטק. כי בשביל להיות מפתח פולסטק אפשר לללמוד לבד.. אני מכירה הרבה מפתחים שלמדו קורס 3 חודשים בלי שום ידע קודם בפיתוח ומפתחים היום בחברות שוות עם משכורות גבוהות.. ולכן לא הייתי מפספסת קורסים שנותנים ידע מעבר לזה גם אם לא יהיה לזה תועלת תמיד אפשר לעבוד בפולסטק הפוך זה פחות אפשרי

מאד מאד נדיר
אני מכירה המון נשים שחשבו שהן יעשו הסבה עם קורסים של חצי שנה בפול סטאק
תכלס- כמעט בלתי אפשרי להתקבל כך לעבודה...
בשביל להצליח לעבור ראיונות בחברות שוות צריך ללמוד ברצינות שנתיים
ומה הערך המוסף כאן?
זה לא שלומדים גם וגם
לומדים בינה מלאכותית במקום פול סטאק
ולא בטוחמ שאם לא יועיל לא יזיק
מידיעה- במשרות של פול סטאק המעסיקים פחות מקבלים בוגרות של בינה מלאכותית

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושבת שכדאי ללכת למסלולים שנותנים מעבר לפולסטק. כי בשביל להיות מפתח פולסטק אפשר לללמוד לבד.. אני מכירה הרבה מפתחים שלמדו קורס 3 חודשים בלי שום ידע קודם בפיתוח ומפתחים היום בחברות שוות עם משכורות גבוהות.. ולכן לא הייתי מפספסת קורסים שנותנים ידע מעבר לזה גם אם לא יהיה לזה תועלת תמיד אפשר לעבוד בפולסטק הפוך זה פחות אפשרי
את מהתחום?
גם AI אפשר להשלים תמיד לבד את מה שלומדים בסמינר...
והקורסים של 3 חודשים זה יותר אחיזת עיניים, זה ממש לא עובד בשטח.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
חבל לבזבז את השנתים האלה בשביל ללמוד שפות שבקלות אפשר להשלים לבד עם כמה סרטונים ביוטיוב
את מפתחת?
את והקולגות בצוות שלך למדתם דרך כמה סרטונים והתקבלתם אחרי 3 חודשים לעבודה?
אני בטוחה שאף אחד ממכם לא התקבל לחברת הייטק...
אני ממש מסוקרנת לראות אם יש פה ניקית אחת שעשתה את המעשה הככ פשוט הזה = למדה בערב כמה סרטונית לבד ועובדת היום בתחום

פירקוד!!

משתמש פעיל
כן אני מפתחת ודברתי על משרות גוניור... אני לא חושבת שלמשרות גוניור כל כך משנה איזה קורסים למדו בסמינר.. מי שמאד רוצה פולסטאק יכולה ללמוד כמה קורסים ביודמי לבד ולהוסיף את זה לקורות חיים שלה

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
את מפתחת?
את והקולגות בצוות שלך למדתם דרך כמה סרטונים והתקבלתם אחרי 3 חודשים לעבודה?
אני בטוחה שאף אחד ממכם לא התקבל לחברת הייטק...
אני ממש מסוקרנת לראות אם יש פה ניקית אחת שעשתה את המעשה הככ פשוט הזה = למדה בערב כמה סרטונית לבד ועובדת היום בתחום
אפשר ללמוד שפה בקלות בכמה סרטוני יוטיוב...

אחרי שכבר למדו שפות אחרות בצורה מסודרת ולמדו ללמוד...

פירקוד!!

משתמש פעיל
אני למדתי מהט בסמינר ואני עובדת בשפות שלא למדתי.. גם הבנות של בינה ושאר המסלולים לומדות את העקרונות של השפות ולכן לא נראה לי יש ענין להשקיע בפול סטאק שהדבר היחיד שלומדים שם זה שפות נוספות. לדוג DEVOPS זה דבר שיכול לתתת המון ערך מוסף לקורות חיים. כי זה מאד מבוקש היום בשוק

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ברור,
רק לא על זה הגבתי
קראת את התגובה שלי?
כתבתי שא"א ללמוד תכנות= לא ללמוד שפות נוספות
אלא ללמוד ממש תכנות
תוך 3 חודשים ע"י סרטונים ביוטיוב
כמובן. הוספתי על דברייך.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני למדתי מהט בסמינר עובדת בשפות שלא למדתי..
כי
אחרי שכבר למדו שפות אחרות בצורה מסודרת ולמדו ללמוד...
אפשרי לעבור לשפה אחרת.
כתבת על כאלו שעשו קורסים ש ל 3 חודשים ונכנסו לפיתוח.
אז זה כמעט ולא קיים.

וההתמחויות של מה"ט זה יותר הייפ ו"שם" המציאות בשטח מוכיחה שאין הבדל אמיתי בין המגמות כרגע.
ואני הייתי מעדיפה להתמחות בפול סטאק מאשר AI שלא יביא באמת תועלת

פירקוד!!

משתמש פעיל
מה לעשות שאני מכירה כמה אנשים שנכנסו ככה לשוק למשרות מאד שוות והם אפילו לא אנשים מוכשרים במיוחד.. נכון שעכשיו זה כנראה פחות אפשרי כי השוק קשה אבל בתקופות טובות זה לגמרי מעשי..

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה לעשות שאני מכירה כמה אנשים שנכנסו ככה לשוק למשרות מאד שוות והם אפילו לא אנשים מוכשרים במיוחד.. נכון שעכשיו זה כנראה פחות אפשרי כי השוק קשה אבל בתקופות טובות זה לגמרי מעשי..
בתקופות הטובות, אחרי הקורונה.
היה מפתחות רבות שלמדו קורס "פולסטק" ונכנסו לשוק.
אני אישית מכירה כמה..

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממש לא!
גם בתקופות טובות מאוד לגוניורים בוגרי תואר / מהט היה קשה למצוא עבודה!

מתכנתת+

משתמש מקצוען
הייתי בוחרת בוודאות את אחד מהמסלולים של קמאטק
כנראה הכוונה של 3 מסלולים, בשביל לחלק לכמה רמות, סוג של הקבצות (זה מה שהיה השנה, 3 רמות מטעם קמאטק, פרקטיקה פולסטאק ושבבים כששבבים למדו כל מה שפולסטאק ופרקטיקה למדו פלוס תוספת רצינית של שעות, ופולסטאק כמו פרקטיקה עם תוספת).
ואם כן גם שבבים וגם בינה מלאכותית ילמדו כל מה שילמדו במסלול קמאטק END TO END ובמסלול מה"ט
+ תוספת שעות של שבבים/בינה מלאכותית.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
הייתי בוחרת בוודאות את אחד מהמסלולים של קמאטק
כנראה הכוונה של 3 מסלולים, בשביל לחלק לכמה רמות, סוג של הקבצות (זה מה שהיה השנה, 3 רמות מטעם קמאטק, פרקטיקה פולסטאק ושבבים כששבבים למדו כל מה שפולסטאק ופרקטיקה למדו פלוס תוספת רצינית של שעות, ופולסטאק כמו פרקטיקה עם תוספת).
ואם כן גם שבבים וגם בינה מלאכותית ילמדו כל מה שילמדו במסלול קמאטק END TO END ובמסלול מה"ט
+ תוספת שעות של שבבים/בינה מלאכותית.
בינתיים מה שהיה עד היום
זה שבחלוקה לסוגי התמחות שונים,
תחומי הלמידה היו שונים
זה שלא שבבינה למדו את כל החומר של פולסטאק + שעות נוספות לבינה
אלא כל החומר הליומדי וההתמקדות בנושאים היתה שונה לחלוטין

מתכנתת+

משתמש מקצוען
בינתיים מה שהיה עד היום
זה שבחלוקה לסוגי התמחות שונים,
תחומי הלמידה היו שונים
זה שלא שבבינה למדו את כל החומר של פולסטאק + שעות נוספות לבינה
אלא כל החומר הליומדי וההתמקדות בנושאים היתה שונה לחלוטין
בינה אני לא מכירה את תוכנית הלימודים.
אני יודעת בודאות שהמסלולים פרקטיקה, פולסטאק, שבבים, שהיו השנה מטעם קמאטק, היו לפי רמות כששבבים כולל את פולסטאק פלוס תוספת שעות לשבבים (מערכות ספרתיות מורחב יותר, מערכות הפעלה מורחב, ארגון המחשב-ארכיטקטרת מחשב וכו) ומתמטיקה. (יש לי את תוכנית הלימודים של קמאטק שהיתה השנה לכול אחד מהמסלולים האלו).

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא בטוח,
קמא טק שילבו בהרבה תפקידים בחברות הייטק.
ולפני עשור פחות היית מאמינה שבוגרת סמינר טרייה תשולב בחברות הייטק ובטח לא בגמפ"א..
מוזמנת לברר באילו נישות של תחומים עוסקות הבנות שנכנסו לגמפ"א...
אפשר להגיע לסכומים האלו בקלות בתפקיד מפתח תוכנה בחברות הייטק.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
בינה אני לא מכירה את תוכנית הלימודים.
אני יודעת בודאות שהמסלולים פרקטיקה, פולסטאק, שבבים, שהיו השנה מטעם קמאטק, היו לפי רמות כששבבים כולל את פולסטאק פלוס תוספת שעות לשבבים ומתמטיקה. (יש לי את תוכנית הלימודים של קמאטק שהיתה השנה לכול אחד מהמסלולים האלו).
אוקי
אז תודה על הדיוק, אני דיברתי על בינה
שבה אני יודעת שכל התוכנית היתה שונה לחלוטין
ולא כללה לימודי פול סטאק בצורה מקיפה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מישהו חושב שבלימודים של שנתיים של פיתוח AI לא לומדים לתכנת?
אם השיקול הוא מה בסוף יותר קל להשלים, אז יותר קל להשלים פולסטאק מאשר להשלים AI.
אבל זה לא נשמע לי שיקול נכון, כי יותר קל למצוא עבודה ואח"כ להשלים מאשר להשלים ואח"כ למצוא עבודה ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה