התחנה המרכזית בבני ברק

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נסענו פעמיים בחנוכה מירושלים לבני ברק ב402 וחזור.
יצאנו הכי מוקדם שאפשר- 5 וחצי על האוטובוס. זה לפני העומס. מ6 מתחיל בלגן. 402 נוסע דרך כביש 6 וזה חוסך את הפקק של גהה.
בחזור- פעם אחת יצאנו ב11 וחצי מבני ברק ולקח למעלה משעה לצאת מהעיר, אוטובוסים עמוסים ובלגן. בפעם השניה יצאנו שעה קודם והיה עדיין סביר גם מבחינת עומס באוטובוסים וגם היציאה עוד לא היתה מאד פקוקה.
ואנחנו יצאנו מהבית ב4.45 מיד לאחר הדלקת הנרות
בשביל לצאת מוקדם
חיכינו שעה ורבע!!!!! לקו 402 לירושלים
הוא הגיע בשעה 18!!!!!
אומנם הגיעו 10 אוטובוסים יחד
והיה מקום
אבל זה אומר שהם לא הוציאו אוטובוסים לפני אלא ב5.30 הותיא כמה יחד
כולם נסעו ביחד
ויצאו מהעיר ביחד
ירדנו בבר אילן ב20.15
3.5 שעות !!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
ואנחנו יצאנו מהבית ב4.45 מיד לאחר הדלקת הנרות
בשביל לצאת מוקדם
חיכינו שעה ורבע!!!!! לקו 402 לירושלים
הוא הגיע בשעה 18!!!!!
אומנם הגיעו 10 אוטובוסים יחד
והיה מקום
אבל זה אומר שהם לא הוציאו אוטובוסים לפני אלא ב5.30 הותיא כמה יחד
כולם נסעו ביחד
ויצאו מהעיר ביחד
ירדנו בבר אילן ב20.15
3.5 שעות !!!!
שליחת תלונה לאגד דרך האתר (אולי תקבלו פיצוי כלשהוא), ושליחת תלונה למשרד התחבורה גם באתר.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שליחת תלונה לאגד דרך האתר (אולי תקבלו פיצוי כלשהוא), ושליחת תלונה למשרד התחבורה גם באתר.
אני לא ככ חושבת שנקבל משהו
שנה שעברה התלוננתי לסופרבוס שהאוטובוס לא יצא
עד היום לא קיבלתי תגובה
אגד יכולים לטעון- ובצדק שבעקבות העומס האוטובוסים מירולשים הגיעו מאוחר ויצאו מאוחר
ואני מבינה את זה
למחרת היה 402 כל הזמן
כנראה משה וביום שני נתקע!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
סופרבוס וקווים לא מפצים גם כאשר הנהג יקום באמצע הנסיעה יתחיל לרקוד וייסע חזרה לתחנת המוצא, הם ייטענו שהיה פיצוץ בתחנת כח גרעינית באלסקה שהשפיע על הנהג והם לא אשמים :)
אגד לעומת זאת מפצים גם אם הם אולי צודקים בתירוץ.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שולחת
נעדכן כשיהיה תוצאות!!!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
סופרבוס וקווים לא מפצים גם כאשר הנהג יקום באמצע הנסיעה יתחיל לרקוד וייסע חזרה לתחנת המוצא, הם ייטענו שהיה פיצוץ בתחנת כח גרעינית באלסקה שהשפיע על הנהג והם לא אשמים :)
קווים מפצים בסכום נמוך , כשבא להם

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
כי רק במגזר החרדי אפשר לראות משפחות, נסחבות לאחר חצות באוטובוסים עם שיירת ילדים במצבי צבירה שונים, אחד ישן, אחד צורח, אחד מקיא, 2 מנמנמים בידי האמא, וכן הלאה. כמובן זה חוץ מעגלת תאומים, 2 מזוודות ו5 תרמילים.
שהם יעבירו את הכלללל לעוד אוטובוס? או שיסחבו ברגל?
אז יש כאלה שיעדיפו לתת לילדים לישון עוד 40 דקות באוטובוס אגד, מאשר ללכת 5 דקות ברגל, או לנסוע בשאטל.
:D
יכול להיות ש"יש כאלה" שיעדיפו. זה תלוי בהרבה משתנים, מס' ילדים, מצבי צבירה, ובעיקר כמובן, האם התחנה שלכם נמצאת בסוף הסיבוב או בתחילתו...

אבל זה שיש כאלו במצבים מסויימים שמעדיפים את הסיבוב המטורף הזה, לא יכול להיות בשום אופן סיבה לכך שכל האוטובוסים בכל הזמנים יסתובבו כסביבון בכל הסימטאות וכו'.
אם השיטה היא מקולקלת, לא רלוונטי שלפעמים גם נהנים ממנה.
אגב שכחתי לציין, שאת הדרך לתחנה המרכזית אפשר לעשות פעמים רבות בטרמפ שההורים מקפיצים, או במונית. אז נכון שלא לכולם יש את האופציות הללו, אבל גם אלו שיש להם את האופציה הזו, הם בני אדם.

ועוד נקודה ששכחתי לציין, זה את הסיוט של לעלות בתחנה שאיננה התחנה הראשונה: לחכות לאוטובוס עד שהוא מגיע, לראות את הראשון עובר מול הפנים מפוצץ, להתחיל להתקשר ללווין וכן לסוכני חרש שעלו בתחנה הראשונה ולברר היכן האוטובוס השני ומה מצב העומס שלו, לגלות שהאוטובוס השני מגיע ויש רק מקומות בעמידה, להתחיל לשחק פוקר זריז האם יצא אוטובוס שלישי והאם בו כן יהיו מקומות לשבת (וגם בגברים או רק לנשים), להתקשר לאגד לבקש תיגבור, וכו' וכו'.

ויש כמובן האופציה השניה: לקחת מונית לתחנה הראשונה בשביל שיהיה לפחות מקום לשבת (אוטובוסים נורמלים וזמינים אין), אבל המחיר של המונית עוד לא מספיק, וצריך לשלם גם את המחיר של סיבוב הסמטאות המלא ++, אבל מה לא עושים בשביל לא לשבור את הרגליים כל הדרך עם ילדים על הידים)

כל זה נחסך כאשר יש תחנה אחת לכולם, מגיעים בשאטלים, מחכים בנחת, עולים לאוטובוסים, ויוצאים דוּך מחוץ לעיר ביציאה הקרובה ביותר.
(יצויין שישנים קווים יחידים שנותנים אופציה של תחנה מיציאה אחת, בד"כ רק פעם אחת ביום, וגם זה כמובן בלי שאטלים).

רחלה 123

משתמש מקצוען
רחלה, עבורי ללכת מר' עקיבא לבן יעקב זה אופציה להרזייה בלבד...
משום מה כירושלמית הלכתי מרחקים מטורפים ובבני ברק הקטנה כל עכבר נראה הר...
ועוד בבני ברק כמעט ואין עליות וירידות, לעומת י-ם ההררית...

ובכל זאת, בואי נאמר שכל הבריאים שכוחם במתניהם מצטרפים אלייך בקול תרועה והולכים מר' עקיבא עד בן יעקב, ואולי גם מעלי הכהן עד בירנבויים.

באוטובוס נשארו כל הקשישות והנשים הכבדות, בעלות הוורידים למיניהן, בעלות הפלטפוס/הבצקות/הדורבנים, האלה עם קוצב לב ובעיות בסיבולת לב ריאה, הזוגות באמצע פגישה שלא רוצים להיות מחר בכותרות הראשיות, אלה שחוזרות משמחות עם נעלי עקב ושכחו להביא נעלי בית לדרך, כל הביש-גדים שנקרעה להם הסוליה באמצע הצעדה, ואיך העזנו לשכוח את אלה שקר להם, סובלים מפריחה עונתית, ראו את השוויגער נבהלו ועלו לאטובוס מזדמן...

בקיצור, את כל הנ"ל את 'מענישה' בפקקים אינסופיים. לא יכולים ללכת? תאכלו אותה ותשבו עד שתקבלו צורה של מחשב נייד ;)

שאני יעניש מישהו??
כולנו, כולנו (ואני יכולה להוסיף עוד כמה---) סובלים סבל הזוי מהפקקים
כל פעם שאני תקועה בשיירת אוטובוסים שלא נגמרת אני מתבוננת סביבי על הפאלפון או ביומן ותוהה לעצמי האם אנחנו ב2017 או שחזרנו עשר שנים או יותר אחורה
כי זו פרימיטיביות לשמה, המצב הזה
יש היום ברחבי העולם פתרונות בלי סוף
אם רק מישהו היה רוצה באמת!!

אבל אם לדוג' תחנה מרכזית זה פתרון שאפשר לדון עליו,
אבל כל בני ברקי מתבונן בי המום על ההצעה ללכת ברגל
איך אפשר להתקדם ככה???
חובה להבין, ולהפנים -שינוי זה משהו שמצריך סוויצ' בחשיבה
זה לא אומר שזה יהיה קל, זה דורש מכולנו
קצת לחשוב בגדול, לפתוח עיניים
ובסוף נאמר- למה לא עשינו את זה קודם?

אני גרה במודיעין עלית ורוצה ליסוע לדוג' לצפת
למה למעו ד' אני צריכה לעשות את כל הסיבוב בתוך בני ברק,
לרדת בתחנה, לעבור כביש ולקחת את האוטובוס לצפת, ואז שוב להסתובב בחצי השני של בני ברק עד היציאה מהעיר.
כשלא עשיתי בבני ברק שום דבר חוץ מאשר לעבור כביש???
אם תהיה תחנה מרכזית, אני אוכל לרדת בתחנה, ולחכות שם
בלי לדרוך בבני ברק

חסכתי כמעט שעה וחצי של נסיעה, כנ"ל גם חזור

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
התלוננתי בסופרבוס -על זה שהנהג לא עבר ליד התחנה.
הוא נסע בכביש אבל בנתיב הכי רחוק.
ודילג על התחנה!!!!
זה היה בשעת לילה מחוץ לעיר -בטוח שהאוטובוס לא היה מלא.
ולא היה לי אוטובוס אחר!!!
והנה התגובה

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את המכתב
כי - צר לי-אני לא הבנתי את פדרו
לבטח לא את ההקשר לתלונה

קבצים מצורפים

• IMG_20171221_152434.jpg
    IMG_20171221_152434.jpg
    KB 483.1 · צפיות: 112

שלכם

משתמש פעיל
אני לא ככ חושבת שנקבל משהו
שנה שעברה התלוננתי לסופרבוס שהאוטובוס לא יצא
עד היום לא קיבלתי תגובה
אגד יכולים לטעון- ובצדק שבעקבות העומס האוטובוסים מירולשים הגיעו מאוחר ויצאו מאוחר
ואני מבינה את זה
למחרת היה 402 כל הזמן
כנראה משה וביום שני נתקע!!!
השופט עידו רוזין שקיבל לידיו לאחרונה את הטיפול בעשרות תביעות קטנות נגד חברת אגד קבע פעם אחר פעם שחגים וזמני לחץ הם לא תירוץ מצד החברה לא לתת שירות וחייב אותם לשלם פיצויים לנוסעים שהמתינו בתחנות זמן רב גם בפורים ובערב פסח.
[אמנם חשוב לציין שהפיצויים שנוהג עידו רוזין לפסוק הם קטנים ונמוכים מאוד משהו בסגנון 300 ש"ח למקרה]

שלכם

משתמש פעיל
התלוננתי בסופרבוס -על זה שהנהג לא עבר ליד התחנה.
הוא נסע בכביש אבל בנתיב הכי רחוק.
ודילג על התחנה!!!!
זה היה בשעת לילה מחוץ לעיר -בטוח שהאוטובוס לא היה מלא.
ולא היה לי אוטובוס אחר!!!
והנה התגובה

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את המכתב
כי - צר לי-אני לא הבנתי את פדרו
לבטח לא את ההקשר לתלונה
לא צורף תגובת סופרבוס
אבל אני מצרף כאן פסיקה של בית המשפט לתביעות קטנות שהביע את דעתו על התנהלות מחלקת פניות הציבור של אגד, ואף קנס אותם בסכום נאה על התנהלות זו.

אגב, לידיעתכם: חברות התחבורה ציבורית מחויובת על פי הנחיות משרד התחבורה להגיב לפניות שלכם בתוך 14 יום מאז קבלת הפניה, ואישור על קבלת הפניה תוך 7 ימים.
מצורף פסק הדין

קבצים מצורפים

• פסק דין רביד נגד אגד - פיצוי בגין תגובה לא נכונה ממחלקת פניות הצביור של אגד.pdf
    KB 370.5 · צפיות: 27

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
א. זה לא -קרה בחגים אלא ביום רגיל
ב. גם 300 שח זה משהו
על עוגנת נפש למונית בתעריף לילה

בשם

משתמש סופר מקצוען
כירושלמית שעברה לבני ברק
אני מניחה שלא תקום תחנה מרכזית כי הכל אבל הכל (?) בבני ברק מרכזי
אני שואלת איך מגיעים ל"השומר" (כשאני בז'בוטינסקי...) זה די קרוב, תלכי ברגל...(בטוח?!) לכי ישר כאן ואז תפני ימינה...אוקיי
ואיך מרבי עקיבא (למעלה) לרמת דוד, הנה זה ממש כאן תלכי תלכי תלכי תלכי תלכי ....יש אוטובוס? א...לא נראה לי...
תודה!
הכל "קרוב" ??????
הכל ממש "נוח" (למה כי אין עליות כמו בירושלים? אז לכי כך ברגל...)
לדעתי זו קצת אשמה של הבני ברקים,
תפסיקו לומר שהכל קרוב, ו"מה הבעיה? לכי ברגל..."
אז מה אם אין שכונות ענק במרחקים של תח"צ , בעצם, כן יש אבל בשבילכם הכל ממש קרוב
תושבת חדשה שממש מתוסכלה...
בטוחה שתבינו
אין מכל רחוב אוטובוסים אני מכתת רגלי ונסחבת לא פעם עם עגלה כי "אין אוטובוסים הולכים ברגל"
בהקשר לפקקים שישנם, צריך ליצור או גשרים או מנהרות...
בהצלחה לכולם
הדבר היחיד הטוב שקרה זה שרזיתי ללא דיאטה ....

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כל זה נחסך כאשר יש תחנה אחת לכולם, מגיעים בשאטלים, מחכים בנחת, עולים לאוטובוסים, ויוצאים דוּך מחוץ לעיר ביציאה הקרובה ביותר.
.

"מגיעים בשאטלים, מחכים בנחת"

עוד פעם? מחכים בנחת.

אין לך מושג כמה צחקתי.

חבל שלא הסרטתי לך, בבין הזמנים הקודם, כשעשו בדיוק כפי תכניתך- תחנת עליה אחת לאוטובוס (ליד מגדל המים) בלי איסוף בעיר, קו 550, מיליון אנשים מחכים ביחד בתחנה אחת, וכשמגיע אוטובוס --- הסתערות המונית ודחיפות, כמעט כמו בלוויה של הרב וואזנר. מצב שמתרחש רק כשעשרות אנשים אמורים לעלות לאוטובוס ביחד . דבר שאף פעם לא קרה כאשר בכל תחנה עלו חלק מהנוסעים.

האמת, טוב שלא הסרטתי. חבל לסכן מצלמת וידאו איכותית במהומה קטסטרופלית שכזו.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
"מגיעים בשאטלים, מחכים בנחת"

עוד פעם? מחכים בנחת.

אין לך מושג כמה צחקתי.

חבל שלא הסרטתי לך, בבין הזמנים הקודם, כשעשו בדיוק כפי תכניתך- תחנת עליה אחת לאוטובוס (ליד מגדל המים) בלי איסוף בעיר, קו 550, מיליון אנשים מחכים ביחד בתחנה אחת, וכשמגיע אוטובוס --- הסתערות המונית ודחיפות, כמעט כמו בלוויה של הרב וואזנר. מצב שמתרחש רק כשעשרות אנשים אמורים לעלות לאוטובוס ביחד . דבר שאף פעם לא קרה כאשר בכל תחנה עלו חלק מהנוסעים.

האמת, טוב שלא הסרטתי. חבל לסכן מצלמת וידאו איכותית במהומה קטסטרופלית שכזו.

לכן צריך תחנה מרכזית מסודרת.
עם גדרות ששומרות על התור לפי סדר ההגעה למקום (כמו בכל תחנה מרכזית)
ואולי גם כמה סדרנים/פקחים שלא יאפשרו לגברים עבי-בשר לדחוף ולרמוס נשים וילדים.

והכי חשוב, תגבורים בשעת הצורך. שלא יחכו מיליון איש ביחד.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
אני גרה במודיעין עלית ורוצה ליסוע לדוג' לצפת
למה למעו ד' אני צריכה לעשות את כל הסיבוב בתוך בני ברק,
לרדת בתחנה, לעבור כביש ולקחת את האוטובוס לצפת, ואז שוב להסתובב בחצי השני של בני ברק עד היציאה מהעיר.
כשלא עשיתי בבני ברק שום דבר חוץ מאשר לעבור כביש???
אם תהיה תחנה מרכזית, אני אוכל לרדת בתחנה, ולחכות שם
בלי לדרוך בבני ברק

חסכתי כמעט שעה וחצי של נסיעה, כנ"ל גם חזור

התועלת במקרה הזה היא לא רק לך כנוסעת ממודיעין עילית לצפת, אלא בעיקר לתושבי בני ברק
למה כל תושבי הדרום/ השפלה שנוסעים לצפון (או להפך) אמורים לפקוק להם את הכביש, ולזהם להם את האוויר. הם הראשונים שהיו צריכים להתנגד למסלולים הללו.

א1234

משתמש רשום
אולי מכל עיר יהיה פעם בשעה אוטובוס שיאסוף ויפזר בכל התחנות לאלו שלא יכולים להיסחב עם כל המזוודות, העגלות והתינוקות הישנים וכו..... ושאר האוטובוסים יעשו מסלול מקוצר של 3-4 תחנות בתוך בני ברק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה