התחנה המרכזית בבני ברק

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מכירה את שתיהם ועדיין מעדיפה ללכת ברגל מאשר לעמוד בתחנה לחכות לאוטובוס ולהתקע בפקקים האינסופיים
בבני ברק הכל ממוזג, בירושלים יש הרבה שחיים בלי מזגן
בית לא ממזוג ירושלמי הוא יותר חם מאשר בית בני ברקי ממוזג
שכחתי להשוות לכפור הירושלמי שגם אז הולכים ברגל

שלכם

משתמש פעיל
מאוד מעניין מה שאתה אומר כאן,
אני פניתי פעם למשרד התחבורה עצמו, (מישהו פה בפרוג נתן קישור)
והמענה הגיע לאחר 3 חודשים.
(דרך אגב המענה היה: הדבר שאת מבקשת נמצא באחריות ועדת התנועה של הרשות המקומית. תפני אליהם.)
אצל משרד התחבורה שלש חודשים זה מהר [ביוקרטיה או לא]
בדרך כלל הם עונים אחרי חצי שנה, אבל בחלק גדול מהמקרים הם קונסים את חברת התחבורה שעברה על החוק ב 500 או אלף ש"ח [מבדיקה שערכתי כאשר ביקשתי לפני תקופה לפי חוק חופש המידע לקבל את תוצאות הטיפול בכל עשרות התלונות שהגשתי למשרד התחבורה בשנים האחרונות]
אבל הפתרון בשבילנו הוא להשתמש גם בכל של תביעות בבתי משפט.

שלכם

משתמש פעיל
שיהיה ברור:
כאשר תהיה תחנה מרכזית:
אגד לא יהפכו את עורם.
גם משרד התחבורה.
ובטח שלא סופרבוס

אבל התשתית לפחות לא תהיה לקויה. זה יפתור הרבה בעיות
ועל אגד נמשיך לקטר...

אגב גם תגבור יהיה הרבה יותר קל, ובכלל הקונטרול של התחבורה יהיה הרבה יותר מסודר, כאשר ברגע שחסר אוטובוס הוא יכול לצאת תיק תק, והוא לא צריך לעשות את הדרך מהמסוף ועד לעזרא השומר. ולא צריך שיתקשרו לדווח על עומס.
חושב להבין דבר אחד
על פי החוזה של אגד עם משרד התחבורה הם מחויבים להוציא אוטובוס נוסף ולא להשאיר נוסעים בתחנה רק כאשר זה קורה בתחנת המוצא, אך אם במהלך המסלול האוטובוס התמלא והשאיר נוסעים אגד צריכה להתשדל להוציא אוטובוס נוסף אך לא מחויבת, ולכן תחנה מרכזית שונה במהותה בנושאי תגבור גם מבחינה חוקית [חוץ מזה שזה הרבה יותר פשוט מבחינה טכנית].

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אי אפשר לקרוא לכל הבני ברקים שלא הולכים ברגל ומעדיפים להתקע בפקק- עצלנים.
כי גם אתם הירושלמים, כשיורדים מאוטובוס שתקוע בפקק- זה לא חריצות.
זה מצב נתון, אם תחליפו את אויר בני ברק באויר ירושלים,
תראו איך שהרבה אנשים מתירים את רגליהם ופוסעים בכיף
והירושלמים החרוצים כשיקבלו את עוצמת החום וחוסר האויר של בני ברק נראה אותם אם לא ירימו את שולי בגדיהם וידחקו את פניהם אל האוטובוס.
מה שאני רוצה להגיד, שבירושלים בכיף אפשר ללכת "אויר הרים צלול כיין וריח אורנים."
ובני ברק חמה ואין כמעט אויר, בימות הקיץ א"א לנשום, כולם נמלטים אל האוטובוס.

נכון מאד...
פעם כשחברות בני ברקיות השוויצו לי שהן עשו 'הליכה' את כל רבי עקיבא, הייתי מגחכת בשקט. זה הליכה זה? אנחנו הולכים לתלפיות, לקטמון, להר נוף... פחות מ-4-5 ק"מ זה בכלל לא נקרא...

עד ששבת אחת רותחת הייתי בבני ברק, ותאמינו לי, אני אלך לתלפיות פעמיים, רק לא את רבי עקיבא בחום הזה. כל נשימה מילאה את הריאות באויר לוהט, וכל פסיעה - סיוט.

הקיץ בירושלים הוא הרבה יותר מתון ומתחשב, ובדרך כלל מהשעה 7 בערב נעים ממש.

מישהו יודע להסביר למה קיים קו 400?
חלק גדול מנוסעיו חילוניים שמגיעים מרמת גן לירושלים, מה הוא עושה אצלנו? מי צריך אותו? למה כל הנוסעים צריכים לעבור בבר אילן, אלוף שדה ומסובים?
השאלה היא לא למה כל הנוסעים אמורים לעבור בבר אילן ושאר המחלפים, השאלה היא רק למה הקו הזה נכנס לתוככי בני ברק... התשובה כמו שמישהו העלה כאן, שאכן קיצצו את מסלולו, והוא יצא מר' עקיבא-אהרונוביץ לגהה.

שכחתי להשוות לכפור הירושלמי שגם אז הולכים ברגל

עם ילדים קטנים זו בעיה ללכת בכפור. אבל מבוגרים - יכולים אפילו להנות ממנו.
תשמעי, אני לא בעד בני ברקים, אבל בקטע של המזג אויר הם פשוט צודקים.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מישהו יודע להסביר למה קיים קו 400?
חלק גדול מנוסעיו חילוניים שמגיעים מרמת גן לירושלים, מה הוא עושה אצלנו? מי צריך אותו? למה כל הנוסעים צריכים לעבור בבר אילן, אלוף שדה ומסובים?

כי החילוניים בקשו קו "נורמלי" לב"ב שאינו מהדרין. זה במקור.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכון! נו???

והחילונים בקשו לא לבטל את 400 כדי שתהיה להם דרך "משותפת" להגיע לבני ברק- לגבעת שמואל, לקניון איילון, לחיילים-למסובים ולאלוף שדה...

אגודה אחת

משתמש פעיל
התחנה המרכזית איפה את?
מתי יבנו אותך?
מתי יהיה לנו כיף להגיע לבני ברק?
מי יהיה החלוץ שיחשוב על כולנו ויחשוב על הרעיות הגאוני הזה (בעלי מסכים לעזור לו)

נסענו אתמול שעתיים וחצי מביתר עילית עד גבעת שמואל (עוד לא בני ברק)
בחזור, כמה זמן כבר אפשר לתהות כמה זמן החנות 'שלומי' קיימת (מאז שאמא שלי הייתה ילדה) אז איך השלט לא דהוי ומתקלף, ולמה יש חלון ראוה, אם... ועוד כל מיני הרהורים בישיבה על כסא 45 דקות!!! רק שם!!! האוטובוס לא זז מילימטר!!!
רבע שעה נוספת בסיבוב ימינה, ורבע שעה ליד באבוב (לפחות יש שם אורות)

בקיצור, האוטובוס יצא ב11:45 יצאנו מבני ברק ב 1:30!!!

דמי נזיקין על התפוקה שלי בעבודה, ועל הפסד ברית משפחתית וכו' וכו'...
מה עושים עם זה כדי ששנה הבאה לא נצטרך להשאר בבית?

אין לי זמן לדיונים וויכוחים אבל אם העירייה ירצו באמת לעשות סוף לכל הפקקים האלו בבני ברק
יש לי כמה פתרונות ואפשר לפנות אלי במייל.

ואגב, בפעם הבאה צריך לקחת אוטובוס פנימי או ללכת ברגל, אין ברירה.

(עוד משהו, נ"ל שבונים תחנה נוספת לפני קוקה קולה ליציאה מבני ברק גדולה ומרווחת)

imac100

משתמש מקצוען
נראה לך שבירושלים הכל ממוזג?! ממש לא
בקיץ גם בירושלים חם לפעמים יותר מאשר בב"ב, ההבדל הוא בלחות
לשבת בתוך אוטובוס עמוס המזגן לא עובד כמו שצריך והחום הוא פי כמה מאשר ללכת ברחוב
זה ענין של הרגל נטו!!!

כתושבת ירושלים ובניברקית במקור.
החום הכי גרוע של ירושלים לא דומה לימי קיץ רגילים של בני ברק.
ויוכיח על כך חשבון החשמל בחודשי הקיץ שכיום הוא בערך שליש ביחס לשנים שגרנו בני ברק (והבית גדול יותר מצורה משמעותית)

לגבי הקור כשיש קור באמת חודר רובם לא הולכים עם ילדים זה ממש מסוכן וממש לא נסבל.

תגובתי

משתמש מקצוען
פשוט הנתונים הם שקובעים
הירושלמים לא שואלים אותם אלא זו עובדה שהם נאלצים ללכת ברגל לתחנה כמו שלא שאלו אותם אם הם מסכימים להכנס לכיכר...... והבני ברקים גם לא שאלו אותם אם הם מעדיפים ללכת או לא והם נאלצים להיות תקועים בסיבוב הענק של האוטובוס עד שיוצא להם קרניים וזו גם עובדה וכדרכם של יהודים גם הירושלמים וגם הבני ברקים מנסים להוכיח ששלהם זה הכי טוב

שלכם

משתמש פעיל
אני לא מוצא כעת היכן שמרתי את הקבצים במחשב שלי
אז קודם כל אני מצרף קישור לאתר 15 דקות
בהמשך בלי נדר אעלה את הקבצים עצמם של 15 דקות [לטובת החסומים] וכן מידע נוסף שאספתי במהלך השנים.
כמו כן בחיפוש בפורום תוכלו למצוא הרבה חומר על זה.
כפי שהבטחתי אני מצרף כעת חומרים רבים בנושא
ואשתדל כפי הסיפק והיכולת גם לענות לשאלות ככל שיהיו.
ושוב, ההמלצה שלי היא לעשות זאת באמצעות ארגון זכותך, כיוון שבפועל רוב האנשים לא יתבעו ללא זאת,אך מי שמרגיש שהוא מסוגל לכך [וכך אני עושה] שיתבע לבד.
להלן החומר:

קבצים מצורפים

• כתב תביעה לדוגמא 15 דקות בנושא אי עצירה בתחנה.docx
    KB 26.9 · צפיות: 34
  • כתב תביעה לדוגמא 15 דקות בנושא איחורים.docx
    KB 25.1 · צפיות: 15
  • כתב תביעה לדוגמא 15 דקות בנושא התנהגות נהג.docx
    KB 24.4 · צפיות: 14
  • זיגמן נגד אגד - פיצוי 5000 שקל על אי עצירת אוטובוס מלא בנוסעים.pdf
    KB 188.8 · צפיות: 10
  • חובת תיגבור אגד - המסמך המלא.pdf
    3.3 MB · צפיות: 17
  • פסק דין - טנצר נגד אגד - אוטובוס עירוני בירושלים שיצא 17 דק' באיחור 1500 ש''ח.pdf
    KB 188 · צפיות: 28
  • פסק דין - ללא שם נגד אגד - אוטובוס דילג תחנה עקב טעות במסלול - 3000 שקל פיצוי.docx
    KB 53.9 · צפיות: 16
  • פסק דין מחוזי ערעור אגד נגד אור סיני.doc
    KB 46.5 · צפיות: 12
  • פסק דין מנלה נגד אגד.pdf
    KB 349.1 · צפיות: 14
  • פסק דין רביד נגד אגד - פיצוי בגין תגובה לא נכונה ממחלקת פניות הצביור של אגד.pdf
    KB 370.5 · צפיות: 12

שלכם

משתמש פעיל
מצורף קבצים נוספים עקב מגבלת מקום בהודעה הקודמת [עד 10 קבצים להודעה]

קבצים מצורפים

• פסק דין נגד קווים אי עצירה בתחנה.docx
    KB 57.4 · צפיות: 16
  • פסק דין נגד קווים פיצוי התרעתי.docx
    KB 56.9 · צפיות: 12
  • פסק דין תביעות קטנות נגד אגד - באמצעות הרב קו יודעים עליכם הכל.pdf
    KB 325.3 · צפיות: 15
  • שטיין נגד אגד תעבורה - פיצוי של 13 אלף שח.docx
    KB 46 · צפיות: 12
  • הסכם אפיקים אשכול אשדוד יבנה תל אביב.pdf
    KB 815.5 · צפיות: 15
  • מכתב דרור גנון חובת אגד לתגבר במקרי עומס.pdf
    KB 149.8 · צפיות: 11
  • נוהל אוטובסים תקולים.pdf
    KB 412.4 · צפיות: 16
  • נספח ד להסכם אגד עם המדינה ללא השחרות.pdf
    KB 598 · צפיות: 17

A052

משתמש סופר מקצוען

תגובתי

משתמש מקצוען
זה יכול להפוך לתחנה מרכזית של כל הערים באזור ועלול לפגוע בצביון הרוחני היה עדיף קוקה קולה
אגב בצומת רמות בירושלים בונים מסוף אוטובוסים מישהו יודע במה המדובר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה