הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

המקל והגזר

משתמש מקצוען
צאבח - לדעתי ממש שימח, לא מעבר.
מה גם שהיה צרוד והיה ממש קשה לשמוע אותו. הוא לא יכול גם אם הוא רוצה להתמודד מול אחרים.

ומאד מעניין אותי את מי הם יעלו, כי אף אחד לא היה פיגוז.

לדעתי- צריך לתת 3-4 שירים שמתוכם כל מתמודד יבחר שיר ואותו ישיר, כמובן שירים בכמה סגנונות,
וכך השיפוט הוא הרבה יותר קל וחד.

אולי זה יותר משעמעם, אבל נותן אינדיקציה מעולה!

החושב

משתמש פעיל
מחשבות
עדי רן אמר לאחד המתמודדים, איני זוכר את שמו :"אם אתה פשוט כמו שאתה, מותר לך לפשל מידי פעם,אבל אם אתה מתנהג כמו סטאר, תהיה סטאר באמת" (פחות או יותר)
אני חושב שזה נכון גם לחיים באפן כללי, אל תנסה להיראות מה שאתה לא!
תתנהג כלפי חוץ כמו שאתה באמת, אל תנסה לשחק על אף אחד.

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א שמתם לב שכל חסיידי חבד (כולל איציק קורן ) עלו?
בעדינות אכתוב שהרי מוטי רוטמן עלה בתוכנית הקודמת ולא המשיך עם פדידה כי כנראה הוא לא הסכים להופעות במקומות מסוימים הוא מחוייב ל... משא''כ וכו' ואכמ''ל ולכן אין שום ענין להעלות מישהו שאחר כך לא יוכל להמשיך עם פדידה ודו''ק

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעדינות אכתוב שהרי מוטי רוטמן עלה בתוכנית הקודמת ולא המשיך עם פדידה כי כנראה הוא לא הסכים להופעות במקומות מסוימים הוא מחוייב ל... משא''כ וכו' ואכמ''ל ולכן אין שום ענין להעלות מישהו שאחר כך לא יוכל להמשיך עם פדידה ודו''ק
אמת!

החושב

משתמש פעיל
מוטי רוטמן עלה בתוכנית הקודמת ולא המשיך עם פדידה כי כנראה הוא לא הסכים להופעות במקומות מסוימים הוא מחוייב ל... משא''כ וכו' ואכמ''ל
לא זו הסיבה שמוטי רוטמן לא המשיך עם פדידה ,מידיעה, ואכמ"ל

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא זו הסיבה שמוטי רוטמן לא המשיך עם פדידה ,מידיעה, ואכמ"ל
מאמין לך ואגב מאחל לך הצלחה גדולה
אבל האם אין בדברי איזה סברה נכונה
כי אני חושב אם חרדי קלאסי יזכה האם באמת זה יסתדר לו
מה אתה חושב?

החושב

משתמש פעיל
מאמין לך ואגב מאחל לך הצלחה גדולה
אבל האם אין בדברי איזה סברה נכונה
כי אני חושב אם חרדי קלאסי יזכה האם באמת זה יסתדר לו
מה אתה חושב?
יש מקום בעולם המוזיקה גם ל"חרדי קלאסי" וגם אצל פדידה.
המודד הוא לא רמת החרדיות אלא רמת המקצועיות.
בד"כ אלו שעובדים עם פדידה הם זמרים מקצועיים מאד...
ותודה על האיחולים.

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ש מקום בעולם המוזיקה גם ל"חרדי קלאסי" וגם אצל פדידה.
בעולם המוזיקה אני מכיר כמו שלמה כהן אייזיק האניג ועוד רבים וטובים .
רק עניין אותי אם אצל פדידה זה גם שייך אני לא מספיק מכיר אותו ובניתי לעצמי השערה בגלל מוטי רוטמן וחצאי שמועות וכו' ותודה על הבירור

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
אגב, השבוע פרק אחרון בשלב2, כנראה.
כן, טוקר מילמל משהו כזה.
ומתי יעברו לשלב הבא? כי אם הם לא ירוצו מייד זה יחכה לאחרי שלושת השבועות ואולי גם לאחרי בין הזמנים....
@החושב, אתה בעניינים. אולי תחכים אותנו?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נשארו אבל 10 מתמודדים שעברו את האודישנים ועוד לא עשו הופעות חיות.
אז איך שבוע אחרון?

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האפס' למדן;);););)

החושב

משתמש פעיל
כן, טוקר מילמל משהו כזה.
ומתי יעברו לשלב הבא? כי אם הם לא ירוצו מייד זה יחכה לאחרי שלושת השבועות ואולי גם לאחרי בין הזמנים....
@החושב, אתה בעניינים. אולי תחכים אותנו?
אני לא יודע יותר מידי פרטים.
ידוע לי על מתמודד אחד לפחות שפרש מהתכנית, ואיני יודע כמה עוד נותרו.
או שישמיעו השבוע את כל אלו שנותרו, או שזה גם יחולק ל-2 תכניות.
אני גם מעריך שזה לא יגמר לפני שלשת השבועות...

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
נשארו אבל 10 מתמודדים שעברו את האודישנים ועוד לא עשו הופעות חיות.
אז איך שבוע אחרון?
בדקתי, בתחילת פרק 9 יש סקירה על המתמודדים שעלו.
כרגע נשארו שמונה שעדיין לא שרו (יש לי גם שמות...), ייתכן ששניים ירדו וכך יש בדיוק שישה לפרק המסכם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה